Література рідного краю

У бібліотеці ім. Д.І. Чижевського відбулася презентація регіонального проекту «Література рідного краю».

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевського разом із презентацією збірки письменника-земляка Олександра Жовни «Її тіло пахло зимовими яблуками» відбулася презентація регіонального проекту «Література рідного краю» як однієї зі складових частин регіональної ініціативи голови облдержадміністрації «Історія рідного краю».

Про проект «Література рідного краю» присутнім розповіла начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Євгенія Шустер. Адже саме це управління опікується книговиданням в області за державний кошт. Але, як наголосила Євгенія Шустер, цей проект покликаний залучати до книговидання людей небайдужих до того, як за сучасних умов життя може реалізувати себе письменник. Відтак одним із перших меценатів книговидання виступив представник соціально відповідального бізнесу в області – корпорації «Велта» – в особі її директора Андрія Бродського, який, заручившись підтримкою обласного фонду «Розвиток Кіровоградщини», замовив тисячний тираж збірки письменника із Новомиргорода Олександра Жовни «Її тіло пахло зимовими яблуками» у Львівського видавництва.

Окрім цього, Євгенія Шустер наголосила: хай би як не розвивався інформаційний простір, але книга завжди користуватиметься попитом, адже з приходом телебачення друкованим виданням уже пророкували занепад, на щастя, нічого подібного не відбулось аж дотепер.

Опісля вже сам Олександр Жовна презентував власну збірку, поділився з присутніми секретами своєї творчої кухні і планами на майбутнє.

Упродовж години після презентації Олександру Жовні довелося підписувати кожну свою книжку – автограф-сесія стає потроху для Кіровограда вже звичною справою. Хорошою справою.

Новини Кіровоградщини

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019