Кримінальна хроніка тижня

19 червня ц.р. житель Черкас П. повідомив, що в період часу з 1:00 05:29 невідома особа за адресою: м. Новомиргороц, вул. Горького,6/71, з кімнати готепю таємно викрала два мобільні телефони.

Цього ж дня у гр.Ж, яка проживає в Панчевому, невідомі особи шляхом підбору ключа проникли до будинку, за яким вона наглядає, і звідти викрали каструлі, різний посуд, подушки, завантажили в автомобіль “ВАЗ 2101” червоного кольору та поїхали в невідомому напрямку. Поліцією було встановлено, що крадіжку з домоволодіння скоїв місцевий житель Ч. 1979 р.н. та в подальшому продав незнайомим особам ромської національності за 50 гривень.

Чимало жителів району за минулі два тижні померло – хворіючи на тяжкі недуги та зловживання спиртними напоями.

21.06.18 о 15:53 надійшло повідомлення від гр.Ш. про те, що знайома заявниці гр.М., яку вона бачила 20.06.18 о 22:00 на стадіоні “Колос” та яка в цей час відійшла, пообіцявши повернутися, але так і не повернулася. Помешкання її зачинене, на зв’язок не виходить, мобільний телефон вимкнутий. Її прикмети: зріст 170 см., худорлява, волосся чорне, зачіска “каре”, одягнена в рожеву довгу спідницю з візерунком у вигляді квітів ромашки, майка кольору хакі, біла джинсова жилетка. Порруга останнім часом скаржилася на погане самопочуття.

Цього ж дня вранці надійшло повідомлення від гр.М. з Мартоноші про те, що вніч на 21 червня невідома особа з будинку доньки таємно викрала: болгарку, зварювальний апарат, сенсорну плиту та інструменти. Зі слів заявниці, зловмисники до будинку потрапили шляхом демонтажу скла у веранді, донька на даний час перебуває на сезонних заробітках у Польщі.

21 червня до жительки міста С. зателефонувала невідома особа з тел: 0442212780, яка представилась робітником банку “ПУМБ”, та повідомила, що була спроба зняття коштів з її банківської картки та попрохала продиктувати номер даної картки, на що жінка погодилася, а через деякий час з її картки зникли кошти в сумі 13 640 ггивень. Громадяни, ну скільки можна попереджувати: стосовно особистих даних нічого, нікому, ніколи не повідомляйте. Слокійніші будете, проблем уникнете і в нашу хроніку не потрапите!

21 червня ц.р. в ході проведення обшуку згідно ухвали Новомиргородського р/суду в домоволодінні жительки Костянтинівки Ш. на присадибній ділянці домоволодіння виявлено та вилучено 109 рослин маку, які згідно судово-хімічної експертизи є рослинами, які містять наркотичні алкалоїди опію. Гр. Ш. вирощувала та обробляла на присадибній ділянці без педербаченого законом дозволу, а тому в її діях наявні ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.310 КК України.

Цього ж дня пізно вночі стало відомо про те, що на вулиці Степана Кожем’якіна загорівся автомобіль марки “Газель”. Встановлено, що її власник почав заводити автомобіль, під час чого замкнув електростартер, машина почала диміти, а потім спалахнуло в моторному відділені. В результаті пожежі автомобіль згорів на 80%, під час пожежі водій та інші громадяни не постраждали.

Наступного дня у жителя Веселівки з сараю кимось був викрадений гумовий човен, насос з криниці, а на городі викопано часник (приблизною 50 кг.).

22 червня до поліції звернувся гр.З. (проживає в Кам’янці), повідомивши про те, що його товариша Д. з Панчевого під час розпиття спиртного та раптово виниклої сварки інший товариш з Панчевого І. проколов вилами, спричинивши тілесні ушкодження. Постраждалого Д. каретою швидкої медичної допомоги доставлено до РТМО “Новомиргородське”, де надана медична допомога та встановлено попередній діагноз: проникаюче наскрізне поранення правого великого м’яза грудної клітки, алкогольне сп’яніння, від госпіталізації Д. відмовився.

Новомиргородщина з Пісковим та Вороніною.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019