Диски + всесезонні шини Hankook R13

Куплю, продам, обміняю

Модератор: Koketka

Диски + всесезонні шини Hankook R13

Повідомлення Влад » Нед січня 20, 2013 8:49 pm

Резина Hankook Optimo 4S H 730, 175/70 R13 82T, всесезонка. Пробіг 10 т. км. Дата виробництва кінець 2011р. Без порізів, проколів, гуль. Остаток протектору: Задні майже 8мм, передок 7мм.
Диски стальні, Опельскі GM R13, 4x100, ET 49. Рівні, не розкатані, тримають безкамерку. Крім Опеля ідеально підходять для Ланос/Сенс.
Зображення
Ціна 1700грн за комплект. Можливо продаж дисків окремо.
Влад
Чайник

Повідомлення Vofka » Вів січня 22, 2013 2:20 am

Для кращого розуміння щодо залишку протектора можна зробити фото з монетою..Ну і ціна??

п.с. вкажіть ширину диска!!Бо опелівські ЕТ 49 мають 5,5.Що може потім впливати на ненормальну експлуатацію з заводським дисками Деу Ланос/СЕНС(5)
Vofka
Новачок

Повідомлення Влад » Вів січня 22, 2013 9:32 am

Фото з монетую на даний момент немає. Висоту протектора вимірював штангельциркулем. Ширина диску 5,5 дюйми. Стосовно ненормальної експлуатації з 5.5 дисками, то різниця в ширині 1см аж ніяк не може негативно повпливати на експлуатацію. Ключову роль грає ЕТ, який в цих дисках "заводський" для опеля та деу.
Влад
Чайник

Повідомлення Vofka » Вів січня 22, 2013 12:34 pm

Влад написав:Фото з монетую на даний момент немає. Висоту протектора вимірював штангельциркулем. Ширина диску 5,5 дюйми. Стосовно ненормальної експлуатації з 5.5 дисками, то різниця в ширині 1см аж ніяк не може негативно повпливати на експлуатацію. Ключову роль грає ЕТ, який в цих дисках "заводський" для опеля та деу.

І виліт і ширина-грає роль..так як 175 резина на 5.5 виглядає пузатою і йже нерівномірний знос шини.Вже перевірено.Це не смертельно -але факт..
5,5 краще під 14(там він частіше використовується)
Під такі диски брав 185 вже..
Vofka
Новачок

Повідомлення Влад » Вів січня 22, 2013 1:25 pm

Шановний, не хочу ніяким чином вас образити, але ви кажете дурницю стосовно ширини. Конкретно це рідні диски з Опель Кадет Е, на яких з заводу стояла 155 резина (передбачена заводом виробником) І навіть заводська резина нормально виглядала ("не пузатою")
Влад
Чайник

Повідомлення Vofka » Вів січня 22, 2013 5:04 pm

Влад написав:Шановний, не хочу ніяким чином вас образити, але ви кажете дурницю стосовно ширини. Конкретно це рідні диски з Опель Кадет Е, на яких з заводу стояла 155 резина (передбачена заводом виробником) І навіть заводська резина нормально виглядала ("не пузатою")

При чому тут рідне чи не рідне??Я Вам говорю за практику,а не Завод чи ще щось..
В мене диски 5,5.резина була 175..після певного кілометражу були видні сліди затирання(зі сходженням все нормально-стандарт)
тож рекомендовано використовувати з такими дисками 185 резину ІМХО
Те що всі їздять і нічого,то питання часу..
ДУРНИЦЬ не бачу.деякий час мав роботу з резиною..Просто 185 в 13 розмірі рідкість(в нашому місті).Ось посилання на таблицю..
http://www.pilotmaster.ru/info/sootvetstvie.html

Ну і суть моїх постів в тому,що людина повинна знати все про те що купує..

Удачі в продажу
Vofka
Новачок

Повідомлення Vofka » Вів січня 22, 2013 5:06 pm

Влад написав:Шановний, не хочу ніяким чином вас образити, але ви кажете дурницю стосовно ширини.

за що ж тут ображатися..?? :)
Vofka
Новачок

Повідомлення Влад » Вів січня 22, 2013 6:33 pm

Суть моїх постів в тому, що Ви досить категорично до цього відноситесь. І Ваш власний випадок скоріше є винятком, оскільки на іншому сайті находив такі ж таблиці де вказано 175 мінімальна допустима при такі ширині диску. Ну а по-друге з такою ж впевненістю можу сказати, що на цих дисках не один комплект 175ої гуми "з"їздив" і знос був рівномірний.

Нова ціна 1600 грн за комплект. Приблизно раз в місяць буваю в Новомиргороді. Продаж в зв"язку з переходом на R14 :)
Влад
Чайник

Повернутись до Дошка приватних оголошень

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015