Кримінальна хроніка тижня

Збирають урожай не лише хлібороби. 22 серпня ц.р. стало відомо, що, в Коробчиному на земельний ділянці незаконно вирощуються рослини коноплі. В діях невстановленої особи вбачаються ознаки к\п за ст.310 КК України.

Цього ж дня завдяки квадрокоптеру поблизу с.Миколаївка виявлено в полі серед кукурудзи посів близько 550 рослин коноплі.

Також цього дня, але вже на одному з полів соняшнику в с.Оситна, виявлено близько 2 соток коноплі. 22 серпня в с. Крупське під час проведення правоохоронцями операції “МАК” на одному із соняшникових полів було виявлено близько 700 рослин коноплі.

У с.Защита в одному з обійсть вилучені 196 рослин маку снодійного та 74 рослин коноплі. У діях господаря вбачаються ознаки к\п, передбаченого ст.310 ч.2 КК України.

23 серпня ц.р. приблизно о 13:20 на приймальний покій райлікарні каретою швидкої допомоги без ознак життя доставлена малолітня С. жителька м.Новомиргорода, на яку впала стіна гаража.

23 серпня в приміщенні колишнього канізького ФАПу житель села Б. 1977 р.н. здійснив самогубство через повішання. Самогубець зловживав алкоголем та неодноразово висловлював подібні наміри .

У Капітанівці цього ж дня після сварки з матірю з дому втік П. 2004 р.н. Матір змушена була звертатися до поліції, після чого було встановлено місце знаходження сина – В с. Буда-Макіївка, Шполянського р-ну. Адмтістративних правопорушень втікачем не вчиняпось, його доставлено до батьків за місцем проживання.

Цього дня до лікарні за меддопомогою звернувся нетверезий новомиргородець Н. 1986 р.н. з саднованою раною спини, правого колінного суглобу. Його о 7-й ранку побив житель Тишківки К.

24 серпня у жительки К., що проживає в Каховці Херсонської обл., близько 18-ої години невідома особа шляхом вільного доступу з сумочки з незамкненої роздягальні Новомиргородського МБК викрала мобільний телефон.

24 серпня ц.р. житель міста К. звернувся в поліцію з заявою щодо пошкодження надгробної плити його покійного брата, який похований на центральному цвинтарі м. Новомиргорода.

Іще одна крадіжка з кладовища. В поліцію звернувся житель міста Р. із заявою про те, що в період часу з 03.05.18 до 21.08.18 з території центрального кладовища з могили його бабусі було викрадено огорожу (11 чавунних секцій розміром 30х20см.)

У ніч з 24 на 25 серпня ц.р. у тишківця К. було вкрадено кабель та металевий каркас під літній душ. Потерпілий знає крадія.

Новомиргородщина з Пісковим та Вороніною.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019