Самогонка

Розмови на інші теми

Модератор: Koketka

Самогонка

Повідомлення lisa » П'ят лютого 18, 2011 4:54 pm

Як ви відноситесь до алкоголю взагалі та до тих, хто варить самогонку та продає її? Бо я категорично проти! Але що з цим робити?
lisa
Резидент

Повідомлення Admin » П'ят лютого 18, 2011 5:17 pm

Я взагалі категорично не розумію людей, які її п'ють :02:
Admin
Site Admin

Повідомлення Spec » П'ят лютого 18, 2011 8:09 pm

о да, це проблема багатьох сімей, і багато горя вона приносить. Звичайно можна пити і треба інколи випити, але в розумних цілях і для настрою, але останнього гроша і сліз дітей вона того не коштує. Це бізнес
Spec
Бувалий

Повідомлення magistr » П'ят лютого 18, 2011 8:24 pm

.а даремно. адмін я з тобою не згоден.то є натур продукт,а не те що продають в магазині,яку гонять неясно з чого роблять..а саме-опилки дерев, відходи від цукру +всяка чепуха.а прозорість доводять за допомогою фільтрів очищення.і.т.д..і ви що lisa надумали боротись із самогоноварінням??? :03: :03: простіше державу розвалити ніж з цим боротись.врешті-решт це краще ніж наркомани,яких Горбачов розвів внаслідок своєї антиалкогольної політики.Адмін висловився катигорично,я так розумію проти самогонки.це тоді треба мати зверхдоходи ,щоб мати можливість споживати коняк за 50-80гр. ;) я такої можливості немаю+невпененість в нашому виробнику (в якості)лікеро-горілочного виробника-змушує нас виготовляти власний продукт ;)
magistr
Ветеран

Повідомлення casio » П'ят лютого 18, 2011 8:57 pm

Моя особиста думка що домашній самогон безпечніший для здоров"я ніж магазинне варево . Це як ковбаса в домашню ви кладете м"ясо та спеції , а в магазинну що поклали тільки технолог і знає .
casio
Активіст

Повідомлення lisa » П'ят лютого 18, 2011 9:35 pm

Можу дати адресу однієї с.., яка цей натурпродукт виробляє та продає. Весь під"їзд провонявся брагою.
lisa
Резидент

Повідомлення magistr » П'ят лютого 18, 2011 9:40 pm

.. а хто сказав,що нам потрібен виробник???в тому і справа,що я особисто для себе сам виготовляю натурпродукт..інше не вживаю :08:
magistr
Ветеран

Повідомлення koi8-u » П'ят лютого 18, 2011 10:01 pm

самогонку рекомендують відфільтрувати марганцовкою або древесним вугіллям від сивушних масел і тоді це буде натур-продукт
koi8-u
Ветеран

Повідомлення polik » П'ят лютого 18, 2011 10:22 pm

поки є сало-доти й буде самогон.бо ми українці.У всякому разі саме з цими двома продуктами асоціюється наш народ у всьму світі.Хоча це прикро чути :15:
polik
Новачок

Повідомлення Hrin » П'ят лютого 18, 2011 10:35 pm

А я взагалі не розумію смаку горілки - ні самогонки, ні казьонки. Яке від неї задоволення? От домашнє вино - це смачно. Коньяк, лікер - це в першу чергу насолода від смаку. А що в горілці? Тьху, та й годі...
Hrin
Бувалий

Повідомлення koi8-u » П'ят лютого 18, 2011 10:36 pm

polik написав:поки є сало-доти й буде самогон.бо ми українці.У всякому разі саме з цими двома продуктами асоціюється наш народ у всьму світі.Хоча це прикро чути :15:

ну не все так погано, по крайній мірі в українців є видержка вигнати самогон до потрібної кондиції, на відміну від північних сусідів (росіян), які до кінця процесу не ждуть і хлепчуть бражку ))
koi8-u
Ветеран

