Мер Новомиргорода створив смертельне ДТП .

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Повідомлення Дюдюка » Сер серпня 20, 2014 2:32 pm

Ну, тепер буде весело!
всім чмоки...
не забувайте пристебнути паски безпеки ;)
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Anastasia » Пон серпня 25, 2014 8:16 am

Для тих, хто вірить у те, що це була підстава чи щось типу того. Виявляється, що Немировський-молодший давно був помічений у корупційних схемах.
http://antikor.com.ua/articles/7676-nem ... ar_s_tonny
Anastasia
Новачок

Повідомлення magistr » Пон серпня 25, 2014 9:18 am

Anastasia написав:Для тих, хто вірить у те, що це була підстава чи щось типу того. Виявляється, що Немировський-молодший давно був помічений у корупційних схемах.
http://antikor.com.ua/articles/7676-nem ... ar_s_tonny

..і що когось хвилюе те зерно в порту?ага то мабуть колгоспники свої тищі тон відгружають в порти і на заграницю.

п.с я особисто нейтрально відношусь до ціею ситуації.мене просто дивуе,чому дехто так нервово реагуе на це? особисто мені і нашому місту він нічого поганого не зробив(якщо не правий-поправте).

просто стали красти по-новому...і він далеко не вершина цього айзберга.
ніхто ніяку люстацію проводити не буде..
ось відповідь на мое питання радника Авакова- Антона Геращенко в ФБ(https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7)по корупції в ДАЇ і як з ними боротись.
-------------
Не давайте взяток и не нарушайте.

И будет все ок. А если будут вместо протокола просить взятку - пошлите их в лес!
-------------
magistr
Ветеран

Повідомлення Дюдюка » Пон серпня 25, 2014 9:36 am

а ви впевнені, що то - одна його схема?
я не кажу, що він - вершина айсбергу.
але - не така маленька сошка.
корупціонери його рівня викачують гроші і вкладають їх за кордоном. а гроші - це кров економіки.
вони шкодять всій державі зразу.
я мовчу, що туди, де корупція, не рвуться вкладати інвестиції.
а все починається з того, що ШКОДИТЬ ЖЕ НЕ НАМ! КРАДЕ НЕ В НАС!
ага, а на Донбасі ВБИВАЮТЬ НЕ НАС.
але - все, що нас не стосується сьогодні, повернеться до тих, кому сьогодні пофіг
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Koketka » Пон серпня 25, 2014 9:57 am

щось я magistrа не дуже розумію, Ви ж підтримували майдан!!! чому зараз "задню" включаєте?!
Koketka
Модератор

Повідомлення magistr » Пон серпня 25, 2014 8:47 pm

Кокетка написав:щось я magistrа не дуже розумію, Ви ж підтримували майдан!!! чому зараз "задню" включаєте?!

Я і зараз підтримую майдан. майдан-3,але після війни.і бачу я цей майдан проти парламента і Юліной шайки.Порох пока майже все робить правильно.

п.с
а робити з мене антимайданика через мою позицію до вище описаної події не варто.система НЕ ЗМІНИЛАСЬ.все що було-те й осталось..а корупціонерів і ворюг можна перечисляти десятками і сотнями починаючи з нашого района.
ок.ну нехай піймали Ігоря(посадять не посадять цього не знаю)замість нього назначать другого і ви думаете,що щось зміниться? якщо так-то ви наївні люди))).
люди можуть мінятись сотнями,але якщо не змінити систему управління країною,не провести люстацію,а декому і кастрацію нічого абсолютно не зміниться.
тому не варто,на мій погляд, займатись полюванням на відьом
magistr
Ветеран

Повідомлення Anastasia » Пон серпня 25, 2014 9:18 pm

magistr написав:особисто мені і нашому місту він нічого поганого не зробив(якщо не правий-поправте).

