Колектив Златопільської гімназії збирає спогади про Андрія Гурічева для публікації книги

Учнівський та педагогічний колектив Златопільської гімназії працює над створенням книги про Андрія Гурічева і просить вашої, шановні читачі, підтримки.

– Ми робимо все можливе для вшанування памʼяті одного з кращих наших випускників, талановитого хлопця, чемпіона світу з пауерліфтингу, справжнього чоловіка й великого патріота нашої України – Андрія Гурічева, – розповідає директор гімназії Віталій Бирзул. – Однокласники героя зібрали гроші на памʼятну дошку, яка буде встановлена на приміщенні нашого навчального закладу. У гімназії буде створено куточок памʼяті Андрія Гурічева. Крім того, ми готуємо книгу спогадів про нього. У ній будуть зібрані інтернет-публікації, а також розповіді друзів, знайомих, родичів, бойових побратимів Андрія. Ми звертаємося до всіх, хто його знав – приносьте свої розповіді, у вас не так багато часу для цього, ми готові приймати текстовий матеріал та фотографії тільки до кінця вересня – книга майже готова!

Останній день, коли ви можете подати свої матеріали – 30 вересня. Звертайтеся у Златопільську гімназію або редакцію газети «Новомиргородські вісті».

Перші екземпляри ми видамо своїм коштом, потім порахуємо кількість бажаючих замовити книгу – й дізнаємося вартість одного примірника при такому тиражі.

Крім того, вже є положення про щорічне визначення «Золотої десятки гімназистів» – кращі учні, які мають в різних сферах діяльності, будуть отримувати премію імені Андрія Гурічева. Зараз шукаємо фінансування цієї справи

Ми зробимо все, щоб на прикладі цього юнака – кращого з кращих – виховати гідне його памʼяті молоде покоління, – підсумував Віталій Леонідович.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019