Робота в інтернеті

Інтернет-провайдери, компютерні магазини, події, новини

Модератор: walter

Робота в інтернеті

Повідомлення studentessa » Сер вересня 24, 2008 5:20 pm

Прочитала статтю про заробіток в Інтернеті, дуже зацікавила така можливість. Хотілося б дізнатися про неї більше від тих, хто має подібний досвід.
studentessa
Активіст

Повідомлення walter » Чет вересня 25, 2008 4:21 pm

Є багато різних способів заробітку. Все залежить від того, що ти вмієш робити і чим хотіла б займатись.
walter
Модератор

Повідомлення studentessa » П'ят вересня 26, 2008 12:38 pm

Маю невеликий досвід роботи кореспондентом в газеті, мені це заняття подобається. Взагалі-то люблю писати, але не завжди є час, ось і відриваюсь на форумах ;)
studentessa
Активіст

Повідомлення walter » П'ят вересня 26, 2008 5:01 pm

Для тебе знайдеться багато цікавої роботи. Найпростіше, з чого можна почати – це т.зв. рерайт, тобто переписування вже існуючого тексту іншими словами, зберігаючи при цьому загальний зміст статті. Це схоже на перекази, що писали на уроках української мови в школі. ;)
walter
Модератор

Повідомлення studentessa » Суб вересня 27, 2008 11:00 am

Я десь про це чула, але не може зрозуміти, для чого переписувати вже готове? :04:
studentessa
Активіст

Повідомлення Gurman » Суб вересня 27, 2008 6:22 pm

Ну наприклад
1. Для більш короткої передачі змісту
2. Для зведення інформації з кількох джерел
Gurman
Активіст

Повідомлення walter » Суб вересня 27, 2008 6:42 pm

Точно, причини можуть бути різні. Справа в тому, що в Інтернеті існує таке поняття як «авторське право». Одного разу написана стаття не може бути передрукована чи опублікована без згоди її власника або без посилання на першоджерело.
При цьому всі сайти намагаються розміщувати на своїх сторінках побільше «унікальних» статей, тобто таких, які раніше ніде не публікувались. Відповідно, самий простий спосіб отримати унікальну статтю на потрібну тематику – переписати вже існуючу. ;)
walter
Модератор

Повідомлення Gurman » Суб вересня 27, 2008 8:20 pm

Переписати вже існуючу - це те ж викрадення. Коли переписуючий - жмот до такої міри що шкодує поставити посилання на інший сайт.

Деякі сайти чи по дурості чи з наївності забороняють передрукування своїх матеріалів навіть з указанням авторства і посилання на джерело. В цьому випадку ще можна поспорити стосовно доцільності "переказів".

А от зробити переклад, переказати більш коротко змінивши формат подачі або зробити збір різних неповних джерел в єдину більш повну статтю - це все корисно, і може прирівнюватись до самостійного написання і заслуговує на визнання авторства чи співавторства роботи.
Gurman
Активіст

Повідомлення Admin » Нед вересня 28, 2008 11:09 am

Переписати вже існуючу - це те ж викрадення

Далеко не завжди. Потреба в рерайті часто виникає у тих, хто володіє багатьма сайтами та т.зв. сателітами. Щоб уникнути дублювання контенту, вони замовляють одну авторську статтю (чи дають свою) і декілька рерайтів з неї, по одному на кожен сайт. В такому випадку виходить, що вони викрадають самі в себе, що законом не заборонено :03:
До речі, зробити хороший рерайт, зберігши при цьому загальний зміст статті та термінологію - доволі складно. Іноді простіше написати новий текст "з нуля" ніж переписати існуючий :04:
Admin
Site Admin

Повідомлення studentessa » Нед вересня 28, 2008 2:41 pm

В будь-якому випадку це має бути цікаво.
А скільки реально можна заробити на подібній роботі? І як взагалі рахується і відбувається оплата?
studentessa
Активіст

Повідомлення walter » Нед вересня 28, 2008 3:22 pm

Оплата рахується за певну кількість символів (знаків), зазвичай це 1000 знаків без пробілів. Мінімальна оплата починається з $0,5 за 1000 знаків, так оцінюють нескладний рерайт (поміняти місцями слова, перетасувати речення...).
Авторський текст, або як його ще називають "копірайт" (хоч це й дещо неправильно) коштує значно дорожче, від $3 до $8, а деякі вузькоспеціалізовані тексти навіть до $15 за 1000 знаків. От і рахуй! ;)
Все залежить від твоєї майстерності, досвіду, швидкості та того, як домовишся із замовником.
walter
Модератор

Повідомлення Gurman » Пон вересня 29, 2008 5:45 pm

Не кисло. 15$ за 1000 знаків... щоб на форумах так платили - був би мільйонером.

(1000 знаків = два середніх анекдота або 6 СМС-ок латиницею)
Gurman
Активіст

Повідомлення Гість » Вів вересня 30, 2008 5:30 pm

Дуже вдячна всім за підказки! Я вже багато чого зрозуміла. Ввела в Гуглі слово "фріланс", і мені там навидавало такого! Там більше двох десятків цих фрілансерських бірж, і всі вимагають реєстрації! :04:
Порадьте, будь-ласка, чи варто реєструватися на всіх підряд, чи може є якісь найкращі?
Гість

Повідомлення Admin » Вів вересня 30, 2008 6:06 pm

Як на мене, є лише два серйозних ресурси, з якими варто мати справу. Це free-lance.ru та weblancer.net
На останньому є досить цікавий форум, який тобі буде корисно почитати (бажано перед тим як починати там свою діяльність) ;)
Востаннє редагувалось Admin в П'ят листопада 28, 2008 12:20 pm, всього редагувалось 1 раз.
Admin
Site Admin

Повідомлення studentessa » Чет жовтня 02, 2008 6:39 pm

Зареєструвалась на обох сайтах, чекаю замовлень. Форум продивилась, весь перечитати не змогла (дуже великий). Я так зрозуміла, що основну роль там грає портфоліо. А що я можу туди викласти? Все, що я писала до цього, було українською мовою, а там все на російській :15:
studentessa
Активіст

Далі

Повернутись до Інтернет та компютери

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015