Кубок імені Сергія Яйкуна завоювала команда з Петроострова

2 серпня у Новомиргороді на центральному стадіоні відбулася фінальна зустріч команд, які взяли участь у турнірі на Кубок імені Сергія Яйкуна. Нагадуємо, що саме 2 серпня 2012 року футболіст Серій Яйкун загинув, рятуючи життя своїх співробітників під час надзвичайної ситуації на Новомиргородському шкірзаводі. І оскільки чоловік більше 20 років віддав футболу, захищаючи честь нашого міста на змаганнях різного рівня, його родина вирішила заснувати у памʼять про нього футбольний турнір з перехідним кубком.

Минулого року у фіналі зустрілися дві команди, за які в різний час грав Сергій – «Вентура+» та «Легіон», до речі, в останній команді грали двоє синів героя. Кращою з восьми команд стала «Вентура+».
У 2015 про бажання спробувати свої сили на турнірі заявили команди «Вентура плюс», «Легіон» та «Група здоров’я» з Новомиргорода, «Зеніт» з Петроострова, «Вись» з Кам’янки, «Металіст» з Турії, «Динамо» з Листопадова.
Цього року «вентурівці» вибули зі змагань, не дотягнувши до фіналу. І в фіналі зустрілися команди «Легіон» (Новомиргород) та «Зеніт» (Петроострів). Причому гості з Петроострова показали клас, закотивши чотири мʼячі у ворота господарів турніру. А «Легіон» зміг відповісти лише голом престижу і посів вдруге поспіль друге місце.

Тож вітаємо переможців! Цього разу ви були кращими. Та не забувайте, що наступного року до Новомиргорода знову зʼїдуться команди з усього району, щоб позмагатися за Кубок, яким протягом цілих 12 місяців можете хизуватися ви!