Місто на повітрі

Під час сеансу прямої телефонної лінії з начальником Новомиргородського РВ ГУМВС України в Кіровоградській області Романом Юрієвичем Лановим один з громадян задав питання, яке, напевне, цікавить більшість перехожих, проїжджаючих і проживаючих по вулиці Леніна (неподалік від міської ради): що ж сталося зі стіною занедбаного будинку?

Ось як прокоментував цю надзвичайну ситуацію Роман Юрійович:

– Минулого четверга трапився обвал стіни. Зі слів старожилів, у північній частині міста проходять катакомби, тобто є вірогідність, що під будівлею порожнеча. Не слід забувати й про вік приміщення, яке збудоване ще наприкінці 19 століття і навіть занесене до переліку місцевих пам`яток архітектури. Колишній магазин знаходиться у приватній власності, але він не експлуатується вже багато років, що також посприяло падінню стіни.

За легендою, Златополь стоїть на катакомбах, і ними під землею можна було проїхати підводою. Ця тема збуджує уяву не менше, ніж факти сьогодення. Кілька років тому посеред платформи на автостанції звідкись взялася маленька дірочка. Спочатку її не помічали. Але нестримні процеси збільшення чорної діри змусили звернути увагу на неї і розпочати боротьбу з руйнівним процесом. Вирішили поміряти глибину. Мірилом стала нескладна конструкція – мотузка, до якої прив`язали камінець.

Паща дірочки все заковтувала і заковтувала в себе саморобне знаряддя, зупинившись на позначці 9 метрів! Вражаюче, правда? А для того, щоб зайвий раз не жахатися, малесенький недолік швиденько заасфальтували, немов його й не було, на радість людям і собі. Начебто закінчення має мажорний лад, але так і пориваєшся написати “to be continued” або ще ліпше – “I`ll be back”.

Ірина Правиленко, “Новомиргородщина”

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019