Мости будуть безпечні та надійні

В місті Новомиргороді розташовано два мости через річку Велика Вись по вул. Соборності та 40-річчя Перемоги, які побудовано в 60-х роках минулого століття ще легендарним інженером-мостобудівником Степаном Кожум’якою. Ці мости вже давно відзначили свій півстолітній ювілей та вірою й правдою служать новомиргородцям.

Яка ж оцінка технічного стану новомиргородських мостів сьогодні?

З ініціативи міської ради товариством з обмеженою відповідальністю «НВФ Мостобудсервіс» (м.Київ) проведено обстеження конструкцій наших мостів. Згідно із висновками встановлено, що виявлені дефекти і пошкодження елементів мостового полотна впливають на безпеку руху, пошкодження балок прогонних будов – на вантажопідйомність мостів в цілому, пошкодження кам’яної кладки опор – на подальшу міцність та стійкість крайніх опор.

Враховуючи вік та загальний технічний стан основних несучих конструкцій мостової споруди, проведення капітального ремонту технічно можливо, проте не є доцільним. Враховуючи незадовільний стан мостового господарства міста, як зазначив міський голова Ігор Забажан, одним із пріоритетних завдань на сьогодні є пошук напрямків щодо вирішення цієї проблеми шляхом як капітального ремонту мостів, так і будівництва нових.

Вже було проведено першу робочу зустріч з головою правління корпорації «Укрмостобуд» М. Опанащенком та генеральним Президентом компанії ICDI Integrated Construction Design Institute LLC І.Фоменком, під час якої визначено першочергові планові напрямки співпраці щодо приведення у належний технічний стан мостового господарства міста шляхом залучення фінансування через міжнародно-технічну допомогу та державні програми на умовах співфінансування.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019