Мер Новомиргорода створив смертельне ДТП .

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Повідомлення Admin » Чет жовтня 31, 2013 7:58 am

Admin
Site Admin

Повідомлення Koketka » Пон серпня 18, 2014 10:23 am

Яблучко від яблуньки... Випадково стала свідком як МВС намагалось затримати сина нашого мера і, здається, ніколи не забуду цей момент, як машина Ігоря промчалась повз магазину "Континент" а потім по Кірова не знижуючи швидкості. для нього це була добра випадковість, що на його шляху біля магазину не йшли люди чи, навіть страшно стає, діти(моя донька часто сама ходить до цього магазину)... Як там далі підуть справи з "хабарем" перекривається бажанням покарання за такі маневри порушення ПДР!!!
Koketka
Модератор

Повідомлення magistr » Пон серпня 18, 2014 9:24 pm

Кокетка написав:Яблучко від яблуньки... Випадково стала свідком як МВС намагалось затримати сина нашого мера і, здається, ніколи не забуду цей момент, як машина Ігоря промчалась повз магазину "Континент" а потім по Кірова не знижуючи швидкості. для нього це була добра випадковість, що на його шляху біля магазину не йшли люди чи, навіть страшно стає, діти(моя донька часто сама ходить до цього магазину)... Як там далі підуть справи з "хабарем" перекривається бажанням покарання за такі маневри порушення ПДР!!!

таки він їхав зі швидкістю більше як 60 по тих ямах (згідно правил до 80 не караеться ) км.год? )))щось не віриться,чи може пан Ситник на радар піймав?))
а по хабару так давайте дивитись обективніше на ці речі...
ну хабар вимогав.а в кого? в ВЕЛТИ,в ТІГІПКА? простим людям до лампочки розборки мафії, мільён туди-мільён сюди.
велта добре напаскудила на тих землях=хто не віри хай поїде подивиться на їхні терекони,не говорячи вже про те,скільки городини ВЕЛТА позатоплювала в коробчан своїми спусками води з камянського ГЕС. а що район з цього має?
не вірю ,що він ВИМАГАВ хабаря по власній ініціативі,скоріше всьго то е розборки правлячої верхушки.
цей факт є тим показником,що майдан нічого не зміним,тому вангую,що після війни буде Майдан-3
п.с цікаво)) ,,випадково стала свідком,, що прям таки випадково?ну прям фантастика якась))) чи може велта послала репортаж зняти про ,,нігадяя-корупціонера,, разом з групою захоплення ? :03:
Востаннє редагувалось magistr в Пон серпня 18, 2014 9:39 pm, всього редагувалось 2 разів.
magistr
Ветеран

Повідомлення magistr » Пон серпня 18, 2014 9:33 pm

а чому нікого не хвилюе проблема руйнації моста і доріг на хутір вантажівками ВЕЛТИ,які перевозять по 35 тон+маса машини 15 тон.(при тому,що перед мостом стоїть знак обмеження 10 ТОН)

хто не вірить хай гляне під міст,там вже арматура показуеться з під бетона
magistr
Ветеран

Повідомлення Admin » Вів серпня 19, 2014 7:42 am

magistr написав:випадково стала свідком,, що прям таки випадково?ну прям фантастика якась))) чи може велта послала репортаж зняти про ,,нігадяя-корупціонера,, разом з групою захоплення ? :03:

Велта послала Кокетку? Ну, насмішив. :03: Вона сама кого хочеш пошле. До того ж, як не дивно, але АБСОЛЮТНО ВИПАДКОВО я також саме в той час стояв на парковці "Континенту" і також бачив частину погоні на власні очі. Радара при собі не було, але на вид швидкість була дійсно дещо зависокою, м'яко кажучи. Особливо, враховуючи ту обставину, що це було навіть не на проїжджій частині, а саме на парковці.

Нижче наводжу повідомлення, отримане через форму зворотнього зв'язку. Чому дописувач не розмістив його на форумі сам - я не знаю. Орфографію збережено.
Повідомлення: Ви пишете про люстрацію, боротьбу з корупцією, а чому замовчуєте що Ваш міський голова- злочинець, засуджений до 5 років за скоєння смертельної ДТП, і батько чиновника-хабарника, який знаходиться під слідством. Ви вважаєте, що така "гарна" людина має право керувати містом?
Admin
Site Admin

Повідомлення Koketka » Вів серпня 19, 2014 3:05 pm

magistr написав:
Кокетка написав:Яблучко від яблуньки... Випадково стала свідком як МВС намагалось затримати сина нашого мера і, здається, ніколи не забуду цей момент, як машина Ігоря промчалась повз магазину "Континент" а потім по Кірова не знижуючи швидкості. для нього це була добра випадковість, що на його шляху біля магазину не йшли люди чи, навіть страшно стає, діти(моя донька часто сама ходить до цього магазину)... Як там далі підуть справи з "хабарем" перекривається бажанням покарання за такі маневри порушення ПДР!!!

