Робота в інтернеті

Інтернет-провайдери, компютерні магазини, події, новини

Модератор: walter

Повідомлення walter » Чет листопада 06, 2008 9:58 am

Це те, що в народі називають "серфінгом". В принципі, багато з тих, хто зараз в інтернеті заробляє пристойні гроші, починали саме з нього. Я також пробував, але надовго мене не вистачило. Заняття абсолютно не творче, а часу забирає багато.

Єдиним його плюсом можу назвати те, що ти реально зможеш переконатись в тому, що гроші в інтернеті заробити можна. Інше питання - які це будуть гроші? Про посилання яке ти дав - забудь. Можна знайти набагато кращі умови, просто введи в Гуглі слово "серфинг".

Відразу зверни увагу на російських спонсорів. На відміну від іноземних, у них нижча сума виплати (від $0,1), вони розраховуються вебманями, та й простіше буде розібратися. Однак не сподівайся, що зможеш просто включить комп і лягти спати, а тобі буде капати копієчка, як там люблять обіцяти. :38: За т.зв. "автосерфінг" платять не грошима, а кредитами, які можна на щось там витратити. Реальні гроші платять лише за "ручний" серфінг, в якому тобі треба буде після перегляду кожного сайту (кожні 30-40 секунд) клікати на певному посиланні, або відповідати на якесь тупувате запитання.

Взагалі-то пробуй, але ж будь готовий до того що тобі доведеться сидіти пару годин в день (на більше терпіння не вистачить) втупившись в екран, а заробіток буде вимірюватися парою десятків центів. За місяць такої "роботи" може накапати кілька доларів на пиво.
walter
Модератор

Повідомлення Темочка » Чет листопада 06, 2008 6:44 pm

Спасибо большое за совет!!!
Темочка
Новачок

Повідомлення aborigen » Суб листопада 08, 2008 2:34 pm

Так наскільки я поняв там заробляють в основному ті хто насобирав багато рефералів. Якшо з кожного капне по пару копійок - то може й вийде нормальна сума в місяць.
aborigen
Активіст

Повідомлення Admin » Пон листопада 10, 2008 3:40 pm

Система рефералів - це яскравий приклад піраміди (не лякайся, до МММ це не має відношення ;) ). Нормально заробляють лише ті, хто стоять на її вершині. Решті дійсно "капає по пару копійок", але не в день, а в місяць.

Особисто я не вірю в те, що серфінгом можна заробити більше 100 грн на місяць (навіть з рефералами). Якщо я помиляюсь і комусь це вдалось - напишіть, поділіться досвідом. Можна знайти заняття набагато цікавіші і хоч трохи більш оплачувані. Для прикладу - копіпаст (від англ. copy і paste). Суть в наступному: вам дається сайт, який треба заповнити контентом (статтями, новинами тощо) і тематика. Ви шукаєте на інших сайтах матеріали, які підходять, копіюєте (copy) і вставляєте (paste) на пустий сайт. Оплата йде за кількість розміщених матеріалів. Це, принаймні, цікавіше, ніж тупо клікати по ссилках.
Admin
Site Admin

Повідомлення aborigen » Чет листопада 13, 2008 3:09 pm

Тупо чи нє а на інет можна заробить без особого напряга. Вже не буде жаба давить оддавать сотню в місяць. Може там ше є якісь способи тупо заробить якісь 20-30 гривень? Розказуйте, будем пробувать все :13:
aborigen
Активіст

Повідомлення walter » Пон листопада 17, 2008 9:26 pm

А самому пошукать слабо? Найбільше способів заробітку в інтернеті знає Гугл, трохи менше - Яндекс ;)
walter
Модератор

Повідомлення studentessa » Нед листопада 23, 2008 4:47 pm

Тобі що, шкода з земляками поділитися знаннями? :07: Одне діло - шукати щось в інтернеті самому, витрачаючи масу часу на перевірку інформації, і зовсім інше - скористатися порадами людей, які вже пройшли цей шлях і яким ти довіряєш.
studentessa
Активіст

Повідомлення 2GARIN » Пон листопада 24, 2008 3:02 pm

Він просто миша важко сказать.Тепер і йому нічого не кажіть :08: хай лазе і шукає сам(((( :12:
2GARIN
Резидент

Повідомлення walter » Сер листопада 26, 2008 3:06 pm

Ну-ну, накинулись... Я не жлоб, просто як ви собі уявляєте цей процес писання вам всього підряд, що я знаю про роботу в інеті? Задавайте конкретні питання - відповім на всі що знаю. А краще попросіть адміна нехай викладе докладну статтю по кожному з видів заробітку.
walter
Модератор

Повідомлення Admin » Чет листопада 27, 2008 4:15 pm

Уже. ;) Кому цікаво - можете почитати статтю про клікових спонсорів. Я так розумію, тема ця людям цікава, тому буду намагатися періодично щось розміщувати про заробіток в Інтернеті.
Admin
Site Admin

Повідомлення aborigen » Нед листопада 30, 2008 12:46 pm

Давно б так. :03: А є тут хтось хто займався форексом? Я чув шо там можна заробить тільки треба шоб був стартовий капітал пару сотень баксів. :17:
aborigen
Активіст

Повідомлення Admin » Вів грудня 02, 2008 6:48 pm

Я особисто цим не займався, однак дещо знаю. Форекс важко назвати роботою, це, скоріше, лотерея або ж бізнес (залежить від суми вкладення). Недарма говорять, що на біржі люди грають, тільки не іграшками, а грошима, іноді дуже великими. А пара сотень баксів для Форекса - це ніщо, пил. З такими грошима не варто туди сунутись, програєш. Постараюсь найближчим часом щось знайти детальніше по цій темі.
Admin
Site Admin

Повідомлення Admin » Сер грудня 03, 2008 8:08 pm

Кому цікаво - можете почитати статтю про Форекс. Можливо вона дещо суб'єктивна, але, думаю, після причитання багато в кого пропаде бажання пробувати себе в якості трейдера. :03:
Admin
Site Admin

Повідомлення 2GARIN » Чет грудня 04, 2008 4:50 pm

Хто хоче заробити грошей заходьте на сайт і регайтесь.Вам покажуть дві ссилки ви їх розкидаєте по форумах і хто зайде на вашу ссилку той вам приносить 1 цент,це правда.Я тільки вчора зарегався,а в мене вже 49 центів.Дуже хороший заробіток)))) [посилання видалене модератором]
2GARIN
Резидент

Повідомлення walter » Чет грудня 04, 2008 5:28 pm

Ми всі за тебе дуже раді. :03: Пів долара за два дні - це дійсно супер-заробіток! Тільки розкидай свої ссилки подалі від цього форуму. :08:
walter
Модератор

Поперед.Далі

Повернутись до Інтернет та компютери

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015