Ледве встигли відремонтувати міст у Новомиргороді…

Цей матеріал так і хочеться почати зі слів: «А NB та співробітники ДАІ чогось такого вже давно чекали…». А почнемо іншими словами – за законом підлості, рветься там, де тонко, а зараз слабким місцем наших доріг є мости.

Ледве встигли відремонтувати міст на Хутір, який у Новомиргороді пошкодив грейдер райавтодору (до речі, відремонтувало цей міст після багаторазових звернень міського голови Ігоря Забажана все-таки підприємство, яке його пошкодило), як у ніч з 15 на 16 грудня через нову аварію постраждав міст між Мартоношею та Костянтинівкою.

Відрізок дороги, на якому сталася аварія – прямий, поворотів немає. Але через надмірну завантаженість і самого автомобіля КамАЗ, і його причепу транспортний засіб втратив керування. Зіграла роль у цій ситуації і тотальна зношеність скатів – у результаті сам КамАЗ з відірваною кабіною полетів в очерет, зносячи на своєму шляху все, і зокрема плити з парапетним огородженням. А сам буряк встелив суцільним шаром всю дорогу.

До ранку буряк з дороги було прибрано. Треба також зазначити, що агрофірма Панчеве відреагувала на подію моментально – на місце події виїхав кран, трактор, погружчик, прибрали вантаж і сам автомобіль, підняли зірвані плити – і представники райавтодору наступного дня визнали ремонт задовільним.

– Сам герой пригоди – підприємець з Катеринопільського району Черкаської області, – зазначив очільник ДАІ в Новомиргородському районі Валерій Ситник. – Це саме той момент, коли людина якісь податки платить в іншій області, а при цьому розбиває наші дороги.

За фактом пошкодження дорожньої споруди співробітники ДАІ склали протокол, якщо суд визнає цього підприємця винним, наступним позовом має бути вимога компенсувати завдані збитки. До речі, водій, який скоїв ДТП, був тверезий – його підвела любов не до випивки, а до грошей… Хотів, видно, заробити всі.

Олена Белінська.

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019