Пірати серед нас

Інтернет-провайдери, компютерні магазини, події, новини

Модератор: walter

Ви користуєтесь неліцензійними програмами?

так, в мене 100% все піратське
9
69%
так, здебільшого
3
23%
лише у разі крайньої необхідності
1
8%
ні, у мене все ліцензійне
0
Немає голосів

Всього голосів : 13

Пірати серед нас

Повідомлення walter » Суб жовтня 11, 2008 10:24 pm

Яке ваше ставлення до піратства? Що це: економія, неповага до розробників чи відсутність іншої альтернативи? Це зло, з яким треба боротись, чи благо, від якого не хочеться відмовлятись?
walter
Модератор

Повідомлення studentessa » Чет жовтня 16, 2008 10:19 pm

Мені всі диски з програмами привозить брат, а він бере у друзів або скачує з інтернету. Якщо це піратство, тоді я - пірат. :33:
Мені навіть в голову не приходило що програми треба купувати. Та й навіщо платити, якщо можна отримати це задурно? Чим кращі ліцензійні програми?
studentessa
Активіст

Повідомлення Gurman » П'ят жовтня 17, 2008 1:21 am

Тим, що за продаж ліцензійної програми, програміст, що її створює отримує зарплату, а за піратську - людина що не робила цієї програми.

Я як програміст однозначно за ліцензійне ПЗ всюди і завжди.
АЛЕ
якщо ліцензія платна, то клієнт повинен мати змогу купити цю ліцензійну програму, при чому за цілком адекватну суму. Якщо ні - звиняйте і не ображайтесь, панове розробники - самі винні.

Так як ціни на програми формуються переважно з огляду на американських та європейських користувачів, і нерідко можливість покупки в Україні не надається, розповсюдженість піратства у нас вважаю цілком логічним виправданим.

Якщо компанії-розробники хочуть продавати у нас своє ПЗ то нехай дещо переглянуть маркетингову політику, ціни, способи оплати та деякі умови ліцензій.

Загалом як правило можна обійтись виключно безкоштовним софтом.
Правда мороки з ним значно більше.
Gurman
Активіст

Повідомлення Admin » П'ят жовтня 17, 2008 8:09 pm

Обійтись-то можна, а от тільки як уявити життя без Photoshop, наприклад? Його багато хто юзає, але мало хто знає, що його ліцензійна російськомовна версія CS3 коштує 1000 доларів :04:
Я користуюсь пакетом програм для перекладу (Trados, ABBYY Lingvo...), які загалом коштують більше "штуки баксів".

Не думаю що багато навіть професіоналів, які з допомогою цих програм заробляють, можуть дозволити собі таке задоволення. Не кажучи вже про тих, кому цей софт потрібен лише зрідка.
От і качаємо...
Admin
Site Admin

Повідомлення aborigen » Суб жовтня 18, 2008 8:10 pm

Ніфігасобі фотошоп стоїть!!! :04:
У мене все скачане з нету, нічого ніколи не купляв і не збираюсь. Хіба що закони приймуть такі як в Германії по мойому. Там за порушення ліцензії можна сісти на кілька років :15:
aborigen
Активіст

Повідомлення Gurman » Чет жовтня 23, 2008 6:11 pm

Ну так Фотошоп - нормальний промисловий комбайн, який призначений щоб гроші заробляти, і його ціна відповідна.
Є багато дешевих альтернатив для домашніх потреб або взагалі безкоштовних.
Gurman
Активіст

Повідомлення walter » Сер грудня 03, 2008 9:36 pm

На безкоштовних прогах далеко не заїдеш. :09:
Серед моїх знайомих я не знаю нікого, хто б користувався ліцензійними програмами. Хіба що безкоштовні. ;)
Не по кишені нам це задоволення, ліцензійне купляють у фірми та в інтернет-клуби, щоб не накрили, а звичайні юзери качають з інету.
walter
Модератор

Повідомлення Gurman » П'ят грудня 05, 2008 5:57 pm

Ну ліцензійне теж не завжди таке недосяжне. Наприклад моя основна робоча прога - PHP Expert Editor - розробка Кременчузької компанії, для жителів України ліцензія безкоштовна, а програмуліна далеко попереду конкурентів за кількасот доларів.
Або для більш складного підходу є комплекс Eclipse - теж безкоштовний.

І так майже по всьому - є серйозні альтернативи які нерідко кращі за платні.
Gurman
Активіст

Повідомлення Гість » Вів червня 30, 2009 9:23 pm

Про мі тут балакаемо я дуже сумліваюсь що в кого небуть із форумчан стоїть лецензійна "вінда" у мене з лецензійних тіки "avast! Antivirus" авсе інше free ware
Гість

Повідомлення walter » Сер липня 01, 2009 9:50 pm

"free ware" - це, взагалі-то, безкоштовний софт, до якого належить і avast, який ти чомусь вважаєш ліцензійним. якщо ти скачуєш проги з freeware.ru, це ще не значить, що вони безплатні. ;)
walter
Модератор

Повідомлення Гість » Сер липня 01, 2009 11:24 pm

avast у меня действительно куплен именно лицензионый диском в магазине как положено прикинь даже чек дали......
и кстати я совсем не просил о ликбезе и я не говорил от куда я скачиваю себе проги........
Гість

Повідомлення aborigen » Суб липня 11, 2009 1:00 pm

Чуваку напарили просто скачаний з нету, тіки на болванку закатали і наклєйку приклеїли, щоб на ліцензію було похоже. :58: Отак люди і заробляють.
Слухай, а тобі більш нічого не треба з ліцензійного? Можу предложить Вінамп, аську, оперу, мозілла тоже ліцензійна єсть... :38:
aborigen
Активіст

Повідомлення Гість » Пон липня 13, 2009 11:14 pm

похоже что ты такие болванки тока и видел..........
Гість

Повідомлення koi8-u » Суб вересня 26, 2009 7:07 pm

....а поюзать Linux слабо?
koi8-u
Ветеран

Повідомлення Admin » Сер вересня 30, 2009 7:03 am

Була така мисля якось, але виявилось що поки що слабо. Не так через те, що важко розбиратись, як через те, що не знайшов достатньо переваг для того, щоб пожертвувати зручністю вінди. А ти юзаєш? І як тобі лінух?
Admin
Site Admin

Далі

Повернутись до Інтернет та компютери

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015