Міжнародний день захисту дітей

«Ура, літо!» – під таким гаслом 1 червня 2018 року Новомиргородщина неймовірно весело та яскраво святкувала Міжнародний день захисту дітей. Захід був організований Новомиргородською районною державною адміністрацією за безпосередньої участі відділу освіти молоді та спорту та відділу культури, туризму й культурної спадщини райдержадміністрації, активної підтримки Новомиргородського ЦДЮТ і усіх навчальних закладів району. Більше 500 школярів об’єднало свято на площі міста.

Після урочистого відкриття свята ведучими заходу усіх присутніх дітей привітав голова Новомиргородської районної державної адміністрації Олександр Сенченко. «Діти завжди були і залишаються нашим найдорожчим надбанням, гордістю і надією держави. Турбота про підростаюче покоління – обов’язок кожного свідомого громадянина держави та завдання влади на усіх рівнях» – відзначив Олександр Олегович. Далі очільник району вручив сертифікати на отримання спортінвентарю за активну участь у Районній шкільній спартакіаді 13 навчальним закладам району.

Після урочистої частини шкільні команди району організували конкурс малюнка на асфальті «Діти малюють майбутнє», де зобразили омріяне майбутнє України яскравими барвами. Всі учасники фестивалю відвідали Містечко майстрів від Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості, де кожен міг виготовити різноманітні сувеніри, обереги, прикраси, одяг для улюбленої ляльки чи закладку в книгу. Новомиргородська районна бібліотека підготувала для дітей виставку книг «Відкриваючи книгу – відкриваємо світ». Бажаючих запрошували на галявину релаксу – там вони мали змогу поспілкуватися з психологами на різні теми. Позитивними та запальними танцями запалювали присутніх хореографічні колективи району під гаслом «Наповнимо цей світ радістю!»

Під час проведення свята дітей пригощали смачним морозивом, а також була можливість освіжитися водою. Всі учасники фестивалю активно долучились до дитячої дискотеки, збагативши атмосферу позитивом запальних танців, шалених емоцій та яскравого настрою. На закінчення свята голова райдержадміністрації відзначив подяками усі шкільні команди, що приймали участь в конкурсах та побажав дітлахам незабутнього літа.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019