Кримінальна хроніка

Щотижня доводиться констатувати печальну смертельну статистику. В більшості випадків причиною є старість, задавнені хвороби, асоціальний спосіб життя, відсутність грошей на лікування, інколи – через неуважність. Так, 20 вересня стало відомо про те, що в Капітанівці помер гр.П. від удару електроструму.

А двома днями раніше трагедія трапилася в Панчевому, де в своєму будинку було виявлено труп гр.Д. 1971 р.н. з синцями на обличчі. Жінка за життя зловживала спиртним. Слідчим СВ Новомиргородського ВП ГУНП за даним фактом внесено відомості до ЄРДР. Згідно лікарського свідоцтва про смерть причиною смерті Д. є забій мозку, закрита черепно-мозкова травма, напад з використанням тупого предмету з метою вбивства чи нанесення ушкоджень. Чоловікові Д. оголошено про підозру за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

20.09.18 р. поліцейським на узбіччі по лівій стороні в напрямку смт. Капітанівка на відстані 300 м. до залізничного переїзду виявлено автомобіль ЗІЛ-130, який належить гр. П. 1960 р.н., на який за допомогою брачних лопат на кузов навантажували щебінь, який належить Одеській залізниці.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019