Медицина в Новомиргороді

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Медицина в Новомиргороді

Повідомлення walter » Суб вересня 27, 2008 2:51 pm

Як ви оцінюєте стан з медичним обслуговуванням у місті? Чи задовольняє вас професіональний рівень лікарів?
walter
Модератор

Повідомлення studentessa » Нед вересня 28, 2008 2:33 pm

Стан жахливий! :04:
Мені нещодавно довелося побувати в поліклініці :09: , так я тільки подивилась хто там лікує і як - зразу виздоровіла :14:
studentessa
Активіст

Повідомлення aborigen » Пон вересня 29, 2008 9:33 am

Точно, туди краще не ходить, бо можуть так вилічить, шо вже ніякі лікарства не поможуть. :17:
А шо ж ти хотіла: як їм платять так вони і лічать :58:
aborigen
Активіст

Повідомлення Admin » Вів жовтня 07, 2008 10:42 am

Точно, лікарі як їм платять так і лікують, вчителі як їм платять так і навчають, чиновники, правоохоронці...
Але ж нормального людського ставлення до пацієнтів ще ніхто не відміняв. А в нашій лікарні такого буває наслухаєшся, що вуха в'януть.
Admin
Site Admin

Повідомлення aborigen » Вів жовтня 21, 2008 9:36 pm

То шо наслухаєшся то фігня. Мені якось друг росказував як йому відомий травматолог М. (не буду називать імені, а то вже грозились мене забанить) не так кості склав. :04:
Я понімаю там, упав ти, поламав руку, попав у больничку, там тобі гіпс, всі діла... А тут прикинь, він іде в больницю і знає шо йому там будуть ламать заново кость, яка неправильно зрослась :02:
Ото жестяк! Я б тому хірургу після такого поламав би не тільки руку а й те шо не ламається :06:
Не розумію, який смисл держать там таких старих маразматиків?!!!
aborigen
Активіст

Повідомлення walter » Пон жовтня 27, 2008 10:42 am

Сам же сказав:
як їм платять так вони і лічать

Думаю, молоді спеціалісти не поспішають повертатися після 5-6 років навчання до Новомиргорода, піднімати районну медицину. Тим більше за таку зарплату.
walter
Модератор

Повідомлення studentessa » Вів листопада 04, 2008 8:07 pm

Ну не знаю, я навпаки чула що для того щоб влаштуватись на роботу в поліклініку чи лікарню треба заплатити комусь кругленьку суму. І бажаючих достатньо, але ж там своя "кругова порука": беруть на роботу лише родичів чи знайомих. :P
studentessa
Активіст

Повідомлення aborigen » Вів листопада 11, 2008 8:27 pm

Так воно і є. думаїш чого всі стіни обписані "Сірант - взяточник" і тому подобне. це ж врач якийсь там главний чи шо :12:
aborigen
Активіст

Повідомлення duzer » Сер листопада 12, 2008 6:01 pm

Значить медецина. По-блату лікареві дуже важко влаштуватися саме туди де він хоче працювати(після закінчення ВИШу) Держава їх направляє. От був у нас молодий спец. Наконечний Ю.Г. Він був направлений до нас,дуже розумна, гарна людина і спеціаліст. Хто був у нього на прийомі не дасть збрехати. Працював,працював,все начебто добре було, та десь,він вийшов не вигідний нашим знаним майстрам кройки і шиття Новікову, Матушеку і т.д. ( про Сіранта не знаю,та мабуть і він також) І поступово витіснили з операційної. Сказали,мол,молодий ще ,іди в поліклініці попрацюй. А той не довго думаючи,не хочите,щоб я у вас працював,то допобачення. І поїхав додому в Житомир. Зараз там нормально себе почуває.Другий молодий спеціаліст Саня,також хірург. Також відпрацьовує свої 3 роки і ось десь скоро валить додому в Одесу. Запитання. Нам потрібні молоді спєци,чи нє? Нафіг мені ті старпери. Нехай ідуть на пенсію,чи ще куди. Я після Юрки у лікарню не ходжу,тому що у ній самі стрьомні тіпки. От ще стоматолог толковий звале.і тоді вже буде наша медецина сама медециниста медецина.і ніяка інша медецина не перемедецинить нашу медецину по медециності. Було б смішно,якби не було б так гірко :15:
duzer
Резидент

Повідомлення 2GARIN » Сер листопада 19, 2008 10:37 pm

Наші лікарі розуміються в медецині,як я в літаках.Одного разу в школі я зайшов в медпункт і кажу медсестрі "У мене болить голова"-вона каже,"Піди в туалет"-це нормально,яка вона тоді медсестра,я також тоді можу бути лікарем)))))) :03:
2GARIN
Резидент

Повідомлення Koketka » Сер листопада 26, 2008 10:23 am

Новомиргородська медицина навіть за гроші не лікує так як треба. Впевнилась, Кіровоградська також. :07:
Де і який вихід? :09:
Koketka
Модератор

Повідомлення 2GARIN » Сер листопада 26, 2008 3:54 pm

Лікуватись народними ліками,тобто шукати рецепти в газетах і лікуватись самим.
2GARIN
Резидент

Повідомлення aborigen » Вів грудня 09, 2008 8:55 pm

Точно, давайте тепер всі дружно виписувать "Бабушку", а літом підем собирать лічебні трави і варить настої. На спирту :32:
aborigen
Активіст

Повідомлення lisa » Чет січня 29, 2009 1:26 pm

А може хто-небудь допомогти: до якого хірурга можна потрапити, щоб реально полікуватись?
І порадьте стоматолога, пліз. Кажуть, в стоматології обновився штат?
lisa
Резидент

Повідомлення Koketka » Чет січня 29, 2009 2:31 pm

Є в поліклініці один стоматолог, який, на мою думку, найкращий серед інших, Олександр Васильович(прізвище не знаю). Користується непоганим як для Новомиргорода обладнанням і талончик до нього можна взяти в реєстратурі. Один недолік: талончики розібрані на тиждень вперед :07:
Koketka
Модератор

Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Новомиргород © 2008-2015