Майно Новомиргородської громади “списали”, “купили” чи інший варіант відповіді?

Майже добу новомиргородці на одній із соціальних мереж коментують появу та зникнення під однією з садиб міста бордюр:

(вчора о 21:39)

Марина Поліщук: Наше місто стає красивішим з кожним днем. Фонтан облаштовується, тротуарна плитка укладається. Всі задоволені. І містяни, і “слуги” новомиргородців. Містяни – тому, що отримують нові, сучасні тротуари, “слуги” – старі бордюри для власних садиб (місту ж ці бордюри не потрібні, а я скористаюся службовим становищем і облаштую свої тротуари). Питання? Де старі бордюри? Відповідь на фото!

Vasyl Marchenko: Впринципі можна вичислити де це… якщо автор фото мовчить. Асфальту в прив.секторі не так багато, номер дробовий, перша цифра ніби 1 ( треба оригінал фото ), дробові номери є тут. Схоже на Софіївку, в Златополі городи поменші))

Татьяна Панченко: Це вулиця Зої Космодем”янської.

Марина Поліщук: І на цій вулиці проживає начальник благоустрою міськради пан Мухаметов.

Ярослав Кушнірчук: Пан Мухаметов є родичем заступника голови міської ради Полякова. Цей сімейний підряд прекрасно навчився підбарати “непотрібні” речі. Невже в місті більше не має проблем з бордюрами? Чому не перенести їх туди, де вони ще послужать?! Тепер відмінно видно навіщо 350 разів переробляти вже зроблене. До кінця літа ми будемо ходити по гарній площі, але скільки буде вкрадено на цій реконструкції ?!

Влад Мельниченко: МАРИНА ти ж знаєш що за них заплатили . документи на оплату є.

(сьогодні о 7:04)

Марина Поліщук: Шановна громада можемо “спати спокійно” , совість чиновників очищена! Бордюри “перепрятали”, нема бордюр- нема проблем. А де ж вони знову поділися?????? Де цей майданчик для зберігання демонтованого майна міста: бордюр, граніту стели лєніна, лєнін??? Чому ” перепряталі”? Тому, що на 06:05 годину ранку 10.06.16р бордюри зникли, а сліди свого “вчинку”, замели(віником). Фото на підтвердження(з адресою по вул. З.Космодем’янської).

Ярослав Кушнірчук: Цікаво, як це купив??? Де документи про те, що все поставлено на приход і потім списано? Як такі рішення приймалися без відома депутатів? І куди пішли гроші за “куплені” бордюри?! По кишенях??

А й справді, жодного акту про списання чи продаж бордюр, які після початку реставрації центральної площі міста були демонтовані, на сторінці офіційного сайту Новомиргородської міської ради немає, як немає й іншої важливої інформації, яку б мала оприлюднити міська влада, дотримуючись Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

 

10 коментарів в “Майно Новомиргородської громади “списали”, “купили” чи інший варіант відповіді?”

 1. LOVE
  11.06.2016 в 15:48 #

  Вітаю всіх. Тепер мені стало усе зрозуміло. Місяць тому мер міста пообіцяв нам, жителям провулку Панфілова засипать нашу греблю, яка вже перетворилася у велечезну прірву. Навіть приїздив разом зі своїм заступником. Лише сказав, що розгонути немає чим. Мій чоловік сповістив усіх сусідів з околиці, і всі зголосилися допомогти. Адже у нас маленька донька, яка збирається до садочку, а вийти з вулиці зовсі неможливо. Мер пообіцяв – коли демонтуватимуть памятник та зніматимуть площу, то все висиплять нам. Не хвилюйтеся. На сьогодні маємо лише 25 битих вардюр , які у калюжі успішно потонули…. :03: І це при тому, що мій чоловік мало не щоденно прохав заступника мера та самого мера виконати дану обіцянку. То чого варте слово мера???? НІЧОГО НЕ ВАРТЕ!!! А так шкода…. Ми йому дуже вірили. Всі сусіди глузувати почали, мовляв бачете повірили мерії. Сміх тай годі. Треба було слухатися пана Панчинка, який пропонував за 5000 грн полагодити дорогу. Але ж де взяти таку суму.?? Оце дилема… Отакі у нас керівники. Головне вдало пообіцяти :P

 2. magistr
  11.06.2016 в 16:25 #

  Ха … маєте те що маєте…треба було до виборів мозгами думати,а не жопой . Скільки на софіїївкі бл@дів(інакше не назвеш) продавали голоса за нього по 200 гр. ?
  Бродський купив у вас свого карманого мера -тепер терпіть

 3. magistr
  12.06.2016 в 11:56 #

  Будемо вважати,що відмазався

 4. Koketka
  13.06.2016 в 14:04 #

  magistr, Ви шуткуєте??? що значить відмазався? Влад Мельниченко стверджував, що за них заплатили. Вони вже зовсім забрехалися!

 5. magistr
  13.06.2016 в 23:43 #

  Koketka , Владік балабол безвідповідальний . Так само ,як і його шеф.

 6. magistr
  14.06.2016 в 00:01 #

  Ця вся кодла звичайні пристосуванці, і не більше.

 7. Koketka
  14.06.2016 в 09:10 #

  а він є працівником мерії?

 8. magistr
  14.06.2016 в 10:05 #

  Сорі,хвамілії попутав((

 9. 15
  26.06.2018 в 15:33 #

  А де Ви бачили Новомиргородську громаду?

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019