Кіровоградські комунальники обікрали жителів міста на кругленьку суму

Більшість людей навіть не здогадуються, що іноді, викидаючи сміття, кладуть мільйони гривень у кишені комунальників. Як виявилося, упродовж трьох років – із 2012-го по 2015-й – мешканці приватного сектору у Кіровограді переплачували за вивіз відходів. Це через суд довів активіст «Народного контролю» Дмитро Фоменко.

Так, вартість вивозу сміття складається із норми, визначеної комунальниками, і тарифу на 1 куб. метр, який затверджують чиновники. У випадку, який вивчав «Народний контроль», комунальники завищили норму настільки, що врешті кожен мешканець переплачував 3 грн. щомісяця. Очевидно, що за три роки набігла кругленька сума.

Саме для того, щоб встановити справедливість, Дмитро Фоменко подав до суду і довів, що норми, закладені у тарифі, були не обґрунтованими. Тепер завдяки небайдужості активіста «Народного контролю» людям мають повернути переплачені кошти.

«Необхідно зобов’язати прокуратуру, міліцію якісно розслідувати цю справу», – наголосив Дмитро Фоменко

Через суд активіст змусив поновити розслідування справи проти чиновників, які безпосередньо затверджували норми тарифів у 2012 році.

pereveslo.org.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019