GPS-навігація

Наші рідні транспортні засоби

Модератор: walter

Якій навігаційній програмі ви віддаєте перевагу?

Навітел
2
100%
IGO
0
Немає голосів
Garmin
0
Немає голосів
Візіком
0
Немає голосів
Автосупутник
0
Немає голосів
Ozi
0
Немає голосів
Інша
0
Немає голосів
Не користуюсь GPS-навігацією
0
Немає голосів

Всього голосів : 2

GPS-навігація

Повідомлення Admin » Чет січня 20, 2011 5:33 pm

Гадаю, вже чимало новомиргородців користуються навігаторами, тож непогано було б поділитися враженнями і досвідом. У мене досить простенький HOLUX GPSmile 55, купував ще у 2009 році. Помучивши його кілька днів, розлочив, поставив збірку з альтернативним меню і перетворився він майже на повноцінний КПК з набіром офісних програм, програвачів відео, іграми, та ще купою всяких потрібних (і не дуже) прибамбасів...

Однак найголовніше - це те, що з'явилася можливість користуватися відразу декількома навігаційними програмами. У мене їх стоїть 5, найчастіше користуюсь Навітелом і IGO, залежно від обставин і маршруту.

Потенційним покупцям навігаторів можу порадити звернути увагу перш за все на можливість і складність установки альтернативних меню на пристрій і на максимальний об'єм підтримуваних карт пам'яті.
Admin
Site Admin

Повідомлення jorasinicin » Сер листопада 21, 2012 11:47 am

Заказал себе магнитолу 2din c навигацией в Китае. Получил, поставил. Там стоит IGO 8. Но нет карты украины и сама прога на англ. Где можно найти отдельно карты или есть смысл перезаписать русскую версию програмы?
jorasinicin
Чайник

Повернутись до Авто, мото, вело

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015