І хто ж нам винен?

Тамара Щербакова – людина, яку можна назвати героєм боротьби з вандалізмом. Ця скромна жінка, яка відмовилася від власного фото у газеті, проте погодилася, щоб у виданні фігурувала клумба, через яку, власне, ми про цю пані й пишемо.

– Я живу тут два роки і два роки вкладаю душу в облаштування подвір‘я, – розповідає Тамара Миколаївна. – Я замолоду не любила землю так, як люблю її зараз. На цій клумбі було повно каміння – сюди привезли дві машини землі, щоб могли рости квіти. Накупили тюльпанів – 12- цибулинок по 10 гривень штука. Посадили нарциси. А радістю й гордістю стали п‘ять туй, які приніс для посадки Олександр Лазарєв. Туї компактні, сортові, коштують досить дорого.

Кілька днів тому я не спала – мучилася з тиском. Після чотирьох інсультів артеріальний тиск став постійною проблемою. І почула, як під вікном на клумбі хтось розмовляє. Визираю – дві жінки смикають тюльпани й викопали туї. Вже далеко не діти й не підлітки, пристойно одягнуті, в туфлях на каблуках. Я вискочила, забрала і все посадила назад. Прийшла
додому й думала, що засну…

Яким же був мій подив, як злодійки повернулися! Я спробувала підняти на допомогу одного з сусідів, проте він відмахнувся. Я вийшла за злодійками вдруге. З краденим вони пішли до приміщення супермаркету АТБ, де на них чекала машина з водієм – здоровим чоловіком.  Зрозумівши, що нічого я одна проти трьох не зроблю, побігла до місцевого відділку поліції. Викликати їх по телефону я не могла, бо телефон забула вдома. Поліцейські прибули на місце, та затримати вдалося тільки одну жінку. Коли складали протокол, чула, що їй 32 роки, живе вона нібито у багатоповерхівці по сусідству.

Затримана весь час сміялася й дивувалася: «Та хіба ж вам Жалко?». Мені здається, це не дуже адекватна поведінка.

Коли поверталася назад, побачила, що у двір підкинули крадену тую. Мабуть, спільники зрозуміли, що треба мінімізувати суму завданих збитків.

Так, два саджанці постраждали, у них зламані верхівки. Але ми посадили їх назад, поливатимемо й вони обов‘язково виростуть.

Скільки викрали тюльпанів – для мене секрет, наступного року все з‘ясується, адже частина цибулинок залишилися в землі. Але до того, як сюди прийшли злодії, вся клумба буяла цвітом, тут було на що подивитися.

Хочу звернутися до всіх – цінуйте те, що для вас роблять інші. Клумби, парк – це те, що призначене, щоб раділи всі. І ніколи не проходьте мимо, як бачите, що хтось псує майно. От у парку прекрасні дитячі атракціони, які минулого літа тішили дітей. Зараз зіпсовані, їх ремонтують. Це ж не діти зробили! Всі бажають жити краще. Та мало хто думає, що життя складається з маленьких шматочків радості, які ми можемо створити самі.

Любіть своє місто і творіть красу!

Олена Белінська. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019