Літній відпочинок

Як відпочиваємо, що радимо іншим

Модератор: Koketka

Літній відпочинок

Повідомлення walter » Сер вересня 24, 2008 2:31 pm

Хто де побував на відпочинку цього літа?
Куди порадите поїхати землякам, а куди, навпаки, не слід?
walter
Модератор

Повідомлення aborigen » Сер вересня 24, 2008 6:14 pm

Я б порадив летіти в Турцію, там кажуть можна дешевше відпочить чим у нашому Криму. :04: Я був в Коблєво, але на той рік уже не поїду, надоїло одне й те саме кожний рік :15:
aborigen
Активіст

Повідомлення Gurman » Чет вересня 25, 2008 6:30 pm

Судячи з усього, при бюджетному (6000грн/7діб) відпочинку в Ялті, Алупці, Алушті ви не отримаєте і половини того що отримаєте за 5000 в Турції або Єгипті. Навіщо платити більше за гіршу послугу?
Всіляко рекламую відпочинок та туризм на Україні, але на південне узбережжя Криму рекомендую тільки якщо "дикарем" і зі своїми продуктами.
Gurman
Активіст

Повідомлення aborigen » П'ят вересня 26, 2008 2:14 pm

Точно, мої знайомі поїхали на той ПУК :38: (південне узбережжя Криму) своєю машиною але без продуктів. Так їм обійшлося це в таку суму, шо можна було б на ті гроші чартером в Турцію злітать :04:
aborigen
Активіст

Повідомлення Koketka » Чет листопада 06, 2008 9:46 am

Подруга рекомендує в Словенії. зручні пляжі і заворожуюча архітектура міст цієї частини колишньої Югославії, ціни також не кусаються як в Криму. Я ж мрію з коханим в Іспанію, романтика :48:
Koketka
Модератор

Повідомлення Admin » Вів травня 19, 2009 7:02 pm

Наближається новий сезон відпочинку. Хто куди збирається цього літа?
Admin
Site Admin

Повідомлення Koketka » Пон травня 25, 2009 10:26 am

А поки він ще тільки наближається, підскажіть, куди в нашій області (можна і в сусідні) можна поїхати в мандри на день машиною і щось цікаве побачити, пофотографувати цікаві місця.
Koketka
Модератор

Повідомлення anir » Пон травня 25, 2009 11:24 am

Могу посоветовать отдых в Крыму и на Азове по цене от 870 до 1500 . Входит в стоимость:8 дней чистого отдыха (+2 дорога), проживание, проезд, трехразовое питание. Только выезд из Александрии, но это уже мелочи по сравнению с теми деньгами которые вы потратите если поедете дикарем.
anir
Чайник

Повідомлення loran » Пон травня 25, 2009 2:53 pm

Теж чула про такий відпочинок, мої знайомі в минулому році їздили відпочивати десь біля Алушти, залишились дуже задоволеними. А головне вони отримали все про що їм розповідали і показували. Думаю і я в цьому році скористаюся їх послугами, якщо знайду вихід на Олександрію.
Може хтось допоможе з номером телфону, щоб довго не шукати.
loran
Чайник

Повідомлення walter » П'ят травня 29, 2009 7:29 pm

loran написав:...якщо знайду вихід на Олександрію
спробуй пошукати в Бобринці, там також товариш anir розписує прєлєсті подорожі в Крим через Олександрію. там, правда, дорожче трохи чомусь. ;)
walter
Модератор

Повідомлення Koketka » Сер серпня 26, 2009 9:53 am

Літо закінчується :15: ... Хто як відпочив? Ділимося враженнями, бо в мене є що розказати. Порахували з коханим куди і за скільки можна поїхати, і вирішили, що в Крим вийде дорожче, ніж за кордон. І здійснилась моя мрія - я відпочивала на середземному морі, в Турції, біля Анталії. Це щось!!! :14:
Koketka
Модератор

