Міфи та реальність

Прочитав інформацію міського голови Забажана І.В. “Міфи та реальність “Prozoro” Новомиргородської міської ради” в №25 від 30 червня 2018 року, в якій міський голова виступив на захист місцевого депутата, бізнесмена, керівника ПАТ «Райагротехсервіс» Вадима Можного, який «проводить соціально спрямований бізнес», згораючи на делутатському та бізнесовому поприщі, дбаючи про добробут наших дітлахів та прибуткову частину міського бюджету.

Звичайно, це дуже добре, що міський чиновник захищає не тільки честь свого мундира (мається на увазі, зі слів голови, що хтось кидає якусь тінь на діяльність міської ради, виходячи з аналізу практично всіх друкованих і електронних засобів масової інформації, підконтрольних «певній групі осіб», які постійно знаходяться у виборчому процесі…??? Не натякайте, а Prozoro ознайомте всіх жителів міста по прізвищах: хто контролює всі районні друковані і електронні засоби масової інформації, ну щоб ми всі знали?), але й честь місцевих народних обранців.

Не являючись фахівцем у галузі виробництва хлібобулочних виробів, мені важко підтримати чи апелювати міському голові чи депутату в питаннях надання послуг чи ведення цінової політики вищезазначеним бізнесменом. Я навять не маю ніякого уявлення про потужності та асортимент хлібобулочної продукції цього підприємства і результати депутатської діяльності. Але якщо ПП Скиданов В.М. (магазин «Континент») та мережа супермаркетів АТБ (зі слів міського голови) відмовилася від співпраці з міською радою, то виходить, що в Prozoro міської ради не все так прозоро, адже де ви бачили підприємця, який добровільно відмовиться від постійного бюджетного замовлення? Тим більше, що і «Континент», і АТБ мають постійних, перевірених поставщиків хлібобулочних виробів, а після шістнадцятої години хлібні полиці цих магазинів майже завжди порожні, але на їхніх полицях я чомусь не бачу «економічно обґрунтованого місцевого» асортименту продукції потужного ПАТ «Раиагротехсервіс». Виходить або ціна «зашкалює», або якість?

На моє запитання: чому у вас відсутній хліб місцевого виробництва, мене запитали, а ви його їсте? Я пробував, але мені не сподобався. Але це таке, у кожного смаки різні.

Був час, коли ПАТ «Райагротехсервіс» пробувало налагодити реалізацію своєї продукції ще й в школах… але не пішло, дітки скуштували і віддали перевагу іншим виробам. У них є вибір, а от на жаль в дитсадку поки що вибору немає – що дадуть – те й їдять. Немає цієї продукції навіть в підприємствах громадського харчування (мається на увазі місцеві кафе, бари). А можливо я помиляюся?

Але щоб я не помилявся, і навіть мої «тези не базувалися на припущеннях і домислах», і щоб все було Prozoro, «а свободу слова не плутали з вседозволеністю» і щоб автор статті, до якого ви апелюєте (для ясності можна було б навіть його прізвище назвати, адже у вас все прозоро…), «не шукав у темній кімнаті якогось чорного кота», прошу вас, як керівника органу місцевої влади разом з депутатом міської ради оприлюднити в наступному номері інформацію: що це за «шпаківня» з романтичною назвою «Новомиргородський хліб» уже другий рік не «міфічно», а «реально» стоїть біля «Хадеса» практично на проїздній частині перетину вулиць Садової та Дудченка, обмежуючи видимість водіям, створюючи аварійну ситуацію; прізвище її власника; кадастровий номер земельної ділянки; номер, дата підписання та реєстрації договору оренди земельної ділянки; номер, дата та найменування органу, який виготовив і видав паспорт прив’язки на розміщення Тимчасової споруди для здійснення торговельної діяльності та розмір орендної плати за користування земельною ділянкою. І головне – хто дав дозвіл на її розміщення: сесія, виконком, міський голова…?

А також пояснити, чому місцева будівельна організація ПП «Будсервіс-А» керівником, якої Панченко В.В., який, до речі, також депутат міської ради і справно поповнює бюджет міської ради, але за період вашого головування він не отримав жодного замовлення від міської ради? Він що, не вміє плитку стелити, дорогу ремонтувати чи кущики садити в парку? Звичайно – парк, площа, фонтан, ремонт доріг – це дуже відповідальні види робіт, дуже… а от специфічні оборонні об’єкти, будівництво об’єктів на ряді промислових підприємств за межами не тільки району, а й області – це, звичайно, «дрібничка» для досвідченого будівельника Панченка В.В.

Мабуть, на жаль, я не знаю як економічно обґрунтовуються ціни на хлібобулочні вироби, але компоненти (борошно, сіль, цукор, дріжджі, спеції, начинка і т. д.) у всіх однакові, а от ціна і якість – зовсім різна??? От в будівництві простіше, там кошторис для всіх стандартний, державний незалежно від місця дислокації будівельної організації, тільки виконавців… наші замовники чомусь заморських привозять… з ними простіше… тяп-ляп і поїхали, а ви чухайтеся…

На жаль, поки що от така вона, реальність, а може все це міфи… ну про честь… економічний інтерес… соціально спрямований бізнес??? Сподіваюся на оперативне реагування на звернення як з боку керівництва міської ради так і відповідних органів, які зі слів міського голови «постійно контролюють ці питання».

Слава Україні!

Дмитро Мостовий. (Новомиргородщина)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019