Керол Куммінгс: «У нас є 2 роки для того, щоб змінити ваше життя, або принаймні ставлення до нього»

У Новомиргороді побільшало волонтерів. Цього разу – за рахунок представниці Корпусу Миру з американського штату Нью-Джерсі, яка допомагає нашим дітям вивчати англійську у мовному таборі Новомиргородської загальноосвітньої школи No3. Дівчину звати Керол Куммінгс, їй 26 років, за фахом – журналіст.

Волонтерка вивчала українську мову – і зараз є живим уособленням того, що було б бажання – порозумітися можна. Період першої адаптації пройшов – і ми публікуємо інтерв’ю з Керол.

– Яка мета таких волонтерів, як ви, і як з’явилася ідея стати волонтером Корпусу Миру?

– Корпус Миру – це урядова організація. Вона фінансується з бюджету США. Мета Корпусу Миру полягає у тому, щоб сприяти розвитку миру і дружби. Корпус Миру допомагає підвищувати освітній рівень громадян, а також допомагає довідатись більше про Америку й американців. Добровольці Корпусу Миру навчають людей тому, що знають і вміють. Я вирішила стати добровольцем, бо хочу навчати англійської дітей, які живуть за кордоном.

– Які вимоги до волонтерів представляє ця організація? Вам довелося проходити по конкурсу чи поїхати в іншу країну може кожен бажаючий?

– Добровольцем може стати будь-який американець у віці від 19 до 90 років. Добровольці Корпусу Миру – люди різних професій. Вони всі обов’язково повинні закінчити коледж. Щоб стати волонтером, потрібно підготувати есе та резюме про себе, а також пройти співбесіду з представниками Корпусу Миру у Вашингтоні.

– Чому Україна і чому Новомиргород? Ви самі хотіли сюди приїхати – чи так вирішила організація, яка вас надіслала?

– Представники Корпусу Миру працюють лише за запрошенням уряду тієї чи іншої країни та з людьми, які виявили бажання тісної співпраці з урядом США. Я обрала Україну, тому що це дуже мальовнича країна з приємними та дружелюбними людьми. Я знаю, що Новомиргородська загальноосвітня школа No3 впродовж довгого періоду часу чекала на появу волонтера, тож Корпус Миру виконав свою обіцянку і організував мій приїзд сюди.

– Що ви знали про нашу країну до приїзду сюди? Чи підтвердилася ваша інформація про нашу країну, коли ви приїхали сюди?

– До візиту в Україну я чимало чула про конфліктну ситуацію, що склалася на Сході вашої країни, проте нічого не знала про ваші
звичаї та традиції.

– Як батьки, рідні й друзі поставилися до того, що ви не просто поїхали на тривалий час, але й потрапили у далеку країну, яка переживає дуже непростий історичний період?

– Моя сім’я і друзі підтримують мене в моєму рішенні викладати англійську мову в Україні, адже це чудова нагода допомогти людям, які мають бажання навіть у такий нелегкий час самовдосконалюватися і розвивати свої вміння та навички у вивченні іноземної мови.

– Яким стало перше враження про наше місто і наших людей?

– Новомиргород для мене більш схожий на село, але він цікавий тим, що всі люди дуже приємні, дружелюбні і знають одне одного. Коли йдеш вулицями цього містечка, цікавим моментом є те, що всі вітають один одного і посміхаються.

– Як гадаєте, чи важко буде виконати заплановану на час перебування в Україні місію?

– Я гадаю, що моя місія буде виконана за умови, якщо більшість новомиргородців будуть підтримувати мене у моїх прагненнях і використають всі можливості для того, щоб не тільки вдосконалити свої знання у мові, але й долучитися до різних традицій та звичаїв США. Я прагну розширити кругозір жителів цього куточка України, допомогти вийти за рамки буденності та зрозуміти, що починати слід з малого – мати бажання щось змінити у своєму житті, а потім стане зрозуміло, для чого.

Я відкрита до спілкування з усіма, хто цього бажає. У нас є 2 роки для того, щоб змінити ваше життя, або принаймні ставлення до нього.

Олена Белінська.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019