Повідомлення Admin » Сер серпня 26, 2009 12:28 pm

Так ти ж, здається, мріяла не про Турцію: ;)
Кокетка написав:Я ж мрію з коханим в Іспанію, романтика :48:
Admin
Site Admin

Повідомлення Koketka » Пон вересня 20, 2010 9:25 am

Про Іспанію я продовжую мріяти :P
А цього року відпочивала в Криму... Навіть не знаю з чого почати, з плюсів чи з мінусів... Почну з того, що маю з чим порівнювати (Турція, Італія, з дитинства кожен рік на Чорному морі, а от Крим - в моєму житті це було вперше). Плюси: Дуже сподобались гори! Дуже красиві пейзажі, фотоапарат не вимикався навіть під час руху в машині... Пригадались італійські Альпи... Турція в цьому плані програє. Мінус: під час руху в машині пейзажі не скрізь відкривались із-за високих дерев на обочині (якби їх трохи підрізати, чи підрубати хоча б на три метри від дороги).
Море чисте, іноді аж плавати було страшно, бо видно всі великі камінці на дні, але це плюс. Галька на пляжі не сподобалась. Надписи на пляжі "Не курити" відношу до плюсів, баки для сміття також, а культуру відпочиваючих до мінусів (пляшки від води і пива подекуди були не на своєму місці).
Квартиру ми знімали, не дешево, але квартира того була варта, їли в кафешках і столових, вибір величезний. В цьому плані Крим відкритий і для тих, хто звик економити (можна знімати і кімнату, і приїхати з мішком картоплі й не витрачатись на їжу). А можна поселитись в пансіонаті і по режиму як в мультику про Дюймовочку "Поели, а теперь поспим" чи покупаємось.
Багато дельфінаріїв, туди ну просто варто піти з дітьми! Мінус - поплавати з дельфіном 10 хв - 600 грн, хоча...
Великий плюс, що всі міста з іхніми фортецями, палацами, садами, музеями, "Ластівчиними гніздами", розташовані дуже близько, не треба далеко їхати. І побачити це все - ПЛЮСИЩЕ! МІНУС: парковка як не 20, то 50 грн.
"Ластівчине гніздо" мене ну дуже вразило! Все нагадувало фільм "Десять негритят" і дійсно в інтернеті пізніше знайшли підтвердження, що "так воно і було". Дуже красиво!
Дорогам величезний плюс!!!
Не пощастило з поїздкою на Ай-петрі, проїзд в той момент був заборонений в звязку з можливістю винекнення пожеж. Та ж сама причина не дала можливості побачити ще пару цікавих речей, але з"явився привід побувати в Криму ще раз...
Плакати "Янукович - гордость Крыма" і т.д. на кожному кроці мене особисто напрягали як і не сподобалось те, що при прогулянці на яхті по Севастопольській бухті гід підкреслила величність "Чорноморського флоту Росії", а про Український "в двух словах". Хоча при розповіді деяких історичних моментів "мурашки по шкірі" відчувались. В Херсонесі також варто побувати, мені пригадався Рим з його колізеєм, пантеоном і іншим.
В Севастополі хотіли піти в кінотеатр, але дізнались, що переклад місцевий з української, тому передумали і ставлю мінус.
Дуже сподобалось на Мамаєвому кургані і на Сапун-горі, тим, хто любить військову техніку є на що подивитись.
І дуже великий мінус плати за прохід до водопадів, на мою думку, не варто брати плату за те, що ви не будували!
Зваживши всі плюси і мінуси я для себе зробила висновок, що хоч раз в житті треба побувати в Криму.
Koketka
Модератор

Re: Літній відпочинок

Повідомлення PIKABU » Вів грудня 27, 2016 1:39 pm

Зара в нас зимовий відпочинок, але кліп все одно в тему :)
https://youtu.be/OA4sXbXRDpw
PIKABU
Резидент

Повернутись до Відпочинок, розваги та хоббі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015