Кохання в інтернеті

Розмови на інші теми

Модератор: Koketka

Кохання в інтернеті

Повідомлення studentessa » Чет жовтня 02, 2008 5:45 pm

Зараз багато молоді (і не тільки) годинами "зависають" в інтернеті на різних форумах, чатах, сайтах знайомств. Як ви гадаєте, чи може віртуальне захоплення перерости в реальні почуття?
studentessa
Активіст

Повідомлення aborigen » Пон жовтня 06, 2008 8:01 pm

ІМХО, не вірю я в це. Зависать і спілкуваться краще з тим кого знаєш. Прикинь, познакомився ти з кимось на форумі чи в чаті, фотка класна виложена, всі діла... :16:
Переписуєтесь ви, слова красиві, шури-мури. А ти ж не знаєш даже чи там справді дівчина чи якийсь волохатий збоченець :49:
aborigen
Активіст

Повідомлення studentessa » Вів жовтня 07, 2008 8:05 am

:38:
А чому волохатий?
В мене, щоправда, такого не було, я віддаю перевагу традиційним способам знайомств, але вважаю, що закохатися в інеті можливо. Тільки уяви собі, це ж так романтично: ви переписуєтесь, з кожним E-mailом чи повідомленням в аські ти складаєш враження про людину. Потім ви обміюєтеся телефонами, фотокартками, врешті-решт зустрічаєтесь :16:
studentessa
Активіст

Повідомлення Gurman » Вів жовтня 07, 2008 10:16 am

чи може віртуальне захоплення перерости в реальні почуття?

Елементарно.
Можу привести більше десятка прикладів, та пару шлюбів.

На мою думку, для більшості знайти своє кохання через інтернет значно легше ніж в реалі - більше варіантів, легше знайомство та припинення спілкування.
Якщо людина сподобалась у віртуалі - можна продовжити знайомство в реалі - зустрічаєтесь як давні друзі, і вже майже гарантія що стосунки складуться непогані.
Gurman
Активіст

Повідомлення aborigen » П'ят жовтня 10, 2008 10:30 pm

Або наоборот, зустрівся і не знаєш куди тікать. На фоткі в неті була Анжеліна Джолі а в реалі прийшла Катя Пушкарьова із перших серій :44:
aborigen
Активіст

Повідомлення Gurman » Суб жовтня 11, 2008 12:38 am

Ну буває і таке. На диво нечасто.
Але якщо підсунула чужі фотки, то хай не дивується що перша зустріч буде останньою.

Загалом з Пушкарьової теж нічого так зробили в останніх серіях. Так що якщо на фотках не особо але людина хороша, то систематичне відвідування салону краси може суттєво допомогти.
І ще: будь-яка людина без кохання марніє а з коханням розцвітає і стає красивою і бажаною.
Gurman
Активіст

Повідомлення studentessa » Суб жовтня 11, 2008 3:57 pm

І ще: будь-яка людина без кохання марніє а з коханням розцвітає і стає красивою і бажаною.
:48:
Хлопці і чоловіки! Запам'ятайте ці золоті слова!
Може вам здасться банальним, але я впевнена, що в людині треба цінувати передусім внутрішню красу, а потім уже дивитись на фото. Думаю, саме тому спосіб знайомства по інтернету є таким популярним.
studentessa
Активіст

Повідомлення Scorpion » П'ят жовтня 24, 2008 9:29 am

Кохання по інтернету? Ну тоді можна придумати продовження:
весілля по радіо, секс по телефону, сім'я по телевізору, діти по телеграфу,... похорон по факсу.. :04:

Не довіряю знайомтсвам в інтернеті. Віддаю перевагу реальним стосункам і спілкуванню.
Зображення
Scorpion
Новачок

Повідомлення aborigen » П'ят жовтня 31, 2008 6:12 pm

Я тоже за реальні стосунки. В неті знайомляться або збоченці або закомплексовані, які не можуть ні з ким познайомиться в реалі. Лекше всього навішати лапші на вуха по аські чи в чаті який ти класний пацан чи дєвка. А коли дойде до діла то два слова звязать не може. :12:
aborigen
Активіст

Повідомлення studentessa » Пон листопада 03, 2008 5:43 pm

Мені здається що збоченців та закомплексованих значно більше на вулицях ніж в інтернеті. :04: Принаймні, спілкуючись письмово, можна скласти думку про рівень розвитку і грамотності людини ;) , а потім уже вирішувати чи варто з нею знайомитися ближче.
studentessa
Активіст

Повідомлення Gurman » Пон листопада 03, 2008 8:38 pm

studentessa +1
Gurman
Активіст

Повідомлення Koketka » Чет листопада 06, 2008 11:01 am

aborigen написав:Лекше всього навішати лапші на вуха по аські чи в чаті який ти класний пацан чи дєвка. А коли дойде до діла то два слова звязать не може.

:02: Якщо тобі по аські навішали лапші, то в реалі, не сумнівайся, матимеш гарного співрозмовника. Все залежить від бажання. Якщо при зустрічі не маєте спільних тем для розмови, то в цьому лише твоя вина. Бери ініціативу в свої руки, не бійся шукати теми, перебирай всі варіанти і натрапиш на таку, що лише вставлятимеш "так", "ага" і більшого не вимагатимуть, тому що в цій темі і таким чином ти будеш найкращим співрозмовником. Вибач за пораду без запитання. :47:

Я за всі способи знайомства!!!
Koketka
Модератор

Повідомлення aborigen » Чет листопада 06, 2008 9:40 pm

спілкуючись письмово, можна скласти думку про рівень розвитку і грамотності людини

грамотний ше не значить шо розумний. :50: і де гарантія шо той хто тобі писав і той хто прийшов на свіданіє це одна і та сама людина. Може йому брат-академік помагав переписуваться з тобою, або просто друзяки рішили поприкалуватись чи даже заспорили на шось :58:
aborigen
Активіст

Повідомлення Gurman » Пон листопада 10, 2008 8:10 pm

Ну якщо людина живе дошкільнячими розвагами то це з розмови зразу помітно (в тому числі і по грамотності). І якщо цій людині більше 20-ти і вона досі не в дурці то все одно категорії її мислення дуже помітні і в розмові проскакуватимуть як би людина це не приховувала.

А брат-академік не стане тратити час на участь в дитячих забавках малечі. Якщо друзяки приколюються, то нічого страшного.
Gurman
Активіст

Повідомлення duzer » Сер листопада 12, 2008 6:16 pm

Однозначний діагноз. Ніякого кохання в інтернеті бути не може. ВЧІТЬ ОСНОВИ ПСИХОЛОГІЇ :14:
duzer
Резидент

Далі

Повернутись до Бесідка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015