таки він їхав зі швидкістю більше як 60 по тих ямах (згідно правил до 80 не караеться ) км.год? )))щось не віриться,чи може пан Ситник на радар піймав?))
а по хабару так давайте дивитись обективніше на ці речі...
ну хабар вимогав.а в кого? в ВЕЛТИ,в ТІГІПКА? простим людям до лампочки розборки мафії, мільён туди-мільён сюди.
велта добре напаскудила на тих землях=хто не віри хай поїде подивиться на їхні терекони,не говорячи вже про те,скільки городини ВЕЛТА позатоплювала в коробчан своїми спусками води з камянського ГЕС. а що район з цього має?
не вірю ,що він ВИМАГАВ хабаря по власній ініціативі,скоріше всьго то е розборки правлячої верхушки.
цей факт є тим показником,що майдан нічого не зміним,тому вангую,що після війни буде Майдан-3
п.с цікаво)) ,,випадково стала свідком,, що прям таки випадково?ну прям фантастика якась))) чи може велта послала репортаж зняти про ,,нігадяя-корупціонера,, разом з групою захоплення ? :03:

:P Підозрюю, з ким Ви мене перепутали. ;) Ви мені лестите... а щодо швидкості руху автомобіля Ігора по парковці: якби ви мали неповнолітніх дітей, то задавили б Ігора власними руками :07:
Koketka
Модератор

Повідомлення Дюдюка » Вів серпня 19, 2014 3:39 pm

а уявіть, як мене жаба давила!
була в центрі. стояла у черзі по квас.
думаю - відійду, куплю хліба. бо впадло стояти на спеці. і доки я відходила, трапилося те, що трапилося!!!!!!!!!!!
і всі співбложники бачили
а я тільки чула. ГОРЕ, ГОРЕ МЕНІ, НЕЩАСНІЙ!!!!!!!
:10:
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Hrin » Вів серпня 19, 2014 6:04 pm

Офтоп, звісно, але...

О, Дюдюка з'явилася! Я тебе тут уже хтозна скільки не бачив, думав, у монастир подалася, а вона ні, квас купує!
Hrin
Бувалий

Повідомлення Anastasia » Вів серпня 19, 2014 6:45 pm

Дюдюка написав:а уявіть, як мене жаба давила!
була в центрі. стояла у черзі по квас.
думаю - відійду, куплю хліба. бо впадло стояти на спеці. і доки я відходила, трапилося те, що трапилося!!!!!!!!!!!
і всі співбложники бачили
а я тільки чула. ГОРЕ, ГОРЕ МЕНІ, НЕЩАСНІЙ!!!!!!!
:10:

Ну славаБогу, а то я вже думала, що одна я така не везуча. Якраз тоді ішла по кірова, і на кілька хвилин зайшла у двір 35-го. Коли вийшла - побачила тільки пилюку на дорозі і народ з розявленими ротами. :15:
А Ігорька відмажуть, ось побачите, він же з Віталькою в кентах.
Зображення
Anastasia
Новачок

Повідомлення magistr » Вів серпня 19, 2014 7:56 pm

..а чого Батію на фото очі замалювала? :)
magistr
Ветеран

Повідомлення Anastasia » Вів серпня 19, 2014 10:54 pm

Нічого я не замальовувала, ця фотка вже який день гуляє інтернетом. Навіть не знаю хто такий Батій. Він теж із Новомиргорода?
magistr написав:простим людям до лампочки розборки мафії, мільён туди-мільён сюди.

Ото ж то й погано, що всім до лампочки. Зараз не той час, щоб так просто мільйонами туди сюди розкидатись. Люди останнє віддають на потреби армії, а дехто жирує і думає тільки про те, як набить карман. Коли ж ви вже нажеретесь? :02:
Anastasia
Новачок

Повідомлення Дюдюка » Сер серпня 20, 2014 7:58 am

лайкаю Анастасії!
точно - не час розкидатися лимонами й коли вже нажеретеся.
а тепер - про швидкість.
у пішоходних зонах і на прибудинкових територіях відповідно ПДР швидкість не має перевищувати 20 км/год.
а парковка - то ж точно не ДОРОГА!
тому обурення Кокетки теж підтримую.
я мізками усвідомлювала, що там не можна так їздити. і навіть увечері проштудіювала Правила дорожнього руху. і інфа про 20 км/год там є у пункті 12.5
;)
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Дюдюка » Сер серпня 20, 2014 8:00 am

ага... і офтоп!
ДУМАЛИ, ЩО НАЗАВЖДИ ЗДИХАЛИСЯ?
американська вам хатинка!
ФІГВАМ яка! :16:
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Koketka » Сер серпня 20, 2014 11:39 am

Дюдюкочка, впевнена на 100%, Hrin дійсно радий знову тебе тут побачити, як і я.
А Ігорьок ще, зі слів очевидців в іншій частині міста, з "гарненькою" швидкістю "мчався по полям" в зоні нашого міста, вуличками, де не те, що на такій швидкості ніхто не їздить, а взагалі рідко хто їздить але живуть люди і граються діти!!!
gerts? спешил фо ю знову: онижедети!!!
Стосовно Кличка, то це буде ще однією перевіркою для мене "на вшивість"( впевнена, він її знову не пройде) і сподіваюсь дуже не лише для мене...
Koketka
Модератор

Повідомлення Hrin » Сер серпня 20, 2014 1:02 pm

Кокетка написав:Дюдюкочка, впевнена на 100%, Hrin дійсно радий знову тебе тут побачити, як і я.

Правда. Сумно було без Дюдюки. З поверненням!
Hrin
Бувалий

Поперед.Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015