Мото-рок-фестиваль “Сила нації”

…Байкери. В уяві звичайних людей – це люди в чорному шкіряному одязі, на мотоциклах, які люблять рок і швидку їзду. Природно, що вони товаришують, збираються в колективи, проводять різноманітні акції. Однією з таких і став фестиваль “Сила нації“, який у нашому місті проводиться не вперше, як модно стало говорити, під патронатом міського гопови (а то хлопці й дівчата не потусувалися б без того патронату, хоча, як виявилося, він зайвим не став, маю на увазі не смаколики, а трактор, з допомогою якого “силу нації“ після дощу з градом витягували на битий шлях, бо організатори так і не засвоїли минулорічного уроку, тобто не спромоглися насипати пару вантажівок жорстви на розмоклу паркову дорогу – авт.).

То що ж це за захід такий – мото-рок-фестиваль?

Насамперед, це можливість для однодумців зібратися не лише для того, щоб себе показати і своїх залізних “коней“, а щоб поспілкуватися, послухати улюблену рок-музику.

І добре, що саме наше місто стало місцем для таких зустрічей на природі, благо, що вона в нас є і здатна витримати майже три доби понад півтори сотні люду, техніки, гучної музики, торгові ятки, покупців, глядачів тощо. До слова, байкери були не лише з нашої області, як і представники торгівлі. Хоча, не думаю, що останні мапи великий зиск, як і його організатори, зокрема, в міській раді.

Тоді, запитують (особливо стривожені місцеві жителі повз обійстя яких проїжджали і біля яких зупинялася техніка): навіщо нашому місту це зібрання?

Воно, звичайно, спокійніше жити поблизу водойми і в тіні занедбаного зоотехнікумського парку, замість гучної музики слухати слів пташок та крізь зарослі розглядати залишки колись прославленого учбового закладу. Ось тільки навряд чи в подальшому щось зміниться в місті, чи в цій конкретній його точці. Тому потрібно лише вітати прагнення міської влади та її очільника в плані популяризації нашого міста. Та головне, щоб на цьому все й не скінчилося!

Тут варто не тільки розгледіти перспективу, а й продумати конкретні дії, які б її наблизили, так-так, до взаємовигідного комерційного зиску як для гостей, так і для господарів.

Що ж до цьогорічного фесту, то погода була не на боці ні перших ні других. Але екстремапьний екзамен всі витримали, зрештою байкерам не звикати до польових умов.

На концерті просто неба досить пристойно виступили новомиргородські рокери, гості з Кропивницького, інші імениті колективи зі своїми мелодіями та вже відомими хітами інших співаків і музикантів.

На жаль, як зазначалося вище, з погодою фестивалівцям не поталанило. Залишається сподіватися, що наступного року все буде інакше, що “Сила нації“ всіх ще здивує! Вхорошому смислі слова.

І.Калугіна, учасниця фестивалю. (Новомиргородщина з Пісковим та Вороніною)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019