Капітанівка святкує

За прикладом Новомиргорода, і в другому за розміром населеному пункті останніми роками проводять яскраве святкування Дня селища. Можливості організаторів свята — Капітанівського будинку культури під керівництвом Олени Борисньової – фінансово були значно менші, але вони вклали стільки сил у це креативне дійство, що не описати його було б неправильно.

Капітанівка демонструє: все йде з душі присутніх, якщо люди мають всередині іскру — свято вдасться, навіть попри всі примхи погоди! А про найяскравіші моменти ми вам розкажемо.

Капітанівка майбутнього: якою її бачать діти?

Першим конкурсом для молоді стало змагання малюнків на асфальті. Тема — Капітанівка майбутнього. От хто б подумав, що юні мешканці селища думають про створення притулку для тварин та нові ставки?

Та значно краще перспективність мислення проявилася під час проведення салюту мрій. Всі бажаючі озвучили свої мрії, взяли кульки, наповнені гелієм — і відправили свої мрії в небо.

Серед мрій, які мужньо вислухав селищний голова Володимир Титаренко, побудова басейну та будинку культури, гарні дороги, створення сцени на вулиці, очищення всіх ставків Капітанівки, проведення генерального прибирання у селищі, встановлення дитячих майданчиків, створення фонтану та “маленького ландшафтного парку”. А головне — щоб у селищі було багато магазинів і багато грошей!

Будемо сподіватися, що всі ці ідеї, підхоплені справжнім буревієм, якомога швидше дійдуть до вищих сил.

Капітанівка сучасного: красива, спортивна та гостинна!

Весь день діти гарцювали на батутах, надувних гірках, змагалися у конкурсах, демонстрували свої танцювальні таланти. Молодь дефілювала імпровізованим подіумом у створених власноруч сучасних українських костюмах.

А надвечір прийшла пора конкурсів для дорослих. Наприклад, визначали кращу господиню на конкурсі кондитерських виробів. 11 конкурсанток представили торти, а одна — ще й розписні пряники. Кожен з присутніх на святі міг попробувати три різновиди солодощів і виставити оцінки господиням. Чотири майстрині кулінації одержали за свої вміння призи.

Безпрограшна лотерея радувала призами, серед яких були навіть такі оригінальні, як живі кури та кролики! Підприємці, які надали допомогу для проведення лотереї, заслуговують на окрему згадку в тексті: Любов Кошель, Андрій Буханько, Смульська Оксана, Григорій Бондаренко, Лариса Музиченко, Наталя Лінчевська, Юрій Хоменко, Ігор Сарана, Юрій Колодяжний, Юрій Давиденко, Валентина Улянова, Тетяна Паливода, Олександр Волошин, Дмитро Бойко, Оксана Красносільська, Сергій Шевченко, Ірина Галюга, Оксана Шпиця.

Гостинність Капітанівки проявилася у тому, як приймали мешканці привітання творчих колективів з інших населених пунктів Новомиргородщини. Попри шалений вітер та періодичну зливу, ніхто не розійшовся додому, слухали пісні, сміялися під час гумористичних монологів, і дочекалися пригощання варениками та кашою, які стали завершальною фазою святкування.

З Днем народження, Капітанівко! Нехай ростуть твої юні мешканці і втілюють у життя свої мрії, нехай ще багато-багато років влітку іменини селища збирають твоїх жителів і гостей!

 Олена Белінська.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018