Кримінальна хроніка тижня

28 червня ц.р. в туріянця Ф. невідомі викрали з будинку електричну дрель марки “УД 950 РР” синього кольору, чим завдала матеріальної шкоди на загальну суму 600 грн.

Працівниками поліції в ході проведення обшуку по кримінальному провадженню згідно ухвали райсуду в домоволодінні жит. с.Костянтинівка К. у приміщенні гаража було виявлено частини рослин в сухому стані, які згідно висновку судовохімічної експертизи є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом, які К. незаконно придбала, виготовила та зберігала без мети збуту.

Також працівники поліції в рамках обшуку в жителя міста К. на обробленій, звільненій від бур’янів присадибній ділянці виявили 76 рослин, які згідно висновку судово-хімічної експертизи є рослинами роду конопля, які містять психотропну речовину – тетрагідроканабінол, які К. вирощував та обробляв на присадибній ділянці без мети збуту, тому в діях останнього наявні ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 310 КК України.

Й таке буває. До жительки Капітанівки З. прийшов її син 1996 р.н., раніше судимий, не працюючий та ніби то викрав фотоапарат “NIKON COOL РІХ L26 L25” та кошти в сумі 4 000 грн.

У червні в гр.К. з смт. Капітанівка, який проживає по вул. Бобринського, вночі хтось викрав драбину, придбану в 2014 році за 1900 грн., вона перебувала в садку. В ході слідчих дій встановлено, що вказаний злочин скоїв гр.Н., який проживає в селищі по вул.Шевченка.

Новомиргородщина з Пісковим та Вороніною.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019