обличчя партій у районі

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Повідомлення Дюдюка » Чет жовтня 09, 2014 1:44 pm

а от проти голімбієвського литсівки - у кожному дворі, і просто на вулиці.
друк - прекрасний, не гірше, як у журналів свідків Єгови.
думаю, недешевий.
і щось мені підказує, що по всьому округу таке валяється. такі листівки доступні тільки ДУЖЕ БАГАТИМ кандидатам.
на мою думку.
Дюдюка
Модератор

Повідомлення magistr » Нед жовтня 12, 2014 9:13 pm

Не знаю чого і чому,але голосувати я буду за Віктора Кондратюка.
можливо просто інтуітивно голосую за вояку із АТО. а можливо просто висловлюю цим свій внутрішній протест проти всяких там годованих голомбіевських,грушевських і старого козла-поплавського..час покаже

по партіях-однозначно за ,,Самопоміч,, Садового

п.с ненаведжу всю ту блядоту,яка піариться на фоні солдат,не маючи до них ніякого відношення
magistr
Ветеран

Повідомлення Дюдюка » Пон жовтня 13, 2014 10:02 am

а ваша думка щодо Гульдаса з Малої Виски?
теж зареєстрований
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Admin » Пон жовтня 13, 2014 10:10 am

Дюдюка написав:а ваша думка щодо Гульдаса з Малої Виски?

Приєднуюсь, теж цікаво хто що про нього знає, оскільки, скоріш за все, вибирати буду між ним і Кондратюком. А щодо "Самопомочі", то тут без варіантів. Треба дати їм шанс.
Admin
Site Admin

Повідомлення Hrin » Пон жовтня 13, 2014 11:17 am

Отже, з партіями загалом визначилися? Інтренет-актив Новомиргорода голосує за "Самопоміч".
У їхньому списку справді найменше людей, які мені не подобаються.
Хоча я ще придивляюся до "Правого сектора" - імхо, з десяток нациків у ВР будуть не зайвими, щоб карась не дрімав.

Хто з вас останнім часом бував у Висці? Як там дороги, освітлення, сміття? Мера видно по місту, а я там уже років 3 не бував - усе якось не по дорозі. Це щоб вибрати між Гульдасом і Кондратюком. Хоча схиляюся до останнього, все-таки прості чорно-білі листівки значно кращі, ніж плакати Грушевського, які в нас на вулиці народ уже задовбався від дерев і стовпів віддирати.
Hrin
Бувалий

Повідомлення Дюдюка » Пон жовтня 13, 2014 3:20 pm

парк у Малій Висці бомбезний він зробив. молодята з Новомиргорода їздять фоткатися у Виску.
фонтани, скульптури, лавки, ліхтарі - і вночі є можливість гуляти, і вандали тримають себе в руках)
пам"ятник матері - і з якогось боку брібним шрифтом вибито, за чиє бабло той пам"ятник встановили.
дуже красиво. я була.
тротуар по місту робить, організував виробництво плитки тротуарної на місці.
і кажуть, що там багато магазинів, всяких ПП по центральній вулиці, бо з ним значно простіше повирішувати питання, як з іншими мерами.
сам був фермером і спонсором місцневої футбольної команди, яка, втім, видатних досягнень не мала.
детальніше не розкажу.
до речі, я теж симпатик самопомочі)
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Hrin » Пон жовтня 13, 2014 3:37 pm

Люблю мерів, за яких з'являються
фонтани, скульптури, лавки, ліхтарі
.
Hrin
Бувалий

Повідомлення Arheolog » Пон жовтня 13, 2014 6:29 pm

Admin написав:
Дюдюка написав:а ваша думка щодо Гульдаса з Малої Виски?

...скоріш за все, вибирати буду між ним і Кондратюком. А щодо "Самопомочі", то тут без варіантів. Треба дати їм шанс.

Сказано моимы мыслями...однозначно, я и вся моя семья будет голосовать за "Самопомощь"...единственная партия в которой нету бывших нардепов...а вот за Гульдаса слышал(имею родственников в М.Виске), что начинал с... одной коровы, потом обработка земли...вроди мозговитий мужик...думаю дам земляку шанс! :11:
Arheolog
Новачок

Повідомлення Дюдюка » Вів жовтня 14, 2014 11:40 am

чуваки, на базарі народ, чула, самопоміч обговорює! що за них голосуватимуть. а це вже не інтернет-аудиторія.
сама в шоці.
Дюдюка
Модератор

Повідомлення magistr » Сер жовтня 15, 2014 12:27 pm

magistr
Ветеран

Повідомлення Дюдюка » Сер жовтня 15, 2014 9:46 pm

може, поплавок заплатив, щоб всі терміново перестали думати про голімбієвського, Гульдаса й інших і проголосували за нього в противагу груші.
а може, в інших районах несвідомі персонажі є...
плюс - груша наш район не підтримував. а інші - дуже навіть. ну, мені таке казали...
тож можливо все
мені обоє не подобаються. я за них все одно не голосуватиму
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Admin » Чет жовтня 16, 2014 7:07 am

Дюдюка написав:може, поплавок заплатив, щоб всі терміново перестали думати про голімбієвського, Гульдаса й інших і проголосували за нього в противагу груші.

Навряд чи. Занадто тонка гра, розрахована на аудиторію, яка вміє аналізувати. Ні Поплавському, ні Грушевському такий виборець нецікавий, оскільки в обох немає жодних шансів отримати його прихильність. Тут, скоріше, тупо "джинса", розрахована на лохторат, якого в нас, на жаль, вистачає. Причому, зроблена настільки ж бездарно, як і все, що робить Грушевський...
Admin
Site Admin

Повідомлення Koketka » Чет жовтня 16, 2014 7:25 am

Капець! Вчора ще цю "джинсу" про грушевського вчудили на 1+1. Тепер гидко дивитися новини на цьому каналі :02: :02: :02: Коломойському -1! :15:
Koketka
Модератор

Повідомлення Дюдюка » Чет жовтня 16, 2014 9:15 am

народ, попитайте друзів-приятелів у сусідніх районах!
може, він там реально популярний?
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Koketka » Пон жовтня 27, 2014 11:01 am

Вітаю всіх, хто голосував за "Самопоміч"!!! :10: Хоча, говорять, по нашому району більшість проголосувала за "Народний фронт". Вакуленка на палю!!! :07: Тому, що, по району проходить поплавок! Чому не хватав за руки тих, хто підкупляв за поплавка, тим більше, що термінова інформація в нього була. Стає зрозумілим, як він працював як мєнт! Ганьба! В нього є ще шанс виправитись самому і оскаржити дані в суді, інакше шансів на місцевих виборах у нього будуть мінімальні. Шановний Володимир Петрович, або поплавок і Вас купив, або Ви ледащо і нінащо не здатний громадський діяч!!! :08:
Koketka
Модератор

Поперед.Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015