Голова Новомиргородської РДА у Дібрівці

Організація роботи з розгляду звернень громадян є одним із напрямків діяльності органів державної влади, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини та громадянина, зміцнення законності й правопорядку. Проведення прийомів громадян є важливим заходом з реалізації конституційного права громадян на звернення.

Тож, 24 травня з метою вирішення проблемних питань звернення жителів села Дібрівка під час виїзного прийому громадян розглянув голова райдержадміністрації Олександр Сенченко. Звернення стосувались ремонту доріг, перевезення в маршрутному автобусі та стосовно децентралізації.

На усі звернення було надано роз’яснення. Питання, що потребують додаткового вирішення, перебувають на контролі голови райдержадміністрації.

Також очільник району спільно з сільським головою Валерієм Беценком завітали до місцевої школи, де поспілкувались з педагогами стосовно перспектив розвитку навчального закладу в рамах започаткованої реформи в освіті району. За словами Олександра Олеговича проблемних питань в цих процесах ще достатньо, але всі вони будуть вирішуватись враховуючи, в першу чергу, інтереси сільських учнів та створення для них належних умов для навчання. Слід відзначити, що Дібрівська школа має досить презентабельний вигляд, адже кілька років тому тут було проведено ремонтні роботи в рамках програмних проектів ПРООН. Тому питань про організацію будь-яких ремонтів зараз не виникає.

Під час робочої поїздки Олександр Сенченко, разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Олександром Єпанчою відвідали дошкільний навчальний заклад. Маленьким вихованцям дитячого садочка керманич району вручив розвиваючі іграшки.

Підсумовуючи побачене Олександр Олегович відмітив професійні підходи до вирішення поставлених задач керівництвом території та відзначив, що будь-які починання спрямовані на розвиток території завжди підтримуються районною владою.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019