Вода "Новомиргородська"

Виробництво, торгівля та сфера обслуговування

Модератор: walter

Повідомлення Hrin » П'ят січня 20, 2012 4:35 pm

питання 1. Чи платить виробник мінводи збір за користування природними ресурсами? Якщо платить, то скільки?
питання 2. Скільки податків отримує місцевий бюджет від продажу води? Скільки зарплати отримують працівники підприємства, і, відповідно, бюджет у вигляді податку з їхніх зарплат?
Питання 3. На яку суму щомісяця поповнюється економіка району за рахунок продажу продукції в інші райони області?

Мені здається, що висувати такі претензії можна лише після того, як усе це підрахувати і прикинути, яке з державних (муніципальних) підприємств може бути достатньо ефективним, щоб забезпечити міському бюджету не менші надходження.
У будь-якому разі, завдання міської влади, в тому числі, й підтримувати місцевих підприємців, і в першу чергу виробників. А зважаючи, що в нашій державі взагалі бізнес існує не завдяки, а всупереч, то виробники заслуговують як мінімум на повагу.

У Європі практично все виробництво у приватній власності.
Hrin
Бувалий

Повідомлення magistr » П'ят січня 20, 2012 4:43 pm

Spec написав:
magistr написав:.що жаба даве що хтось щось заробляє?)

Та ні, не даве! А ми так і живемо, по твоім понятіям! А я на машині по воду. Це ти на санки ,і дуй по воду... з "ЖАБОЮ"" Учітель ... Всіх учиш, на себе дивись...
почнем з того ,що я нікого не повчаю,а всього лиш висловлюю свою думку. і цікаво мені,на якій такій машині по такій погоді ти зїдиш вниз до джерела??тут танк хіба що нада.. тому і говорю, що бери саночки :14: і повір мені ринок газводи дуже жорсткий і встояти на ньому будь-кому дуже складно.далеко брати не буду,той же колишній господар газводи ,,новомиргородська,, вилетів.потім хлопці з Капітанівки теж туда.. ,,оріон,, з кіровограда теж...всіх вже і не згадаєш.
Востаннє редагувалось magistr в П'ят січня 20, 2012 4:44 pm, всього редагувалось 1 раз.
magistr
Ветеран

Повідомлення Spec » П'ят січня 20, 2012 4:43 pm

Hrin написав:У Європі практично все виробництво у приватній власності.

ТА НЕ ВСЕ там у приваті ! Не розказуй мені анікдоти. Якщо ти так думаєш,то розкажи це ГМРади,то він тебе розцілує. ВОДА , ЦЕ ПРИРОДНЄ БАГАЦТВО. Сьогодні у світі війна за нефть, а завтра за воду,
Spec
Бувалий

Повідомлення Hrin » П'ят січня 20, 2012 4:51 pm

я не сказав, що все. я сказав про виробництво.

А справді, чим винні виробники? Вони не намагаються забрати джерело у приватну власність. Вони не деруть три шкури, як, наприклад, "Миргородська" чи "Поляна", "Лужанська" і т.д., в яких півторалітрова пляшка газованої води коштує вже більше 5 грн. у роздрібних мережах.
Так, вода - це природнє багатство. Вони її доносять до тих, хто не може або не хоче їхати до джерела, і саме за це беруть гроші. Ніхто нікого не змушує, монополій не вводить.
Hrin
Бувалий

Повідомлення Spec » П'ят січня 20, 2012 5:45 pm

Та не винні виробники,але це БАГАтство повинн бути у власності ГРОМАДИ,а не часника.
Spec
Бувалий

Повідомлення magistr » П'ят січня 20, 2012 6:36 pm

Spec написав:Та не винні виробники,але це БАГАтство повинн бути у власності ГРОМАДИ,а не часника.
це якщо тебе правильно зрозуміти районій раді потрібно на свої кошти відкрити цех газводи і безкоштовно всім бажаючим роздавати воду??чи тут іде мова про націоналізацію всіх підприємств-виробників газ-води?як розуміти тебе? :13:
magistr
Ветеран

