Кримінальна хроніка тижня

Крадіжки майна – це справжнє лихо, якась неконтрольована нічим і ніким напасть. І не лише в наших селах та місті. Так, 28 серпня ц.р. було виявлено факти крадіжок телефонних проводів марки ТПП 10х2х0,4 довжиною майже 100 м. по вул.Першотравнева та 100 м. телефонного кабеля ТПП 10х2х0,4 по вул.Чорногорській в м.Новомиргород.

Цього ж дня у гр.С. в одному із магазинів міста під час примірки взуття невідомі особи викрали її мобільний телефон. У громадянки є надія на його повернення, бо в тому магазині на її щастя ведеться відеоспостереження, яке, на жаль, відсутнє на вулицях, де були вкрадені проводи ПАТ Укртелеком.

1 вересня ц.р. о 13:17 надійшло повідомлення чергової по вокзалу ст. “Помічна”: в кімнаті відпочинку перебувала жінка з дитиною 7-8 років, вона викрала тюнер від телевізора, намагалась поцупити ще й пульт, але повернула, на даний час ця жінка їде в поїзді №64О4 Помічна-Шевченково, який о 13:58 прибуває на станцію в м.Новомирогод. Виїздом працівників новомиргородської поліції крадійку було затримано та вилучено вкрадений тюнер.

Крім крадіжок на території району реєструються й факти так чи інакше пов’зані з наркоманією (про це друкувалося в минулому номері “Н з П. і В.”). Так, наприклад, в с.Бурти на садибі господаря 1979 р.н., вилучено паперовий згорток 3 речовиною рослинного походження канабіс вагою 11.778 гр. П’ють, курять, крадуть!..

Новомиргородщина з Пісковим та Вороніною.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019