Людмила Третяк презентувала книгу «Ріка бажань»

У п‘ятницю 30 березня у приміщенні міської ради Людмила Третяк презентувала книгу «Ріка бажань». За словами самої авторки, ця книга є зверненням… до чоловіків!

У якості післямови на палітурці написано таке звернення:

«Вдячна усім чоловікам у моєму житті: хтось був перехожим, хтось – транзитним пасажиром, хтось стороннім глядачем спостерігав за мною із залу, а хтось залишився у моєму серці навіки.

Тож, чоловіки, пам‘ятайте, що кожна жінка – це ріка бажань… Не замульте її, не засмітіть, не допустіть, аби ту річку занапастили очерети.

Пам‘ятайте, що любов визнає лише одну валюту – ту філігранну золоту монету, яку сама чеканить. Не обманіть її – і тоді ніколи не будете обманутими. Вилікуйте цей світ добротою, врятуйте його любов‘ю, бо не краса його врятує, а любов. Тож читайте, насолоджуйтесь, любіть!».

Кажуть, чоловіки віршів не читають, – розповідає авторка. – Та як тільки мені це сказали, як відразу ж про мою попередню книгу «Провокую на любов» спитали двоє чоловіків. І їм же почитати ці вірші порадили не жінки, жінок би не послухали! А остаточно надихнув на другу книгу, адресовану саме чоловікам, випадок. Зупинився у готелі чоловік родом з Донецька. Потрапила йому до рук книга «Провокую на любов», він її погортав, я подарувала… І несподівано питає: «Ви розумієте, що я цю книгу під матрасом ховати буду?»… Поезія чоловікам теж потрібна. Якщо книгу везуть навіть на окуповані території, де будуть ховати під матрасом…

Привітати авторку прийшли друзі й родичі, від імені міського голови з найтеплішими словами виступив секретар міської ради Андрій Францішко, який зокрема зазначив, що має поетеса двоє діток-книжок, а треба, щоб була матір‘ю-героїнею, представники літературно-мистецького об‘єднання «Вись» розповіли про те, наскільки самобутньою на сміливою людиною, справжнім самородком є Людмила Третяк. А культурну програму представили Олена Бєлова, тріо «Акорд» та вокальний гурт «Гуляйполе».

Книга, яка побачила світ завдяки підтримці міського голови Ігоря Забажана, уже вирушила до всіх бібліотек області. Знаходьте, читайте, любіть поезію, людей та світ навколо себе!

Олена Белінська.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019