Поправляю. Хто там у нас є із знатних корупціонерів? Пшонка для прикладу. Нівроку собі дядько, нічого поганого ні особисто мені, ні Новомиргороду не зробив. Гроші з кармана ні в кого не витягував, самі приносили. То за Вашою логікою виходить, що він добрий і пушистий?
:04:
Anastasia
Новачок

Повідомлення Дюдюка » Вів серпня 26, 2014 8:45 am

посадити за рік сотню корупціонерів такого рівня, та з конфіскацією - і рівень корупції поповзе донизу.
а як чекати, що прийде добрий цар і все порішає...
вже чекали...
уточняю - я Юльку теж не люблю.
але третій майдан заради неї одної - то дуже жирно)
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Koketka » Вів серпня 26, 2014 9:39 am

magistr написав:Я і зараз підтримую майдан. майдан-3,але після війни.і бачу я цей майдан проти парламента і Юліной шайки.Порох пока майже все робить правильно.

п.с
а робити з мене антимайданика через мою позицію до вище описаної події не варто.система НЕ ЗМІНИЛАСЬ.все що було-те й осталось..а корупціонерів і ворюг можна перечисляти десятками і сотнями починаючи з нашого района.
ок.ну нехай піймали Ігоря(посадять не посадять цього не знаю)замість нього назначать другого і ви думаете,що щось зміниться? якщо так-то ви наївні люди))).
люди можуть мінятись сотнями,але якщо не змінити систему управління країною,не провести люстацію,а декому і кастрацію нічого абсолютно не зміниться.
тому не варто,на мій погляд, займатись полюванням на відьом

мені здається, що чекати закінчення війни і лише тоді починати як ви говорите майдан-3, не чесно по відношенню до наших хлопців, які зараз в зоні АТО ризикують своїм життям ради існування нашої держави. ми самі маємо тут вести другий фронт і боротися з чиновниками-корупціонерами, чиновниками, що лише протирають штани і т.д. І зміни, на які ми всі надіємося (та й наші солдати також) можуть відбутися якщо ми не лише будемо надіятись, а й самі змінюватимемо цю систему. якщо Ви справжній майданівець, то для Вас майдан не закінчився, він у Вашій голові і Ви не будете давати спокою жодному чиновнику. Ви маєте бути опозиціонером до кожного представника будь-якої партії, до кожного чиновника і ні в якому разі не вірити їхнім словам, не хвалити за дії, за які вони і так отримують зарплатню з наших податків, а трусити їх в прямому значенні слова і штовхати до дій, які привели б до тих змін, які ми всі лише вимагаємо. І таке, як ви назвали, полювання на відьм не лише потрібне, воно необхідне!!! взяв гроші - сідай до тюрми і до строку за цією статтею необхідно додати покарання також за порушення ПДР, якими він, дякуючи богу, лише дуже налякав новомиргородців-свідків.
Koketka
Модератор

Повідомлення Hrin » Вів серпня 26, 2014 4:17 pm

Судячи з того, куди зайшло обговорення теми, пропоную Адміну чи модераторам перейменувати її на Корупцію-люстрацію, чи що.

На сайті http://0522ua.com/ проводиться опитування на тему довіри чи недовіри чиновникам. Станом на 22.08 у списку тих, хто не пройшов люстрацію, з Новомиргорода лише голова суду Забуранний Роман.
Hrin
Бувалий

Повідомлення Дюдюка » Вів серпня 26, 2014 4:50 pm

люстраційних ресурсів багато. результати різні. і це все не надто об"єктивно...
от розумні ми досі і не знали, що там щось проходить! про яку об"єктивність може йти мова?
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Hrin » Вів серпня 26, 2014 5:46 pm

Це я до того, щоб, може, крім Чепіжака й Немировського-лайт, когось іще з корупціонерів згадали? Я вдома буваю рідко, знаю мало, але хотілося б знати більше.
Hrin
Бувалий

Повідомлення Дюдюка » Вів серпня 26, 2014 6:42 pm

так, давайте в окрему тему!
Дюдюка
Модератор

Поперед.

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015