Кримінальна хроніка тижня

Крадіжки – справжнє лихо. Ось, наприклад, в ніч на 28 липня ц.р. хтось вкрав по вул. Маяковського,18/8 дві металеві секціі огородження на засувці газопроводу висотою 2-2,5 метра.

Кількома днями раніше в місті по вул.Білоглинській невідомі із електроопор викрали 200 метрів кабелю ТПП 20/2/04.

А як же в наших краях без наркотичних речовин влітку? Попіцейські, провівши обшук на підставі рішення суду в домоволодінні гр.С., виявили та вилучили рослину речовину в сухому подрібненому стані, яка згідно з висновком експертизи є особливо небезпечним засобом – канабісом, загальною масою 811 гр.

Якщо хтось подумав, що наркотою грішать лише в місті, то помилився. У капітанівця Н. 1977 р.н. виявлено та вилучено макову солому загальною масою 66.331 гр.

Ну й як без травм? Цього разу за меддопомогою звернулась жителька с.Лебедин Черкаської області з попереднім діагнозом: забій лівої руки та правої ноги, які вона отримала, перебуваючи в нетверезому стані, в результаті падіння з мотоцикла “ІЖ-Планета-3″ в с. Розлива нашого району. За кермом транспортною засобу перебував гр.Б 1986 р.н. Як бачимо п’яним не можна сідати не тільки за кермо.

Новомиргородщина з Пісковим та Вороніною.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019