Робота в інтернеті

Інтернет-провайдери, компютерні магазини, події, новини

Модератор: walter

Повідомлення aborigen » Суб грудня 06, 2008 10:38 am

2GARIN написав:хто зайде на вашу ссилку той вам приносить 1 цент,це правда.Я тільки вчора зарегався,а в мене вже 49 центів

Шось сильно смахує на лохотрон якийсь. Це тобі платять по цетну за каждого хто по твої ссилкі прийшов на сайт? А який їм від цього понт? І як платять грошима чи якимись бонусами?
aborigen
Активіст

Повідомлення Hrin » Вів грудня 09, 2008 4:30 pm

Все це, звісно, прикольно, але фріланс - це не лише заробіток в інеті, до чого звелося обговорення на останніх двох сторінках. І якщо людина має досвід журналіста, то вона цілком може домовитися з кількома всеукраїнськими виданнями. Особливо з тими, які мають певний рівень жовтизни (Жизня как она есть, Сегодня, Факти і т.д. і т.п.) Вони цілком можуть заплатити за якусь нестандартну життєву ситуацію, слізливу історію чи надзвичайну подію. Моя знайома з Вінниці брала одну історію, писала статтю, сама з цієї статті робила 3-4 рерайти й надсилала в різні газети під різними псевдонімами. Так за роботу у вільний час у неї десь до 200-300 долярів доходило. :11:
Hrin
Бувалий

Повідомлення Admin » Сер грудня 10, 2008 4:12 pm

Наскільки я знаю, подібні видання платять авторам досить солідно. Не знаєш випадково, які там розцінки?

Стосовно того, про що йшла мова на останніх двох сторінках, то це не має жодного відношення до фрілансу. Серфінг, клікінг і т.п. - це, скоріше, забавки для школярів, які наклікали 2 долари і хваляться однокласникам, що вони "працюють в інеті". :38: А фріланс - це дещо інше...
Admin
Site Admin

Повідомлення Hrin » Сер грудня 10, 2008 7:18 pm

Admin написав:Наскільки я знаю, подібні видання платять авторам досить солідно. Не знаєш випадково, які там розцінки?

Чесно кажучи, зараз не знаю. Два роки тому я сам працював у "Жизні", це було ще до диференціації їхніх розцінок, то оплата була 25 грн за 1000 знаків і така ж сума за 1 фото (це, звісно, за опубліковані). Потім вони зменшили розцінки за так звані другорядні новини (коротки, боковики тощо), і значно збільшили за великі статті. Робота відбувалася так: кореспондент натрапляв на щось цікаве, зв’язувався з редактором і дізнавався, чи варто розкручувати тему, чи цікава вона і т.д. А потім уже намагався висмоктати з неї, що міг. У особливих випадках, коли треба було розглянути тему з усіх боків, на місце для допомоги виїжджав хтось зі штатних журналістів чи редакторів.
Hrin
Бувалий

Повідомлення Admin » Чет грудня 11, 2008 4:23 pm

В принципі, мало чим відрізняється від написання статей для сайтів, навіть рівень оплати приблизно такий же (був два роки тому). Перевага хіба що в тому, що за тобою зберігається авторство (є шанс прославитись для тих, хто цього бажає), тоді як на сайт продав статтю - і з кінцями, і ніхто ніколи не дізнається, що її написав саме ти.
Admin
Site Admin

Повідомлення aborigen » Сер грудня 24, 2008 1:37 pm

А хто знає як можна заробить на закачкі файлів? Наприклад викладаєш десь фільм чи шось друге і за кожного хто його скачав тобі платять. ;)
aborigen
Активіст

Повідомлення Admin » Нед грудня 28, 2008 12:18 pm

Є таке діло. Суть в наступному. Всі знають, що в Інтернеті існують сайти-файлообмінники, на яких розміщується безліч різних файлів. Власне, саме за скачування розміщених користувачами файлів сайти і платять їм гроші.

Найвідоміші файлообмінники - depositfiles, letitbit, easy-share, ifolder та багато інших, можна знайти через пошукові системи. В кожного з них різні умови, але багато в чому вони схожі між собою. Розмір файлів має бути від 1 до 100 мб і він має бути цікавим. Зазвичай, якщо файл не набирає певної кількості скачувань, то він автоматично видаляється.

Оплата - від $20 за 10 000 скачувань до 10$ за 1 000 скачувань. От і рахуй. Тобто, знову ж таки, не все так просто, мільйонером на цьому не станеш, але на пиво заробити можна. Треба знайти цікаві файли (фільми, кліпи, музику, софт тощо), вигрузити їх на файлообмінник, отримати посилання на скачування і потім посилено їх рекламувати: спамити форуми, дошки оголошень і т.п.

Крім цього, майже всі файлообмінники мають свою партнерську програму, і можна додатково заробляти на знайдених рефералах. :13:
Admin
Site Admin

Повідомлення SKA » Сер червня 15, 2011 8:46 pm

Класний спосіб заробітку - це ринок Форекс. Але там підняти хоч якісь гроші нереально без підготовки та ознайомленням з ринком. Є різні ознайомчі курси, але вони лише розказують про Форекс але нічого не навчають.
SKA
Чайник

Повідомлення Hrin » Чет червня 16, 2011 1:10 pm

Форекс, як і будь-яка біржа, розрахований на отримання грошей із чайників. По суті, жодна біржа нічого не створює. Заробіток полягає в тому, щоб купити дешевше, коли товар (валюта) впав у ціні, і продати дорожче, коли товар у ціні виріс. Тобто, відбувається перекладання грошей із кишень тих, хто не зумів правильно спрогнозувати курс, у кишені тих, хто зумів. Є, звісно, багато різних біржових примочок: фючерси, опціони і т.д., але суті вони не міняють - купи-продай. Причому людина, яка береться торгувати на біржі, повинна бути готова до того, що перші її кроки, найімовірніше, будуть невдалими. Просто тому, що досвіду немає, і спрогнозувати щось нереально.
Останнім часом з'явилися повідомлення про інтернет-трейдинг на фондових біржах. Теж купи-продай, але цінними паперами, а не валютою. А цінні папери (особливо акції) мають цікаву властивість - вони дають можливість отримувати не лише дохід від перепродажу, а й дивіденди. Починаю задумуватися.
Hrin
Бувалий

Re: Робота в інтернеті

Повідомлення Mersik » Сер вересня 05, 2018 5:27 am

Я зараз заробляю на обмінному сайті Сryptomarket, що використовується для обміну криптовалюти. Сайт працює швидко і якісно, що дає змогу отримати вчасно зароблені гроші.
Mersik
Чайник

Поперед.

Повернутись до Інтернет та компютери

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Новомиргород © 2008-2015