Місто готується у новому році до нових звершень!

За останні два роки райцентр суттєво змінився. І люди, які звикли до того, що у місті весь час проводяться якісь роботи з реконструкції, вже зараз цікавляться, що ж буде нового у 2018 році? З питаннями про плани ми й звернулися до міського голови Ігоря Забажана.

– Ми приймемо Програму розвитку міста на 2018 рік на найближчий сесії, – розповідає Ігор Валерійович. – Проте вже зараз є низка питань, вирішення яких підтримують абсолютно всі – від населення і депутатів до наших бізнес-партнерів. Саме про ці проекти я зараз розкажу.

Чи не найбільше уваги зараз прикуто до розробки проекту другої черги парку. Ми будемо дивитися, скільки площі парку буде реконструйовано цього року, по фінансових можливостях. Як і раніше – розраховуємо на підтримку постійних партнерів соціально-відповідального бізнесу: ТОВ ВКФ «Велта», ПСП «Бирзулове», СТОВ «Агролан», концерн Сергія Тарасова, ТОВ «Коріо». Якщо бажаючих підтримати проект, який вже показав свою перспективність, буде більше – ми тільки за.

Про всі задумки ландшафтних дизайнерів говорити не буду, чекайте окремої презентації. Але подивитися буде на що.

Приділимо цього року увагу тротуарам. Наприклад, з‘явиться доріжка від першої школи до мосту на Листопадове. Ця частина – територія міської ради і ми можемо тут провести роботи з благоустрою. Плануємо тут зробити не лише тротуар, але й освітлення, оскільки чимало людей постійно користуються цим шляхом – йдуть у Новомиргород на роботу і з роботи, на базар, на вокзал і так далі.

Закінчимо упорядкування тротуарної зони по вулиці Євгена Присяжного, територію біля Нової пошти також приведемо до ладу. Є плани щодо облаштування тротуару по вулиці Ганни Дмитрян.

Цього року починаємо асфальтувати дороги за межами центру міста, а саме у мікрорайонах Златополя й Софіївки. А головне – збираємося вирішити найбільш наболіле для всіх нас питання й завершити ремонт вулиці Перемоги у районі залізничного вокзалу.

Минулого року ми проводили ремонтні роботи на Виноградівському мосту. Тоді був зрізаний шар асфальту, покладене нове покриття, відремонтовані тротуари. Цього року встановимо додаткові секції перил.

За межами центру встановимо й два дитячі майданчики: біля Чкаловської контори на Софіївці та на Білій глині.

У 2018 році вступив у дію закон про роздільний збір сміття. Вже запроваджуємо систему сортування сміття в дитсадочках. Як і в попередні роки, будемо встановлювати у дитсадках нові вікна.

Завершимо роботи з монтажу освітлення у дворах багатоповерхових будинків. Вже найближчим часом двори будуть освітлені належним чином. Також з‘явиться освітлення на низці вулиць у Златополі і на Софіївці.

Протягом року дороги будуть підсипатися й грейдеруватися.

Збираємося на прохання місцевих жителів покласти лежачі поліцейські на пішохідному переході біля поліклініки, оскільки не всі водії свідомо ставляться до того, що тут дорогу переходять нерідко хворі люди, що не можуть «перебігти швиденько».

Особливу увагу міська рада приділятиме виявленню осіб, які не сплачують податки до місцевого бюджету з метою співпраці в законному полі. Як і раніше, будемо шукати точки дотику з представниками бізнесу, що дозволить залучати додаткові кошти для вирішення місцевих проблем.

Більш детально з планами роботи міської ради можна буде ознайомитися під час звіту про роботу міського голови у районному будинку культури. Найімовірніше, цей звіт відбудеться у лютому-березні, про дату ми повідомимо додатково.

Олена Белінська. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019