Пірати серед нас

Інтернет-провайдери, компютерні магазини, події, новини

Модератор: walter

Ви користуєтесь неліцензійними програмами?

так, в мене 100% все піратське
9
69%
так, здебільшого
3
23%
лише у разі крайньої необхідності
1
8%
ні, у мене все ліцензійне
0
Немає голосів

Всього голосів : 13

Повідомлення koi8-u » П'ят жовтня 02, 2009 9:07 pm

Deb+Alt, але останнім часом надаю перевагу Deb.
koi8-u
Ветеран

Повідомлення Bendera » Нед жовтня 04, 2009 1:39 am

Гість написав:похоже что ты такие болванки тока и видел..........

Ггг)) Та тобі реально впарили! Аваст грошей не коштує, він безкоштовний, там тільки регаєшся у них на сайті і тобі приходить ключ ;)

===========

От хтів би я теж лінукс поюзати, але чомусь більше хочеться МАС) Незнаю чому але так ... ну і говорять що комп на МАСі "літає")) Багато чого тяне того, що вінді не під силу, та і якщо працювати там з програмуванням то краще підходить) Ну це мені говорили ... сам не знаю)
Bendera
Новачок

Повідомлення koi8-u » Нед жовтня 04, 2009 6:25 pm

будь який linux http://lafox.net
Востаннє редагувалось koi8-u в Сер березня 31, 2010 3:00 pm, всього редагувалось 1 раз.
koi8-u
Ветеран

Повідомлення земляк » Нед листопада 15, 2009 8:31 am

В наший краини единний виход пиратство.
земляк
Чайник

Повідомлення koi8-u » Сер березня 31, 2010 3:06 pm

земляк написав:В наший краини единний виход пиратство.

якщо не юзаєш вузько-заточений комерційний софт, то:
СПО- free soft for free people

З.І. До речі, на базі СПО можна зробити офісну PBX(АТС) замість
застарівшого пульта, при наявності локальної комп"ютерної
мережі звичайно.
koi8-u
Ветеран

Повідомлення Scorpion » Сер березня 09, 2011 10:00 am

koi8-u, постійно рекламуєш Лінуху та безкоштовний софт, який не завжди може гідно конкурувати з платними аналогами)))
А подумай, чи багато користувачів згодні перейти на таке? Навіть якщо у нас почнеться переслідування фіз. осіб за користування піратським софтом (в чому дуже сумніваюсь), як он у Штатах, то все рівно будуть юзати Мєлкософт і кряки, патчі, кейгени до "платних" прог.
Зображення
Scorpion
Новачок

Повідомлення koi8-u » Сер березня 09, 2011 3:40 pm

ну так як хочеш, юзай Windows ніхто ж нікому не нав"язує якусь другу ОС, просто мені аж навіть кумедно як "продвинуті" користувачі з острахом сприймають одне тільки слово "Linux", але як то кажуть "кто во что гаразд". до речі хтось з звичайних користувачів задумувався чи потрібно йому використовувати піратський комерційний софт коли є альтернативний опенсорс, та чи багато користувачів юзає вузько заточене комерційне ПЗ? можна навести приклади.
З.І я й сам юзаю Windows, не сприймайте мене за ортодокса :39:
koi8-u
Ветеран

Повідомлення Scorpion » Чет березня 10, 2011 10:15 am

Нічого страшного в цьому слові немає, але в нас доволі низький рівень комп'ютерних знань, це й відлякує потенційних користувачів Лінукса.
Зображення
Scorpion
Новачок

Повідомлення koi8-u » Чет березня 10, 2011 4:04 pm

Scorpion написав:Нічого страшного в цьому слові немає

ну а ти linux-ом користуєшся?
koi8-u
Ветеран

Повідомлення koi8-u » П'ят жовтня 28, 2011 8:10 pm

Ubuntu11.10 хто небуть ставив?
koi8-u
Ветеран

Повідомлення kum12neon » Чет липня 12, 2012 10:08 am

... угу, і не тільки ...

