Ваше ставлення до скутерів

Наші рідні транспортні засоби

Модератор: walter

Повідомлення Gou_Nax » Сер липня 01, 2009 12:19 pm

Чи потрібно застосовувати до водіїв мопедів, які порушують Правила дорожнього руху, певних заходів?
Чи нехай залишається все як є?

Я как водитель,этих ,сцуко,мопедистов..особенно малолетних,вешал бы за яйца,за их приколы,подрезы...одному уже раз дал по кабине,до катался.. :06:

МОЕ МНЕНИЕ..ввести строжайшие ограничения(возростные) к этим участникам ДД...А то ели ходит,а уже купили скутер..а потом в хрониках ДАИ,можно посмотреть,как их выковыривают с под машин....Власна думка)
Gou_Nax
Чайник

Повідомлення Hrin » Вів вересня 28, 2010 12:05 pm

Питання з приводу реєстрації. От начебто кажуть, що з листопада вже можна буде їздити тільки на зареєстрованому мопеді. Хто знає, наскільки це обов'язково? І у скільки обійдеться? Хтось уже реєстрував? :04:
Hrin
Бувалий

Повідомлення KOzak » Нед жовтня 03, 2010 9:32 am

Вопрос поставлен может быть не очень точно.Я думаю что у большинства из нас отношение к скутерам весьма положительное.Удобное, экономное транспортное средство, в пределах населенного пункта за короткое время можно порешать много вопросов. Но к "водителям" скутеров очень много вопросов. Потому что водитель без кавычек: 1) прошел курс обучения 2) имеет право на управление ....... Здесь же в большинстве случаев и не прошел, и не имеет. Часто даже понятия. Вот здесь скутер становится бедой на дороге. Как водитель со стажем согласен с предыдущим высказыванием о том, что иногда так хочется "врезать" по шее. Водители называют скутеры "хрустиками" потому что при наезде от них идет характерный хруст.
KOzak
Новачок

Повідомлення Vofka » Чет жовтня 07, 2010 11:42 am

Привіт всім!Дуже болюча темя для мене,як для водія авто...З появо скутерів з*явилося багато проблем що на дорозі,що навіть на тротуарах..Водіями цих тз стають(в основному) жінки,діти...яку ПДР взагалі не бачили і навіть не знають ,що вони є..дивлячись на статистику вони є основними учасниками ДТП на дорогах...Тому я за те,щоб ввели більш суворіші правила щодо користування цих мопедів...
Хоч трохи стане їх менше...і буде спокійніше пересуватися по місту..
реєстрація,здається,вийде близько 1 000 грн....Удачі :P
Vofka
Новачок

Re: Ваше ставлення до скутерів

Повідомлення kulibab » Пон травня 07, 2018 12:40 pm

Особисто мені скутери не дуже подобаються. Віддаю перевагу велосипеду. Корисніше для здоровья і для середовища, Нещодавно придбав новий в інтернет-магазині https://velik-shop.com.ua/ Дуже задоволений
kulibab
Чайник

Поперед.

Повернутись до Авто, мото, вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Новомиргород © 2008-2015