Робота в інтернеті

Інтернет-провайдери, компютерні магазини, події, новини

Модератор: walter

Повідомлення Admin » Чет жовтня 02, 2008 9:27 pm

А хіба перекласти важко? ;)
Admin
Site Admin

Повідомлення walter » П'ят жовтня 03, 2008 8:40 am

чекаю замовлень

Довго будеш чекати :P. Під лежачий камінь вода не тече.
Продивляйся кожного дня нові проекти і вакансії. Якщо там є те, що ти могла б зробити - відписуйся під проектом, пропонуй свої послуги. Не хочу тебе розчаровувати, але не сподівайся, що тебе відразу ж завалять замовленнями.
walter
Модератор

Повідомлення aborigen » Нед жовтня 05, 2008 4:42 pm

Я тоже полазив по тим сайтам, нормально так. Шо ж ви мовчали шо там не тіки писаниною можна заробить? :13: Побачив там закази на обробку в фотошопі, я трохи шарю, можна було б попробувать.
Я там на форумі почитав шо кидалова там багато :52: . Це правда?
aborigen
Активіст

Повідомлення Admin » Пон жовтня 06, 2008 8:28 am

Якщо ти захоплюєшся фотографією, думаю, тобі цікаво буде прочитати статтю про заробіток в Інтернеті з допомогою фотоапарату. Спеціально для тебе ;)
А щодо кидалова, так воно є скрізь. Але ж вовків боятися - в ліс не ходити. Новачкам дуже важко з цим боротися. Ті, в кого є солідний досвід та позитивні відгуки, можуть вимагати передоплату (повну чи часткову) за свою роботу, але на початку доведеться ризикувати.
Admin
Site Admin

Повідомлення aborigen » Пон жовтня 06, 2008 7:55 pm

Стаття просто клас! :21: То шо нада! Спасибі велике!
Як я сам раніше не допер шо хтось же робить ті фотки, яких в інеті повно. Я так поняв, шо той у кого є фантазія - в інеті не пропаде. Там і слогани на конкурсах видумують і назви для товарів всяких. Блін, де ви раньше були? :17:
aborigen
Активіст

Повідомлення studentessa » Вів жовтня 07, 2008 5:11 pm

Спитай краще де ми з тобою були раніше? Ти давно в інтернеті? Я вже більше року, і чомусь навіть в голову не приходило поцікавитись як же там люди заробляють :34:
А зараз, наскільки я зрозуміла з форумів, "золотий час" фрілансерів уже минув, конкуренція все більша, а платять все менше... :15:
studentessa
Активіст

Повідомлення Admin » Сер жовтня 08, 2008 11:42 am

Починати ніколи не пізно. Дійсно, кілька років тому, коли Інтернетом користувались тільки великі міста, там можна було заробити більше. Зараз, коли Інтернет з'явився в кожному районному центрі, стало складніше, оскільки саме в невеликих містах (таких як Новомиргород) найвищий рівень безробіття. Тому природньо, що армія бажаючих заробити в Інтернеті кожного дня поповнюється.
Але не варто опускати руки: якщо ти дійсно щось вмієш - рано чи пізно неодмінно знайдеться робота. Якщо є бажання - можеш написати кілька публікацій для цього сайту. Оплату поки що запропонувати не можу, але досвіду наберешся :13: .
aborigen,
знайшов форум стокових фотографів, які заробляють на своїх фотографіях. Почитай, там є багато цікавого і корисного.
Admin
Site Admin

Повідомлення studentessa » Суб жовтня 11, 2008 3:40 pm

Admin
Отримала твоє приватне повідомлення, дякую за пропозицію, можемо спробувати. :)
Тим більше, що в мене зараз не так багато вільного часу, і я зловила себе на думці, що боюсь отримати замовлення і не справитись.
studentessa
Активіст

Повідомлення Admin » Пон жовтня 13, 2008 7:45 pm

Я тобі ще в приват пару посилань цікавих кинув. ;)
Крім роботи на замовлення існують ще сервіси, які займаються продажем контенту (готових текстів) для сайтів. Зареєструвавшись там, ти зможеш розміщати на продаж свої статті, причому сама будеш встановлювати ціну за свою роботу.

Перевагою є те, що можна писати лише тоді, коли в тебе є бажання і натхнення. Один з недоліків подібної системи - це те, що, продавши статтю, ти втрачаєш всі права на неї, і не зможеш поповнити нею своє портфоліо.
Admin
Site Admin

Повідомлення walter » Пон жовтня 20, 2008 5:35 pm

З такими цінами як там далеко не заїдеш. Взагалі-то набагато краще живуть ті, хто володіє англійською на пристойному рівні. На буржуйських сайтах за ту ж саму роботу платять в рази більше ніж на наших.
walter
Модератор

Повідомлення studentessa » П'ят жовтня 24, 2008 9:57 pm

хто володіє англійською на пристойному рівні

Мається на увазі рівень, достатній для перекладу чи для написання текстів на англійській? Переклад з англійської в мене виходить, а от навпаки, на англійську - не дуже. Про те, щоб написати щось самій, і не думаю :15:
studentessa
Активіст

Повідомлення Admin » Пон жовтня 27, 2008 10:44 pm

Переклад з англійської в мене виходить

Біда тільки в тому, що крім тебе це виходить ще у пари мільйонів чоловік з Інтернетом і електронними перекладачами, і всі вони хочуть на цьому заробити :38:
Рівень оплати нескладного перекладу з англійської зараз мало не на рівні простого набору тексту, оскільки конкуренція дуже велика, а замовлень таких майже немає.
В основному пропонують спеціалізовані (технічні, юридичні, медичні...) тексти чи документи, які вимагають чіткого знання теми і термінології.

Це, знову ж таки, не значить, що не варто пробувати. Можливо саме тобі пощастить "відхватити" цікавий літературний переклад. Там також є свої нюанси (дотримання стилю оригіналу, збереження розміру...), але все ж простіше ніж розбиратись в інструкції до бурового обладнання. :04: А за переклади варто братися хоча б заради практики мови.
Admin
Site Admin

Повідомлення studentessa » Суб листопада 01, 2008 4:51 pm

Навряд чи мені щось світить з перекладом. :15: Але все ж мені цікаво, наскільки відрізняється рівень оплати на закордонних сайтах від наших? walter, ти пробував там працювати, чи звідки знаєш, що там більше платять?
studentessa
Активіст

Повідомлення Admin » Пон листопада 03, 2008 10:49 pm

Дійсно, walter правий, на англомовних (зазвичай американських) сайтах платять в декілька разів більше, ніж в ру- чи укрнеті. На європейських платять не гірше, але європейський Інтернет знаходиться в недорозвиненому стані, порівняно з американським).

Але ж там специфіка дещо інша: більшість фрілансерських сайтів виступають не лише в ролі посередників, але і гарантують дотримання умов угоди обома сторонами, за що ті платять певний процент (4-8%). Деякі сайти вимагають навіть відскановану копію паспорта. Все це робить практично неможливим "кидалово" чи різного роду шахрайства.

У нас, на жаль, спостерігається зворотна тенденція: фрілансерські сайти стають все більше схожі на місця для рекрутингу дешевої (а іноді і безкоштовної) робочої сили, не надаючи ніяких гарантій.
Admin
Site Admin

Повідомлення Темочка » Сер листопада 05, 2008 10:27 pm

А я вот случайно нашел такой вид зароботка: (посилання видалене модератором). Кто с этим сталкивался или занимался, подскажите и расскажите мне пожалуйста!!!
Темочка
Новачок

Поперед.Далі

Повернутись до Інтернет та компютери

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015