Мобільні розводи

Обговорення моделей, операторів, послуг

Модератор: walter

Мобільні розводи

Повідомлення Koketka » Чет грудня 18, 2008 5:14 pm

Мені сьогодні на мобільний прийшла така СМС: "Передзвоніть мені, будь ласка на номер *********. Я в роумінгу і не можу Вам подзвонити. Вартість дзвінка для Вас становитиме 15 грн/хвилина." Що це було? Ніхто з таким не зустрічався?
Koketka
Модератор

Повідомлення Gurman » П'ят грудня 19, 2008 9:26 am

Такого не бачив, а от різні (типа) лотереї, прохання кудись заесемесити приходять іноді. Просто ігнорую як і спам на мило.
Gurman
Активіст

Повідомлення Admin » Чет січня 01, 2009 3:48 pm

Мені точнісінько таке саме прийшло кілька днів назад. 100% лохотрон, незрозуміло тільки одне: навіщо вказувати вартість дзвінка? Якби цього не було, то, можливо, я б і повівся, подумавши що це хтось із знайомих. А так - ні-ні :08:
Admin
Site Admin

Повідомлення aborigen » П'ят січня 02, 2009 5:42 pm

Мені колись прийшла СМС тіпа від оператора, мол пришліть СМС на такий-то номер і получите бонус. Я шлю, потом глядь, а за цю смс зняло 6 гривень. І шо ти кому докажеш? Лоханувся в общем :17:
aborigen
Активіст

Повідомлення studentessa » Нед квітня 05, 2009 5:13 pm

Мені вже декілька разів приходили SMSки з повідомленням, що мій номер виграв якийсь приз. Сьогодні це сталося в 7.00 ранку, розбудило мене і зіпсувало недільний ранок, не давши виспатись. :07: Що робити в таких випадках? Можна якось "вирахувати" автора і покарати?
studentessa
Активіст

Повідомлення Дюдюка » Вів квітня 07, 2009 11:08 am

Це звичне явище.
я не відповідаю, коли пропонують зателефонувати на номер, або ж коли СМС приходить з якогось номера.
До речі, перший
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Дюдюка » Вів квітня 07, 2009 11:14 am

Перший "розвод" я зателефонувала на номер, мені запропонували купити картку чужого оператора і повідомити її "конкурсній комісії". Я тоді зателефонувала на довідку і повідомила про такий факт, назвала номер телефону. ПОдякували, просили ще повідомляти, тому що тільки таким чином можна якось хоч частково блокувати діяльність аферистів - компанії ці картки блокують, може, когось якось і відловлять.
Але я і вигравала!
Якось прийшло СМС, що я виграла вже не памятаю, чому. і поповнився рахунок на 25 гривень. СМС прийшов від компанії мобільного звязку і нічого робити, телефонувати, СМСити мені не було потрібно.
Ще колись брала участь у заході, який проводила МТС. виграла картку на 100 грн, але довелося побігати.
ГОловне - відрізнити розвод від акції. :)
Дюдюка
Модератор

Повідомлення walter » Вів квітня 07, 2009 6:47 pm

абсолютно правильно. в таких випадках треба відразу ж дзвонити своєму оператору і повідомити всі деталі "розводу", особливо номери, на які вас запрошують дзвонити чи надсилати СМС. з власного досвіду можу підтвердити, що такі факти на залишаються без уваги і номера "кидунів" відразу ж блокують, щоб на них не можна було ні подзвонити, ні смснути :14:
walter
Модератор

Повідомлення studentessa » Чет квітня 16, 2009 7:43 am

А хто з вас і коли востаннє пробував додзвонитись операторові? По-моєму це просто нереально, я перебрала все меню, але чарівних слів "для з"єднання з оператором натисніть Х" так і не почула :17:
studentessa
Активіст

Повідомлення Дюдюка » Чет квітня 16, 2009 7:52 am

А який оператор? я пробувала свого часу з МТС.
а зараз... ХЗ, може, у зв"язку з кризою так економлять.
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Koketka » Чет квітня 16, 2009 2:27 pm

6 rokiv nazad otrumala prosto tak vid italijskogo operatora 30E, bylo prujemno. :03: A dva roku nazad dejakuj 4as regyljarno otrumyvala vid togo samogo operatora SMS, v jakuh djakyvalu za perekazani to 2E, to 3E, wo avtomatu4no znimalus z rahynky. Dovelos zvernytus do Googly, SMS zablokyvalu.
Koketka
Модератор

Повідомлення Дюдюка » П'ят квітня 17, 2009 8:06 am

Не тільки у нас є такі гади... Це, виявляється, явище інтернаціональне...
Дюдюка
Модератор

Повернутись до Мобілки та все для них

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015