Кримінальні новини Новомиргородщини.

Мобілізований солдат загинув в результаті ДПТ

У ніч з 10 на 11 серпня у селі Коробчине потрапив у ДТП Сергій Заремба – мешканець села Жовтневого, мобілізований для участі АТО. Він перебував у короткочасній відпустці вдома.

Чоловік погостював у Коробчиному й повертався додому за кермом мотоцикла «Дніпро 11». На перехресті вулиць Шевченка та Гагаріна при виконанні повороту ліворуч не вибрав безпечної швидкості, відповідно не справився з керуванням, крім того, як зазначили співробітники ДАІ, вчасно не зміг загальмувати, оскільки мотоцикл був без гальм. Все це призвело до перекидання транспортного засобу.
Постраждалий отримав черепно-мозкову травму.

На місце події завдяки небайдужим коробчанам прибув місцевий лікар, який провів низку реанімаційних заходів, в тому числі встановив крапельницю з ефективними препаратами. Однак врятувати життя чоловікові медикам не вдалося – 13 серпня він помер.
Розслідування інциденту проводять співробітники ДАІ та слідчі райвідділку міліції.

Шукаємо пропажу!

У ніч з 31 липня на 1 серпня житель міста Новомиргорода поїхав у село Листопадове на ставок для риболовлі на мотоциклі «Мустанг» червоного кольору. Не розпочинаючи рибалку, він вирішив відпочити з пляшкою. Потім риба стала для нього взагалі неактуальною, чоловік зібрався додому, проїхав метрів 20 від місця свого відпочинку і впав…

А коли прокинувся, мотоцикла вже не було.

Вкрасти його було неважко – як повідомили місцеві жителі, доки господар спав, транспортний засіб чекав на нового водія з ключами в замку запалення.

Новомиргород залишається без трактористів?

Рейд співробітників ДПС із Кіровограда закінчився масовим оформлення по 130 статті трактористів. Звичайно, вони не обійшли своєю увагою й водіїв, але якщо водії автотранспорту врешті, як правило, сплачують штрафи й забирають свої права, то трактористи зараз тільки руками розводять – 20 гривень на пляшку знайти немає проблем, а от штрафи зараз чималі.

Цікаво, чи будуть у господарствах довіряти техніку людям, які зараз судяться за свої права?

Корупційне правопорушення у РТМО.

Апеляційним судом Кіровоградської області задоволено апеляційну скаргу прокурора Новомиргородського району та притягнуто до адміністративної відповідальності головного бухгалтера районного територіального медичного об’єднання «Новомиргородське» за вчинення корупційного правопорушення.

Зокрема, вказаний посадовець, в порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», сприяла у безпідставному призначенні на посаду бухгалтера власної доньки, яка перебувала в її прямому підпорядкуванні, а також, не повідомляючи керівництво установи про наявність конфлікту інтересів, сприяла у нарахуванні та виплаті своїй доньці надбавок до заробітної плати.

В результаті розгляду справи про адміністративні правопорушення, апеляційним судом винесено постанову про притягнення вказаної особи до адміністративної відповідальності за ст.172-7 КУпАП та накладено стягнення у вигляді штрафу.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019