Рибалка

Як відпочиваємо, що радимо іншим

Модератор: Koketka

Повідомлення walter » П'ят травня 29, 2009 7:37 pm

був колись у приміщенні редакції, вхід з боку чебуречного кіоска, але зараз не знаю чи є. був там одного разу всього - те ж саме, що і на базарі, щодо цін не знаю, не порівнював. а що саме тобі треба купити?
walter
Модератор

Повідомлення aborigen » Суб липня 11, 2009 12:35 pm

В Кіровоград їдь на критий, там шо хоч найдеш :14:
aborigen
Активіст

Повідомлення Ctrateg » Нед липня 12, 2009 7:00 am

Дякую за допомогу. Я вже практично знайшов де можна скупиться і недорого в Новомиргороді. В преміщенні редакції я був а магазин тепер хазяйн построїв ларьок на виході до авто магазину (Кармазина Богдана).
Їздив в Каменку на рибалку а вийшло рибалко-раки, риби піймали карасів з десять (крупненьких) та і перестало клювать спробували раків половить получилось, п"ять кг. різной конфігурацій і більші і менші, але поласували...
Люблю плотно покушать.
Ctrateg
Новачок

Повідомлення Ctrateg » П'ят лютого 26, 2010 2:03 pm

МЕНІ ЦІКАВО ДЕ У НАШОМУ РАЙОНІ КРІМ РІЧКИ В.ВИСЬ МОЖНА РИБАЛИТИ ЛЮБИТЕЛЬСЬКИМ ВИДОМ ЛОВУ?
ЧОМУ НА ОРЕНДОВАНИХ СТАВАХ ОРЕНДАТОРИ НЕРОЗРІШАЮТЬ ЛОВИТЬ РИБУ ЛЮБИТЕЛЬСЬКИМИ СНАСТЯМИ?
В НОВОМИРГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ НІДЕ ПОРИБАЛИТЬ,ПРОСТО ЖАХ???
:07:
Люблю плотно покушать.
Ctrateg
Новачок

Повідомлення Hrin » Нед лютого 28, 2010 11:48 am

У нашому районі є кілька спущених нічийних ставків: у Скарбному Яру між Коробчиним і Бирзуловим (інформація застаріла), на території колишнього цегельного заводу на північ від Розливи (інформація свіжа). Їх можна орендувати, відремонтувати греблі, почистити, розкопати джерела, щоб наповнити водою, зарибнити...
Після всього цього подивився б я, як Стратег дозволяв би комусь ловити там рибу. ;)
Інша річ, що орендатори могли б, справді, продавати квитки на рибну ловлю. І їм було б вигідно, і людям приємно. Наче я чув, що десь на ставках поблизу Німцевого мак можна - 20 грн. за вудку, і вся риба твоя. Але не впевнений. :|
Hrin
Бувалий

Поперед.

Повернутись до Відпочинок, розваги та хоббі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015