P.S. найбільше подобається, Xorg, Xfce, GNU, http://kernel.org, ftp://ftp.gnu.org/pub/gnu ... etc., download source code from repos. (http, ftp, git and svn) and build example ./configure --prefix=/usr CFLAGS="-O3 -pipe" && make && make DESTDIR=/tmp/test_package install :) usage GNU Debugger (GDB) etc.
kum12neon
Новачок

Повідомлення koi8-u » Чет липня 12, 2012 8:54 pm

kum12neon написав:P.S. найбільше подобається, Xorg, Xfce, GNU

:) щось все в кучі - Xorg(x-сервер), Хfce - DE, а GNU - ліцензія, всі ці речі окремо один від одного не бувають.(наприклад, xfce4 без іксів прицювати не буде) , чи може ти надаєш перевагу чистій консолі?
koi8-u
Ветеран

Повідомлення kum12neon » П'ят липня 13, 2012 6:52 am

koi8-u написав:
kum12neon написав:P.S. найбільше подобається, Xorg, Xfce, GNU

:) щось все в кучі - Xorg(x-сервер), Хfce - DE, а GNU - ліцензія, всі ці речі окремо один від одного не бувають.(наприклад, xfce4 без іксів прицювати не буде) , чи може ти надаєш перевагу чистій консолі?
Зацитую ваше повідомленя попередне на той випадок якщо ви його змінете або видалите ;)

... а хто казав що ці речі окремо,
"(наприклад, xfce4 без іксів прицювати не буде)"
ви ще GTK+ забули дописати, якби я надавав перевагу чистій консолі то я б Хfce невказував,
"щось все в кучі"
правильно, як побудований дистрибутив, спочатку GRUB, Linux (Ядро http://kernel.org, саме "Linux" це ядро, а не весь дистибутив називається, ви писали вище
"ну а ти linux-ом користуєшся?"
) , потім стартує Init перший процес, який запускає bash скрипти щоб підняти демони, потім Xorg, на нього тулкіт Gtk+, потім xfce, це якщо в моему випадку і як ви сказали "щось все в кучі" це і є наприклад Ubuntu11.10 ДИСТРИБУТИВ з вики "Дистрибутив Linux (также Линукс-дистрибутив, дистрибутив Линукса) — общее определение операционных систем, использующих ядро Linux, готовых для конечной установки на пользовательское оборудование."
"а GNU - ліцензія"
- це проект Gnu Not Unix, а ліцензія GPL

Xorg(x-сервер), Хfce - DE, а GNU - ліцензія, всі ці речі окремо один від одного не бувають.
Xorg може бути без Хfce, GNU може бути без Хfce та Xorg

Я писав
P.S. найбільше подобається, Xorg, Xfce, GNU

тому що, до Linux ядра можна прикрутити простеньку програму яка буде написана на: Pascal,C,C++,ASM тощо (Linux + MyProg) и без Xorg, GNU, Xfce, Gtk+, Bash тощо і буде працювати, наприклад D-LINK DIR-320: "Linux & busybox (хоча це набор утиліт, але можна і простеньку програму типу "Hello World!" ))) )", деякі ресівери (Спутнік ТВ) аналогічно "Linux & busybox" Спасибі за увагу.
kum12neon
Новачок

Повідомлення koi8-u » П'ят липня 13, 2012 8:28 pm

так, чи інакше, а те, що лінукс-користувачів стає більше, то це - гуд.
koi8-u
Ветеран

Повідомлення kum12neon » П'ят липня 13, 2012 10:05 pm

koi8-u написав:так, чи інакше, а те, що лінукс-користувачів стає більше, то це - гуд.
.. їх ніколи небуде більше, або менше (одному подобається футболка червона а іншому біла :) ) ... все залежить від самого користувача і від можливостей які надають компанії, корпорації (напр. Microsoft) та групи розробників вільного ПО. Якщо наприклад, випуски ядра Linux затримаються за хочаб на рік, попит на ОС які обертаються навколо ядра Linux зменшиться в багато разів, тому що виготовлення нових залізяк росте все більше і більше (навіть на даний момент буває виникаю проблеми з залізяками компьютера i ядром Linux), нада постійно залатувати нові знайдені "дири", постійно нада підтримувати в актуальному стані, багато компацій вносять зміни та оновлення до Linux такі як IBM, D-LINK, NOVEL тощо, про це можна говорити довго, або Microsoft була і нестало її і підримка закінчилаcь років 5 - 10 попрацюють на тому ща залишилось (ОС Windows), а потім будуть щось інше шукати наприклад будуть користуватися Solaris (від колишньої Sun Microsystems, зараз Oracle).
kum12neon
Новачок

Поперед.Далі

Повернутись до Інтернет та компютери

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015