Повідомлення Admin » П'ят лютого 18, 2011 10:51 pm

Бр-р, хіба ж можна такі жахи на ніч розповідати?... :32:
koi8-u написав:самогонку рекомендують відфільтрувати марганцовкою або древесним вугіллям від сивушних масел і тоді це буде натур-продукт

Ще зі шкільних уроків хімії чомусь запам'яталось, що в домашніх умовах неможливо виготовити навіть відносно чистий етиловий спирт, тобто очистити самогон від сивушних масел, які наносять найбільшу шкоду здоров'ю. Перебити запах і смак - можливо, але в будь-якому випадку магазинна горілка наносить менше шкоди організмові, оскільки в ній зазвичай немає нічого, крім спирту і дистильованої води. Звісно, якщо вона не "палена"...

magistr написав:Адмін висловився катигорично,я так розумію проти самогонки
Та ні, я взагалі проти горілки (віддаю перевагу пиву), але коли доводиться вибирати з двох лих менше - вибираю "казенку".
Можна зрозуміти людей, які женуть самогонку для власного використання, так би мовити. Тоді ти дійсно знаєш що там. А купувати у баби Вальки (Гальки, Райки...), яка невідомо що туди додала - це вище мого розуміння... :49:
Admin
Site Admin

Повідомлення Vodoliy » Суб лютого 19, 2011 10:31 am

Алкоголь (пиво, вино, шампанське, горілка, самогон та інша дрянь що містить алкогол) - це отрута і наркотик що знищує організм істоти що його вживає. Це є зброя масового знищення. Нею знищили корінні народи Америки, Сибіру тепер Росії, України та ін.
Той хто вживає алкоголь - мочиться мозгами.
Про це знають тільки розумні люди. Про це в школах не розповідають.
Востаннє редагувалось Vodoliy в Суб лютого 19, 2011 11:42 am, всього редагувалось 1 раз.
Кожна істота має говорити правду, і прямо в лице. Лише потім вона стає Людиною.
Vodoliy
Резидент

Повідомлення Koketka » Суб лютого 19, 2011 11:33 am

Vodoliy написав:Алкоголь (пиво, вино, шампанське, горілка, самогон) - це отрута і наркотик що знищує організм істоти що його вживає...
...Той хто вживає алкоголь - мочиться мозгами...
Ну навіщо ж так категорично? Я теж проти зловживання алкоголем, але не бачу нічого поганого в тому, щоб випити келих вина чи шампанського. В усьому світі люди п"ють, і нічого, живуть. Інша справа, що в нас низька культура вживання алкоголю, якщо вона взагалі є.
Koketka
Модератор

Повідомлення Vodoliy » Суб лютого 19, 2011 11:54 am

Кокетка написав:
Vodoliy написав:Алкоголь (пиво, вино, шампанське, горілка, самогон) - це отрута і наркотик що знищує організм істоти що його вживає...
...Той хто вживає алкоголь - мочиться мозгами...
Ну навіщо ж так категорично? Я теж проти зловживання алкоголем, але не бачу нічого поганого в тому, щоб випити келих вина чи шампанського. В усьому світі люди п"ють, і нічого, живуть. Інша справа, що в нас низька культура вживання алкоголю, якщо вона взагалі є.

З медичної точки зору - якщо п'ють то не на користь своєму організму.
Безпечна доза вживання алкоголю для здорової людини = нулю.
Наркотики також вживають з початку "безпечними дозами", а наслідок в 99,99% - потім знищують себе і своє і чуже.
Хто вживає - є (рано чи пізно) небезпечним для суспільства. І чим раніше ця істота покине суспільство, чи її допоможуть, тим менше ця істота принесе шкоди людям.
Кожна істота має говорити правду, і прямо в лице. Лише потім вона стає Людиною.
Vodoliy
Резидент

Далі

Повернутись до Бесідка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015