Яку музику ви слухаєте?

Що ми слухаємо

Модератор: Koketka

Яку музику ви слухаєте?

Повідомлення studentessa » Чет жовтня 02, 2008 6:11 pm

Моя улюблена група - EvaneScence. А яким виконавцям надаєте перевагу ви? Від якого стилю ви в захваті, а який терпіти не можете?
studentessa
Активіст

Повідомлення walter » П'ят жовтня 03, 2008 8:56 am

Терпіти можу практично все, але недовго :52:
Люблю слухати рок, від легких балад типу Scorpions до heavy metal таких гуртів як Iron Maiden, Manowar, Grave Digger та багато інших...
walter
Модератор

Повідомлення Gurman » Чет жовтня 23, 2008 6:25 pm

Таксь...
Слухаю майже все, агресивно недолюблюю воровську блатнуху і естрадні штамповки та односезонки. Тобто російського майже нічого не слухаю.
:)

Навскидку пару десятків моїх фаворитів:

Chris Spheeris, Mike Oldfield, D-Emotion, Игорь Крутой, Safri Duo, Amethystium, Enigma, Delerium, Плач Єремії, Тарас Чубай, Era, Prodigy, Dvar, Paul Van Duk, Orbital, Fat boy Slim, DJ Tiesto, Бумбокс, Тарас Курчик, Scooter, Sandra, Erasure, Deep forest, Jean Michel Jarre, Roxette, Росава, Chris de Burg, Scorpions, Chris Rea, Depeshe Mode, Madonna, Sting, E-Type, Infected Mushroom...
Gurman
Активіст

Повідомлення Scorpion » П'ят жовтня 24, 2008 9:19 am

А я люблю транс, прогрессів транс, дещо із хаусу, клабу, тобто танцювальну музичку.
Зображення
Scorpion
Новачок

Повідомлення Koketka » Сер листопада 05, 2008 12:53 pm

Нічого собі навскидку фаворити від Gurmana! Хоча Madonna і мені подобається.
Слухається, залежно від настрою, все. Вчора класно думалось під Земфіру. Потап з Каменських непогано піднімають настрій, Nightwish "Amaranth" взагалі заряджає енергетикою кожного разу, коли "на душе кошки скребут".
Koketka
Модератор

Повідомлення duzer » Сер листопада 05, 2008 6:14 pm

А ось вам! :17: Tool, 65daysofstatic, Air, Bjork, Dave Matthews Band, Gogol Bordello, Goran Bregovic, Joy Division, Mars Volta, Massive Attack, Mogwai, Nick Cave, Nine Inch Nails, Perfect Circle, PJ Harvey, Portishead, Sigur Ros, Sonic Youth, The Doors, Tom Waits, Beck, Muse, Pink Floyd, The Cure, The Rapture, Yeah Yeah Yeahs, Chemical Brothers, Uncle, Jeff Buckley, Mano Chao, Tori Amos, Nino Katamadze, 5nizza, Lюk, BB, Брати Гадюкіни, Fleur, Bloc Party, Blur, Bob Dylan, Iggy Pop, Lou Reed Dawid Bowie, The Strokes, U2, Wolfmother......... і т.д.(набридло печатати) Ну як вам соляночка? Всі гурмани нервово курять у стороні (прошу не сприймати за образу) ;) Впевнений,що половину з цього ви чули,та ніколи не СЛУХАЛИ по-справжньому. Не скомно,але чесно,вважаючи себе доком у цікавій музиці,пропоную і вам. Розвивйтеся. :56:
duzer
Резидент

Повідомлення duzer » Сер листопада 05, 2008 6:27 pm

Оголошення. :10: Хто відчуває що він вже готовий до чогось більшого ,ніж те чим його годують з екрану кретиноскопу;хто бажає хоч чимось виділитися серед своїх друзів,знайомих,сослуживців,сокамерників,одногрупників,однокласників і інших; хто просто хоче послухати якісний продукт? Пропоную допомогу ;) по ліквідації бєзвкусіци під час слухання музики Послуга надається безкоштовно. Результат гарантується :58: З.С. Якщо то серйозно сприйняв.то допоможу без питань.
duzer
Резидент

Повідомлення studentessa » Чет листопада 06, 2008 9:26 pm

Ну як вам соляночка?

