Качаємо з Інтернету

Інтернет-провайдери, компютерні магазини, події, новини

Модератор: walter

Качаємо з Інтернету

Повідомлення walter » П'ят вересня 26, 2008 5:19 pm

Хто яким чином качає фільми, музику, програми? Ділимося досвідом, посиланнями, оптимальними налаштуваннями...
walter
Модератор

Повідомлення studentessa » Суб вересня 27, 2008 10:14 am

Я ніяк не качаю, бо не вмію :15: . Мене відіслали сюди з іншої теми, сказали що розкажуть. Чекаю...
studentessa
Активіст

Повідомлення Admin » Суб вересня 27, 2008 6:32 pm

Особисто я для скачування фільмів користуюсь програмою eMule. Скачати її можна з офіційного сайту. Там же можна знайти і налаштування. Будуть проблеми - звертайся!
Існує ще Торент, але я ним не користувався, не знаю ;)
Admin
Site Admin

Повідомлення Gurman » Суб вересня 27, 2008 6:44 pm

http://share.ck.ua - майже все беру тут
Таких серверів чимало - просто запусти Гугл і пошукай те що тобі треба.

- скачувати з нормального ресурсу простіше простого - клікаєш на ссилку і зберігаєш на вінт. Цю сторінку ти вже скачала, правда ж було не важко?

- якщо ссилки ведуть на рапідшару, мегааплоад та інші сервери файл-хостингу, то качаємо з них. Процедура проста - просто читаєш і робиш що написано. Як правило є Платний варіант без обмежень на швидкість і обєм та бесплатний де треба почекати хвилинку і потім скачати файл з обмеженням швидкості наприклад 512кбіт/сек.

- Якщо бачиш текст типа "вишліть СМС і отримайте код для скачування файла" закривайте сайт - люди продають те, що поряд лежить безкоштовно користуючись вашим незнанням.

- Якщо в наш час швидкого інтернету та файл-серверів бачиш посилання на адреси, що починаються не з http:// шукай в іншому місці, або, якщо нема чим зайнятись, можеш погратись в торренти, дс чи інші прикольні штуки. Сам не користую - нема ніякої потреби - все можна скачати і нормальним способом, як правило швидше.
Ні в якому разі не качай торентом якщо у тебе помегабайтний тариф трафіку зжере вдвічі більше ніж при нормальній скачці - а на безлімітці провайдером це нерідко забороняється.
Gurman
Активіст

Повідомлення studentessa » Нед вересня 28, 2008 2:51 pm

Дуже вдячна всім за поради!
Gurman, що я не так роблю? Пройшла за вашим посиланням, вибрала файл, клікаю клікаю - а хоч би що, нічого не скачується :18:
Може там зареєструватись треба?
studentessa
Активіст

Повідомлення Gurman » Пон вересня 29, 2008 5:36 pm

Пройшла за вашим посиланням, вибрала файл, клікаю клікаю - а хоч би що, нічого не скачується

Можливо обмежили скачку черкаською областю :(
Пошукай - серверів з фільмами багато (переважно вивішують фільм на рапідшару а потім роблять опис і ссилку на своєму сайті)
Gurman
Активіст

Повідомлення Гість » Вів вересня 30, 2008 5:31 pm

Можливо обмежили скачку черкаською областю

Дискримінація якась! :15:

Admin
З горем пополам і з допомогою брата скачали і установили eMule. Але що далі робити не знаю. Щось пише про те, що не може з'єднатися з сервером. Що це означає?
Гість

Повідомлення Admin » Вів вересня 30, 2008 6:09 pm

Це може багато дечого означати :03: .
А файрвол у тебе стоїть? Якщо не знаєш що це таке, спитай у брата
Admin
Site Admin

Повідомлення Gurman » Вів вересня 30, 2008 10:38 pm

Гість
Спочатку уточни чи не відключить тебе провайдер за юзання eMule. А потім подумай чи треба тобі мучитись з цією головоломкою? Научись користуватись Гуглом - зекономиш море часу і нервів.

