“Гуляйполю” – 15 років

Патріархи новомиргородської аматорської сцени – колектив міського будинку культури «Гуляйполе» та його незмінний керівник Валентин Снісаренко – 26 січня приймали вітання у актовому залі міської ради.

Неможливо порахувати кількість виступів за цей час – на великих і малих сценах, у залах і на фоні мальовничої української природи, на різноманітних конкурсах, концертах, влітку і взимку, всюди. Майстерність колективу підтверджується неймовірною кількістю грамот, дипломів та нагород.

І всі досягнення – головним чином завдяки неабиякому ентузіазму! Тим більшою була радість колективу від врученого міським головою Ігорем Забажаном подарунка. Ігор Валерійович від імені всієї громади з нагоди ювілею та за вагомий внесок у розвиток самодіяльного вокального мистецтва, багаторічну творчу діяльність, популяризацію української національної культури та рідного Новомиргорода, вручив колективу новий інструмент – баян.

Виробництва відомої з 1872 року німецької фірми Barcarole, модель Professional. Баян має 5 рядів (83 кнопки) на голосах та 6 рядів (120 кнопок) на басах. 11 та 3 регістра відповідно дозволяють виконувати класичні твори в оригіналі, що не завжди можливо на баянах без регістрів.

Тож нехай звучить «Гуляйполе», відтепер краще і проникливіше, ще багато, багато років!

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019