Зразила наповал :30:
Не думала, що в Новомиргороді є такі цінителі музики. Справді, підбірка дуже цікава, дещо чула, але не можу сказати що СЛУХАЛА по справжньому. Звідки такі музичні смаки?
studentessa
Активіст

Повідомлення duzer » П'ят листопада 07, 2008 11:41 pm

Ти ба? Не перевелися ще на Новомиргородщини справжні поціновувачі якісної музики. Студенточка-ти прямо підскочила в моїх очах. :10: А на справді в нас я собі альтернативи поки що не знайшов(бєз лішнєй долі скомнасті , скажу :) ) І це дуже прикро. Деградація,мать її так :06: Звідки смаки? А я знаю Просто весь час хотілося чогось нового,от і шукав. На той час ні нету,ні тіві толком я не бачив. Десь,щось,по крупинкі,по граминкі. Був студентом,то чекав по М1 до 4 ранку у дєвок у кімнаті,на полу і без звуку Портісхед. Який ні разу не бачив і не чув,але десь в якомусь журналі вичитав. Можна сказати.що я свій смак виховав сам,і цим горджуся. Хоча не хотів ні з ким ділитися своїми здобутками-це факт. Я дуже хочу щоб наша молодь,яка зараз просто володіє світом(дякуючи інтернету і СМІ) мала гарний смак . Якщо у музиці і фільмах,то і по життю.
duzer
Резидент

Повідомлення Gurman » Нед листопада 09, 2008 12:39 am

Для людей з безліміткою рекомендую слухати радіо через інтернет:
http://www.di.fm - пару десятків каналів з дуже гарним підбором якісної музики по певному стилю.
http://ipfm.net - збірка наших попсоканалів + кілька не дуже попсових (сам послуховую звідти радіо Релакс).
Також поцікавтесь у свого провайдера чи не ретранслює він радіо- та телеканали. Якщо так, то скоріш за все ви їх можете переглядати безкоштовно.

duzer
Я не курю. А стосовно неспівпадіння підбірок - ну так смаки то у всіх різні, хоча я багато чого із рекомендованого тобою теж часто слухаю.
Загалом дуже поважаю людей, що мають свій смак а не слухають ширпотреб. Навіть якщо цей смак зовсім не співпадає з моїм.
Gurman
Активіст

Повідомлення duzer » Нед листопада 09, 2008 1:05 pm

to Gurman:М-да брат! Туговато у тебе з гумором :|
duzer
Резидент

Повідомлення Koketka » Пон листопада 10, 2008 11:22 am

А як можна виховати свій смак в музиці?
Негативний результат- також результат, тому навіть слухання ширпотребу дає зрозуміти, що твій відшліфований смак це саме те, що тобі потрібно. Я за пошук істини! :25:
Koketka
Модератор

Повідомлення duzer » Пон листопада 10, 2008 6:23 pm

Кокетка написав:А як можна виховати свій смак в музиці?
... Пояснюю. Все просто. Методом порівняння. Ти слухаєш,вслухаєшся і порівнюєш. При цьому не потрібно досконало знати мову на якій виконується пісня. Головне,щоб у середины щось зачіпало От печатаю і слухаю Сocteau Twins і порівнюю із почутим мною раніше. Шукаю якісь паралелі з іншими групами та виконавцями і т. д. А слухання музики шир.вжитку навпаки глушить у тобі той потяг до чогось нового,цікавого.невідомого.і справжнього. Музичний смак не можливо відшліфувати,його треба постійно виховувати і берегти весь час,тому що при певних життєвих труднощах ти переоцінюєш свої цінності,і існує ймовірність того що ти зупинишся і подумаєш: " А що, прикольні пісні у Валерії,чи Бейонс Ноулз.як я раніше був таким бараном.що не бачив
:34: Тому постійно бережіться о розумні мої співвітчизники! Big brother is watching! :49:
duzer
Резидент

Повідомлення 2GARIN » Сер листопада 19, 2008 9:54 pm

Я захоплююсь РРРОООКККОООМММММММ)))))))) :48:
2GARIN
Резидент

Повідомлення studentessa » Чет листопада 20, 2008 11:41 am

Мені теж подобається рок. А що саме ти слухаєш? Мені подобається Scorpions, Metallica, не дуже "важкі" композиції, рок-балади...
studentessa
Активіст

Далі

Повернутись до Музика

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015