Якщо геть влом шукати, глянь сюди:
http://freefilm.org.ua/load/10
http://programy.com.ua/ukr/download/8/
http://netzoom.ru/films/
http://kino.guru.ua/
- тут на перший час хватить, якщо щось не найдеш - попитай Гугля він тобі видасть ще пару сотень таких сайтів.
Узнай, можливо у твого провайдера є такий сервер - без обмеження швидкості і нетарифікуємий. Це взагалі ідеальний варіант.

Почитати про фільми мона тут:
http://www.kinoexpert.ru/
http://exler.ru/films/
Gurman
Активіст

Повідомлення studentessa » Чет жовтня 02, 2008 6:46 pm

Gurman
Дякую за корисні сайти! Знайшла там багато цікавого! Скачується без проблем, тільки комп не можу тепер вимкнути, бо пише, що всі закачки видаляться :04:
Admin
Брат каже що стоїть якийсь файрвол комодо. Це погано?
studentessa
Активіст

Повідомлення aborigen » П'ят жовтня 03, 2008 6:46 pm

Gurman, ти явно не з Новомиргорода :41:
У нас тут всі, кого я знаю, качають мулом, дехто торентом. Мені мула поставили і настроїли ще коли підключали інет, так як і всім мабуть. Я вже привик до нього, але настройки там такі шо без 100 грам не розбереся :17: .
А про то шо можна так просто качать із сайта я даже не знав! Будем пробувать! :56:
aborigen
Активіст

Повідомлення Admin » Вів жовтня 07, 2008 5:29 pm

studentessa
Мені здається, що тобі не варто заморочуватися з мулом. Спосіб, запропонований Gurmanом набагато простіший, і вибір фільмів не гірший.
Хоча мені все-таки eMule зручніше (чи може звичніше). Вибрав кілька десятків фільмів на закачку - і забув, він сам усе робить, встигай тільки передивлятись скачане. Якщо все-таки вирішиш спробувати - на цьому форумі є налаштування COMODO для eMule.
Admin
Site Admin

Повідомлення studentessa » Суб жовтня 11, 2008 3:18 pm

Здається, розібралися з усим. Але чомусь так довго качається! :18:
Я думала за кілька годин фільм скачати, а виявляється треба кілька днів. Може я знову щось не так роблю?
studentessa
Активіст

Повідомлення Gurman » Суб жовтня 11, 2008 7:07 pm

Р2Р-системи (типу eMule) качають в обидві сторони. Тобто під час твого "скачування" інші учасники мережі качають також і з тебе, при чому як правило витримується баланс - тобі не дадуть скачати більше ніж інші скачали з тебе, крім того ти можеш качати лише тоді коли в мережі є люди з даним файлом і при цьому у них є вільні і доступні для тебе слоти.

До чого я веду:
1. ти качаєш не весь час - при скачці деяких файлів ти можеш довгенько просидіти в режимі очікування (хоча в більшості випадків таких затримок мало)
2. твоя швидкість обмежується висхідною швидкістю твого підключення а також сумарною висхідною швидкістю поділеною на кількість слотів тих у кого качаєш. А висхідна (upload) швидкість як правило в 2-4 рази нижча за нисхідну (download).

Тобто якщо у тебе безлімітка 512 Кб/с то з рапідшари ти качатимеш гарантовано зі швидкістю 512, а от осликом ця швидкість як правило буде нижчою, іноді в рази, при тому скачка може бути іноді з перервами.

Щоб зручно качати з фтп або хттп з докачкою - юзай проги-качалки або просто постав нормальний браузер типа Опери, і викинь Експлорера - воно не вміє з інетом працювати. :) До речі Опера уміє і з торента качати легко і автоматично.

Загалом, не хочу нічого поганого сказати про Р2Р-мережі - сам років 5 тому на них тільки і сидів, і був дуже задоволений. Просто ставлю під сумнів доцільність користування ними в нинішній час.
Gurman
Активіст

Повідомлення studentessa » П'ят жовтня 24, 2008 9:52 pm

Мені вже давно говорили, що Опера краща за Експлорер, але все руки не доходили. Сьогодні нарешті установила, звикаю потроху. Ще установила якийсь Download Master. Поки що не розібралась з ним, знайшла на тому ж сайті з якого скачувала Оперу, було написано що теж для скачування.
studentessa
Активіст

Далі

Повернутись до Інтернет та компютери

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015