Героям – шану. Живим – підтримку…

Таким Євгена Присяжного запамʼятають дуже багато новомиргородців. Після випускного він склав іспити, успішно опанував обрану професію і вже з дипломом на руках зробив свій вибір – підписав контракт на службу в складі 79-ої аеромобільної бригади – тої самої, яка стояла у найгарячіших точках зони Антитерористичної операції.

24 серпня, у День Незалежності України, він загинув, боронячи цю саму незалежність. Ми закликаємо всіх підтримати родину Присяжних та віддати останню шану герою… У супермаркеті “Континент” встановлено скриньку для пожертв, всі зібрані кошти будуть передані родині загиблого.

Ще один офіцер цієї ж бригади, виходець з Новомиргорода – син працівника районного військового комісаріату Володимира Лисенка – отримав серйозні поранення під час виконання обовʼязку перед Батьківщиною. Родина пораненого отримала одну тисячу гривень на лікування від волонтерської групи «Солідарність» та окремі кошти – від Новомиргородської міської ради.

Ось так жорстоко входить в наше життя війна. Хтось почав підтримувати наших солдатів вже давно і підтримує постійно. Наприклад, Олександр Невмитий та Таїсія Грабова передали волонтерам 1000 гривень, Сергій Чоботар – 200 гривень, Оксана Бойко – 100 гривень, причому останні роблять регулярні пожертви. Завдяки таким людям нашим землякам передали два 3-місні намети, засоби особистої гігієни, берці, нещодавно отримали ще 3 бронежилети. Загалом волонтери придбали 30 «броників», з яких 27 вже передали в зону АТО.
Щоразу, коли солдатам готують передачі, магазин «Союз» виділяє їм по 4-5 кг солодощів.

Але – цього замало. І ми повинні мобілізуватися просто для того, щоб потім не винуватити себе в тому, що комусь з близьких наша байдужість обійшлася надто дорого…

Олена Белінська.

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019