Повідомлення Spec » Сер січня 25, 2012 9:27 am

magistr написав:безкоштовно всім бажаючим роздавати воду

Безкоштовно не будемо,будемо доплачувати до 1л=10гр. 2л=20гр . А ти справді не розумієш,чи ти притворяєшся? Чи ти такий вже став? В Туркменіі людям БЕЗКОШТОВНО дають воду,спічки,сіль,чай. А ти до наших людей з повагою чи так собі???????
Spec
Бувалий

Повідомлення Spec » Сер січня 25, 2012 5:50 pm

Hrin написав: А зважаючи, що в нашій державі взагалі бізнес існує не завдяки, а всупереч, то виробники заслуговують як мінімум на повагу.

Дай людям роботу, і базар розбіжиться ! А він нехай ботінками(китайськими_\)торгує,а не нашою водою.. Чи може кожзавод виділить йому?
Spec
Бувалий

Повідомлення Spec » Сер січня 25, 2012 5:53 pm

Hrin написав:я не сказав, що все. я сказав про виробництво.

А ти можеш це голові МР сказать на сесіі? Ану скажи ! Вхід вільний по новим законам
Spec
Бувалий

Повідомлення Nomad » Сер лютого 01, 2012 5:16 pm

Spec написав:Безкоштовно не будемо,будемо доплачувати до 1л=10гр. 2л=20гр . А ти справді не розумієш,чи ти притворяєшся? Чи ти такий вже став? В Туркменіі людям БЕЗКОШТОВНО дають воду,спічки,сіль,чай. А ти до наших людей з повагою чи так собі???????

Ага, а ще в них культ особи і придушення особистих свобод. Знайшли, на кого рівнятись :)
Nomad
Активіст

Повідомлення Spec » Суб лютого 04, 2012 12:11 pm

[quote="Nomad"]Ага, а ще в них культ особи і придушення особистих свобод. Знайшли, на кого рівнятись[/quote В мене родичі там живуть, і ще нікого не придушили !!! Я не пропоную тобі на ніх рівнятися, я росто привів факт. ТИ самостійний вже 20 років,тобі і рішати, а не ім.
Spec
Бувалий

Повідомлення Spec » Пон лютого 06, 2012 3:15 pm

Nomad написав:Безкоштовно не будемо,будемо доплачувати до 1л=10гр. 2л=20гр

НУ І ЩО, не доплатиш? А ти ,,А лігарх". ???А потім сайти закривають, і все наверно через тебе. Це моя особиста думка, ато ти мені якусь партію "приклеіш"??? А жителі Ізраілю хочуть нашоі води ! ХОЧУТЬ !!!
Spec
Бувалий

Повідомлення Spec » Пон лютого 06, 2012 3:20 pm

Nomad написав:Ага, а ще в них культ особи і придушення особистих свобод. Знайшли, на кого рівнятись

А ти що, там жив?????????????
Spec
Бувалий

Повідомлення Nomad » Вів лютого 07, 2012 9:51 pm

Spec написав:А ти що, там жив?????????????

Спокійно, Ви теж там не жили :) Мені достатньо адекватних новин і елементарної логіки. Часи СРСР давно пройшли, ми живемо в умовах ринку і ковбаси по 2.20 вже не буде, а безкоштовний сир буває самі знаєте де.
Nomad
Активіст

Повідомлення Spec » Сер лютого 08, 2012 9:09 am

Nomad написав:Ви теж там не жили

Я жив в Туркменіі з 2000 по 2006 рр Мари,Бахарден,Ашгабад. І там необхідне ВИДАЮТЬ БЕЗКОШТОВНО !!! А ти мені про радіо і ковбасу,,, А ковбасу сучасну коти не ідять, зажралісь гади,ім мишу подавай
Spec
Бувалий

Поперед.Далі

Повернутись до Підприємства та організації району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Новомиргород © 2008-2015