Як захистити комп'ютер в Інтернеті?

Інтернет-провайдери, компютерні магазини, події, новини

Модератор: walter

Як захистити комп'ютер в Інтернеті?

Повідомлення Admin » Сер січня 14, 2009 7:28 pm

Народ, хто якими антивірусними програмами користується? У мене стоїть антивірус AVAST і файрвол COMODO, раніше відчував себе з ними досить нормально, але останнім часом почав помічати, що дещо все-таки пропускають. Хто може порадити щось надійніше?
Admin
Site Admin

Повідомлення walter » П'ят січня 16, 2009 1:20 pm

спробуй NOD32. сам не пробував, але чув що досить надійна штука :21:
walter
Модератор

Повідомлення konduktor » Вів січня 20, 2009 10:14 pm

В журналі "Компьютер" № 7-8 за серпень 2008 року є стаття в якій коментують роботу 13 антивірусних програм. Я користуюся KAV 2009.
konduktor
Новачок

Повідомлення aborigen » Суб січня 24, 2009 4:51 pm

Панда нормальний антівірус, я довольний :03:
aborigen
Активіст

Повідомлення Гість » П'ят травня 15, 2009 1:27 pm

… одним антивирусом компьютер не защитиш .. тем более, если еще и в инет выходишь фаервол обязательно тоже настроить нада. Учетные записи пользователей … даю гарантию что большая половина пользователей сидит повседневно в уч. Записи АДМИНИСТРАТОРА, что дает вирусам привилегию делать с ваши компом все что им хочется. Обновления операционной системы делать регулярно и лутше использовать не один антивир, а несколько. Например у Вас стоит АВАСТ, можно не удаляя аваст (отключить его на время) и прогнать комп например Dr.Web CureIt! www.drweb.com (www.drweb.ru). Сам использую NOD32, Dr.Web CureIt! И личный опыт .. про вирусы давно забыл .. даже Downadup меня не заципил (http://bishop3000.livejournal.com/105424.html). По поводу флешек. При установке флешки в компютер жмите Shift (и удерживаете) вставляете флешку. Если флешка первый раз в компе (тоеть дрова устанав., держим сек 30), если флешка в компе была, 10 сек. хватит. Таким образом (удержв. Shift) с флешки авторан не срабатывает. Потом заходим на флешку и удаляем autorun.inf и все остальные подозрительные файлы (если они там есть))) , пользуюсь уже этим способом давно и ни каких программ не надо). Желательно пользоваться Total commander’ом, а не проводником ... знаю еще куча всяких вещей по поводу безопасности .. кому интересно то спрашиваейте ))) а пока я думаю достаточно.
Гість

Повідомлення Гість » П'ят травня 15, 2009 2:08 pm

.. еще по поводу фаерволов хочу сказать. В Window'се фаервола впринцыпе достаточно, нада его просто красиво сконфигурировать (у меня лично так). Кому от Window'са не нравится рекомендую Agnitum: Outpost Firewall Pro или можете попробувать что-то от Kerio :)
Гість

Повідомлення oko5oko » Сер вересня 02, 2009 1:43 pm

Выбор антивируса - ЭТО БОЛЬНАЯ ТЕМА! И судить какой лучше или хуже - это не нам решать :) (для этого проводятся официальное тестирование в котором и оглашают победителей)
--------------------------------------------------------------
P.S.: брандмауэр в Windows ХР - от него только больше вреда чем пользы
oko5oko
Чайник

Re: Як захистити комп'ютер в Інтернеті?

Повідомлення oko5oko » Сер вересня 02, 2009 2:00 pm

Admin написав:Народ, хто якими антивірусними програмами користується? У мене стоїть антивірус AVAST і файрвол COMODO, раніше відчував себе з ними досить нормально, але останнім часом почав помічати, що дещо все-таки пропускають. Хто може порадити щось надійніше?

Они в паре нормально пашут!!! - лично експериментировал (можно аваст сменить на НОД32 при желании).
И есть еще такая тенденция - какая б у вас не была ативирусная прога, после ее смены на другую та всегда чегото найдет на компе. Смешно выходит, но это факт. И по том судить что, у меня был антивирусник, а я его сменил и после этого у меня нашлося много новых вирусов - не значит что будет лучше.
oko5oko
Чайник

Повідомлення walter » Сер вересня 02, 2009 9:21 pm

oko5oko написав:можно аваст сменить на НОД32 при желании
я саме так і зробив. стало значно краще, все-таки відчувається різниця між платним софтом і безкоштовним
walter
Модератор

Повідомлення Weber » Сер вересня 02, 2009 9:38 pm

Доречі, НОД32 також вміє пропускати :)
У мене на стаціонарному ПК та на ноуті були встановлені АВАСТИ. То рішив змінити на ноуті на НОД32 (4-а версія+кожного дня обновлявся). Через місяць ухватив модифікований СМС-вірусок, після якого прийшлося переінстальовувати систему. Отакі от випадки бувають навіть з платними програмними продуктами.
Після перевстановлення все одно встановив НОД32, для тестування :)
Weber
Чайник

Повідомлення Admin » Чет вересня 03, 2009 8:27 am

Avast влаштовував усим, але одного не дуже прекрасного дня він у мене як заглючив!!! Перевстановлював саму програму декілька разів, потім вінду - нічого не допомогло. При загрузці комп через раз зависав. До речі, хто ним користується - раджу у випадку якихось проблем з вірусами звертатися на форум техпідтримки (в Гуглі можна знайти), там дуже оперативно і кваліфіковано допомагають.

Comodo теж нічого, але сподобався мені якось новий браузер від Google - Chrome, а він кілька разів на день повадився обновлюватись. Comodo це не подобалось, і він кожного разу в мене перепитував чи дійсно можна йому дозволяти такі дії. Перелопатив всі настройки, дозволив всі дії - все одно питав. А оскільки Chrome мені подобався більше ніж Comodo, то довелось відмовитись від останнього.

Зараз мене захищають НОД32 і Outpost Firewall Pro, поки що нарікань нема :21:
Admin
Site Admin

Повідомлення oko5oko » Чет вересня 03, 2009 8:56 am

А оскільки Chrome мені подобався більше ніж Comodo, то довелось відмовитись від останнього.

все в наших руках! - кому що подобається те й інсталюємо.
oko5oko
Чайник

Повернутись до Інтернет та компютери

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015