Інспектори дорожнього руху посилюють обачність!

Місячник безпеки дорожнього руху розпочався 8 серпня і триватиме до 12 вересня.

У цей час не тільки інспекторам дорожнього руху, але й водіям та пішоходам варто посилити свою увагу – так би мовити, для загального блага. Старший інспектор Новомиргородського відділення поліції Валерій Ситник ознайомив NB з Наказом про проведення всеукраїнського місячники безпеки руху – і ми можемо розповісти, на що слід звернути особливу увагу, а також нагадаємо про суму штрафів за відповідні порушення – про всяк випадок, а раптом хтось збитків боїться більше, ніж ризику?

Отже, автоінспекція особливо ретельно контролюватиме дотримання швидкісних режимів та правил маневрування.

Порушення швидкості карається штрафами від 255 до 425 гривень, а порушення правил маневрування законодавці оцінили у 425 гривень.

Наступний пункт – використання мотоциклетних шоломів, дитячих авто крісел та пасків безпеки. Штраф за порушення порівняно скромний – 51 гривня.

Вічно актуальна проблема – керування у нетверезому стані – і зараз перебуватиме на особливому контролі. Особливо старанно обстежуватимуть водіїв пасажирського транспорту. Кого спіймають на водінні у стані алкогольного сп’яніння вперше – доведеться сплатити 10,2 тисячі гривень та на рік попрощатися з правами. І кожен наступний епізод такого порушення обходитиметься дорожче.

Цікаво, що попри всі розповіді, що тепер водії пити не будуть, бо дорого, або ж що тепер нетверезі будуть старанніше відкуплятися на місці, з моменту прийняття нових штрафів за цією статтею уже четверо наших земляків стали на праведний шлях наповнення бюджету своїми кровними. Причому один з них притягується за водіння у нетверезому стані вже вдруге, тобто загальна сума штрафів становитиме понад 50 тисяч гривень. Звичайно, у масштабах держави це небагато, але початок покладено!

Моніторитимуть автоінспектори використання засобів мобільного зв’язку під час керування автотранспортом. Штраф за використання засобів мобільного зв’язку під час керування транспортними засобами – 425 гривень.

І нарешті – останній пункт, якому приділять особливу увагу – використання у темну пору доби катафотів на велосипедах та світловідбивних елементів на одязі. Звичайно, йти вночі у темних джинсах і чорній куртці з капюшоном – абсолютно не злочин. Але це може стати причиною нещасного випадку, тим паче у нашому місті, де на багатьох вулицях люди ходять винятково по проїжджій частині, бо тротуари тут взагалі відсутні. Подбайте про себе – у випадку, якщо немає світлого одягу, завжди можна присвічувати хоча б мобільним телефоном. Подбайте про себе!

Олена Белінська.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019