Графіки аварійних відключень в області.

На сайті Кіровоградської ОДА розміщена інформація наступного змісту: “Враховуючи введення надзвичайного стану в об’єднаній енергосистемі України, по м. Кіровограду та Кіровоградській області продовжують діяти графіки аварійних відключень (ГАВ).

Така ситуація виникла внаслідок аварійних ремонтів 27 потужних генеруючих одиниць на електростанціях України, дефіциту палива на теплових електростанціях та зменшення виробітку електроенергії гідроелектростанціями у зв`язку із малою водністю на річках Дніпровського та Дністровського басейнів.

Величину навантаження по ГАВ, час відключення та кількість черг визначають черговий диспетчер НЕК «Укренерго» та диспетчер Дніпровської електроенергетичної системи. Ця вказівка має бути виконана протягом 10-15 хвилин. А отже спрогнозувати величину та час відключення неможливо, як і завчасно попередити споживачів.

Обсяги відключення доводяться до рівня 100 МВт (30% від гранично дозволеної потужності), це в свою чергу змушує ПАТ «Кіровоградобленерго» вводити графіки аварійних відключень у повному обсязі.

ПАТ «Кіровоградобленерго» звертається до споживачів з проханням самостійно знизити електроспоживання”.

www.kirovograd.net

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019